הבגרות ההולכת וגדלה של ביטקוין והתנודתיות המפחיתה שומרת על הרחוב חיובי לרוץ בול

במשך 24 עד 48 השעות האחרונות הביטקוין נשאר בטווח של 6,400 $ עד 6,750 $, והראה תמיכה טובה בקונסולידציה בסביבות 6500 דולר. במהלך השבוע האחרון המטבע היה בסביבות 6500 דולר ולא הפר את התמיכה באופן משמעותי גם כאשר אלטקוינים היו דבורים נדיפות סביבו. הטבילה הפתאומית הזו בתנודתיות, בתחושות הרחוב ובמדדים הטכניים נותנים סימנים ברורים לבגרות בשוק וגורמים להאמין שריצה של שוורים עשויה להיות קרובה.

הביטקוין נשאר חזק למרות נסיגות

מטבעות קריפטו בדרך כלל נסחרו ברוב השנה נמוכה יותר בגלל גורמים כמו ביקורת רגולטורית מוגברת, עלייה בפגיעות הממשל, וחשש כי אימוץ המיינסטרים של מטבעות דיגיטליים עשוי להימשך זמן רב מכפי שחלקם צפו. אך אם נצפה בחודשיים האחרונים בקריפטו המוביל, הביטקוין נשאר די יציב למרות תזרים חדשותי שלילי. מאז תחילת אוגוסט, הביטקוין נשאר יציב בטווח של 6,300 עד 6,800 דולר, ולעתים רחוקות פורץ מרמת ההתנגדות של 6,800 דולר ותמיכה של 6300 דולר..

רק בחודש שעבר דחה ה- SEC את הבקשות לרשום תשע קרנות מטבעות קריפטוגרפיים, וציין את החששות המתמשכים בין היתר, למרות שהחזיר אותן לבדיקה מחודשת. כבר בשבוע שעבר רשות ניירות ערך בארה”ב (SEC) דחתה שוב את ההחלטה בבקשת קרן Exchange Exchange Traded (ETF) על ידי VanEck ו- SolidX. מלבד זאת בשבוע שעבר, בורסת המטבעות היפנית המורשית זייף דיווחה על גניבת מטבעות נוספת בשווי של 60 מיליון דולר. הבורסה נפרצה בין השעות 17: 00-19: 00 ב- 14. בספטמבר. שלושה סוגים של מטבעות דיגיטליים – ביטקוין, ביטקוין מזומנים ומונקו – נגנבו מהארנקים החמים של זייף (מחוברים לרשתות בכל עת), על פי ניקיי..

אלו היו סוג החדשות שהביטקוין יעבור בצורה דרסטית אך הפעם המטבע היה יציב למרות נסיגות שהראו ללא ספק סימנים של יציבות ובגרות. העלייה ביציבות הביטקוין אפשרה גם לשוק להיות פחות רגיש להייפ ולאירועים ספציפיים.

גַם, לקרוא: ביטקוין איטי במחיר של 6,510 דולר, אבל נדנדה פרועה בדרך

גם מומחים מאמינים שהביטקוין הופך יציב ונמצא באופק של עצרת גדולה

הרבה חוקרים, אנליסטים ומשקיעים ברחוב מאמינים ששווקי הביטקוין הבשילו ויכולים להיות הקרקע בה קריפטוגרפי עשוי לראות עליית מחירים. בשבוע שעבר חוקרים ב- Chainalysis יצאו עם דוח לפיו שוק הביטקוין הבשיל במהלך תשעת החודשים האחרונים. למרות ירידה תלולה במחיר הביטקוין, רוב המשקיעים החזיקו בהשקעותיהם, תוך צמצום שינויים בעמדותיהם, גם בתקופה של אי וודאות ותנודתיות קיצונית..

היו גם כמה אישים בעד זה. מנכ”ל ShapeShift אריק Voorhees הופיע ב- CNBC והצהיר כי שוק הדובים של ביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים מסתיים בהדרגה..

“אני לא מצפה שהוא [שוק הדובים] יסתיים בקרוב, אם כי אני חושב שקצב הקריסה הואט במידה ניכרת. באופן כללי בבועות האלה, אחרי שאתה עובר מספר חודשים של מגמת ירידה, אתה מסתובב בטווח זמן מה […] אבל אני חושב שסיימנו עם רוב הקריסה. “

המשקיע המיליארדר מייק נובוגרץ הצהיר כי השוק החל להפגין סימני עייפות מוכרים, מכיוון שהדובים החלו להיות לא נוחים למכור מטבעות קריפטוגרפיים בטווח מחירים כה נמוך. נובוגרץ הדגיש כי שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הגיע לסיומו על בסיס מדדים טכניים שונים.

“אני חושב ששמנו אתמול שפל. ריטש את השיאים של סוף השנה שעברה ואת נקודת האצה שהובילה לעצרת / בועה מסיבית. שווקים אוהבים לחזור לפריצה. המשכנו את כל הבועה. “

כאשר הביטקוין לא מראה תגובה משמעותית לתזרים החדשות החיובי או השלילי ואיחודו סביב אזורי 6500 דולר גורם לרוב האנליסטים והמומחים להרגיש שזה יכול להיות הקרקעית של ביטקוין ועצרת יכולה להיות ממש מעבר לפינה.

האם התחזיות של ביטקוין בול יתממשו? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map