banner
banner

דונלד טראמפ משחק סנטה למשקיעי ביטקוין; מבטיח שינויים חיוביים

פרסומת פמקס

רק אחרי חג המולד, טראמפ הפך לסנטה עבור משקיעי הביטקוין בכך שהוא קיבל בעקיפין ביטקוין על ידי גובה מס על אותו. המס העקיף של ממשלת ארה”ב. המכונה “מס מבוך” הוצג באיחור עם כמות טובה של שינויים חיוביים עבור משקיעי הביטקוין האמריקאים.

הנה הקטע מההחלטה, וכיצד היא תשפיע על המשקיע האינדיאני

אחרי 31 שנה צפויה הייתה החלטה כה גדולה לתת דחיפה לשוק, אף על פי שאיש מהאמריקנים לא צפה מעולם סוג כזה של הצעות חוק שיכולות לחלק את שורת מדרגות ההכנסה לארבע ולקחת אותן כלפי מטה ביחס למבנה המס..

עבור ביטייקונרים (מונח המשמש למשקיעים בביטקוין), זה יכול להיחשב כחוק כדי להתאים לפשרה שתואמת את הכותרות II ו- V של הקביעה בו זמנית על התוכנית הכספית לחקיקת חובה לשנת 2018, המסומנת בחוק על ידי הנשיא טראמפ, נסגרת. הוראה משמעותית פוטנציאלית.

מכיוון שמס זה יעזור לבני הביטקוין בצורה הבאה

  • יש לשלם מס על מסחר בביטקוין

בעוד שהחלפת ביטקוין לפיאט הייתה חייבת במס, רכישת דברים פיזיים באמצעות קריפטו הייתה חייבת במס, אולם כעת אפילו קריפטו לקריפטו חייב במס, ובכך הופכת את כל עסקאות הביטקוין לחייבות. והשינוי מיושם בתחילת השנה הקלנדרית 2018, ימים ספורים בלבד.

  • אפשר לשלם מס על ביטקוין במזומן ביטקוין

מי שיחויב במס בגין מסחר בביטקוין צריך לשלם עליו את המס. מכיוון שלביטקוין אין ערך או זהות אמיתיים, בהתאם לכך הכללים החדשים המשותפים למר טראמפ קוראים לשלם מיסים באמצעות ביטקוין מזומן. החלטה זו המליצה למעשה על ביטקוין כמכשיר פיננסי בו ניתן לבצע מסחר ולשלם מיסים. בתמיכתו, צוות טרייל של טראמפ אומר כי היה צורך מכיוון שהמשקיעים האמריקאים בביטקוין גדלו מדי יום.

  • יגדיל את קבלתו כמטבע עולמי

אם מדינה שמניעה את הכלכלה מקבלת ביטקוין, זה בהחלט יעודד את שוק הביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים. זה מבטיח מציאת מטבעות חוקית חזקה בדמות ביטקוין.

לפי הניו יורק טיימס מדי יום, בסך הכל גדלו 2.5K משקיעים אמריקאים שמוכנים להשקיע בביטקוין.

מה יכולה להיות הסיבה האפשרית לזכייה של ביטקוין בתקופת נשיאותו של טראמפ?

זה בהחלט ניצחון של מייסדי ביטקוין שמקבלים בעקיפין תמיכה מהכלכלה החזקה בעולם. הסיבה הטובה ביותר האפשרית לתמיכה זו יכולה להיות:

“לטכנולוגיית הבלוקצ’יין יש פוטנציאל לחולל מהפכה בענף השירותים הפיננסיים, בכלכלת ארה”ב ובאספקת השירותים הממשלתיים, ואני גאה להיות מעורב ביוזמה זו”

הצהרה זו הוכרזה על ידי האדם החשוב ביותר בנשיאותו של טראמפ; שמוגדר כמנהל משרד הניהול והתקציב תחת טראמפ. זה פשוט אומר שהוא עצמו סומך על עתיד מטבעות הקריפטו. הוא נחשב לאדם מעורר ההשראה והבוטה ביותר, הוא פינה את השקפותיו כבר ביוני 2017 כי ביטקוין הוא מהפכה ומדינות שלא יקבלו או יעשו חוקיות למגמה בקרוב יאבדו את אחיזתן בכלכלה העולמית..

מולוואני הוא אחד המייסדים של קוקוקוס בלוקצ’יין דו-מפלגתי, התפקיד העיקרי של קרן זו הוא לחנך אנשים לגבי שטח בלוקצ’יין, מטבעות קריפטו, ביטקוין וכו ‘. ההצהרה לעיל נלקחה מאחד הפגישות שערך ב- BBC.

אם עדיין יש לך ספק מדוע הביטקוין יצמח בנשיאותו של הדוד טראמפ, הנה סיכום מהיר

  • הכלכלה החזקה בעולם מקבלת אותה ברצון כמכשיר הפיננסי המסחרי.
  • הדרך הקלה ביותר לבצע עסקאות, ומכאן מערכת בנקאות ללא טרחה בה האמריקאים בדרך כלל תומכים.
  • שיעור אימוץ מוגבר של ביטקוין ככל שאנשים עוקבים אחר האמיצים.

המשך לקרוא קינגייפ לקבלת חדשות נוספות על ההתרחשויות החמות ביותר בעולם מטבעות הקריפטו.

ספר לנו מה דעתך על ביטקוין בשנת 2018 בתגובות למטה או כתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

התוכן המוצג עשוי לכלול חוות דעת אישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי לגביך הפסד כספי אישי.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me