banner
banner

בלקרוק, חברת תעודות הסל הגדולה בעולם החוקרת מטבעות מטבעות, שעשויים להזניק את המחיר

למעצמת ההשקעות העולמית יש את כל התחמושת בכדי להפוך שולחנות למטבעות קריפטוגרפיים ולקחת את מחירן לשמיים

דיווחים עלו כי Blackrock, תאגיד ניהול ההשקעות העולמי האמריקאי שמחזיקים נכסים בניהול של מעל 6.3 טריליון דולר, הקים קבוצה מתפקדת לבחינת מטבע החוץ. נאמר כי הקבוצה הוקמה ממגזרים שונים בעסק במטרה לבדוק מטבעות קריפטוגרפיים ותשתיתם הבסיסית, blockchain.

בכוחו של בלקרוק להפוך הון

הענק הפיננסי מניו יורק מחזיק בכל העצבים העיקריים של ההשקעה העולמית העולמית: זה ה מנהל הנכסים הגדול בעולם, פיקוח על סכום של 6 טריליון דולר בכספי הלקוח. זה סכום גדול מהתמ”ג של כל מדינה על פני כדור הארץ למעט ארה”ב וסין, שמבהיר את החלטות ההשקעה של BlackRock יוצרות אדוות שמתגלגלות בכל שוק עולמי גדול..

BlackRock’s מוצרים מעוצבים היטב אינם כרוכים בקבלת החלטות רבה של המשקיעים. לא מדובר כמעט במוח כדי להרוויח כסף. זו הספקית הגדולה ביותר של קרנות פסיביות הנסחרות, עם 1.5 טריליון דולר שהושקעו במשפחת קרנות iShares שלה – שנמצאת תחת הנהלת בלקרוק. לא רק זאת, המניות והמוסדות של BlackRock והאג”ח, שרובם מנוהלים באופן פעיל, גדולים בהרבה מזה שלה. תיק תעודות הסל.

לא רק מוצרים, אלא כל בחירת השקעה שעושה צוות ההשקעות של 135 לגבי היכן לפרוס את הכסף הזה משפיעים על אינספור משקיעים אחרים ומשפיעים עליהם.

Blackrock משמיע קול בבלוקצ’יין ובקריפטוסים מאז השנה שעברה

בפברואר 2018, אסטרטג ההשקעות הראשי של BlackRock ריצ’רד טרניל אמר שמשקיעים צריכים רק לשקול מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין אם הם מוכנים לאבד הכל, אך BlackRock רואה פוטנציאל רב בבסיסו טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת – הבלוקצ’יין. לצטט אותו,

“אנו רואים כי מטבעות קריפטוגרפיים עשויים להיות בשימוש נרחב יותר בעתיד עם התבגרות השווקים. אולם לעת עתה אנו מאמינים שהם צריכים להיחשב רק על ידי מי שיכול לסבול הפסדים שעלולים להשלים, “

בשנה שעברה באוקטובר 2017, בשיחה עם Business Insider, אמר ריצ’רד טרניל כי מטבעות הקריפטו חוו “עליות מחירים מרהיבות” בחודשים האחרונים, מה שהוביל אותו למסקנה:

“הייתי אומר שמטבעות קריפטוגרפיים מציגים מאפיינים רבים של בועה כרגע.”

את אותו הרגש הדהד מנכ”ל BlackRock לארי פינק שקבע כי הביטקוין הוא אינדקס להלבנת הון כדי לצטט אותו,

“הביטקוין רק מראה לך כמה ביקוש להלבנת הון יש בעולם,”

בעוד שראשי הצמרת בבלקרוק היו סקפטיים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים בהערותיהם, יש לציין כי זה מעולם לא היה מכ”ם שלהם מכיוון שמישהו או אחר דיברו על כך בתקשורת. ועכשיו עם הזמנים המשתנים – יצירת מוצרים חדשים, תקנות שעוברות ומוסדות אחרים המראים את התעניינותם, BlackRock עשוי לבחון מטבעות קריפטוגרפיים.

קרא גם: ביטקוין (BTC) מנער את הדובים בזמן DASH, EOS, & NEO צצים כמנצחים

חדשות Blackrock מלהיבות את קהילת הקריפטו

הדיווח ש- Blackrock חקר מטבעות קריפטוגרפיים הלהיב את קהילת הקריפטו. הרבה אנשים המשתמשים בידית הטוויטר שלהם המליצו שזה הזמן הנכון לקנות ביטקוין.

בלקרוק, אחד ממנהלי הנכסים הגדולים בעולם, יצר צוות שיחקור כיצד הם יכולים להיכנס לשווקי הקריפטו.

תשובה קלה: קנו ביטקוין

פומפ – (@APompliano) 16 ביולי 2018

כמה אפילו חלקו דעה שאם BlackRock, חברת תעודות הסל הגדולה ביותר, תתערב, SEC לא תהיה שום סיבה להתנגד להחלטת תעודת הסל הביטקוין הקרובה, שהוגשה על ידי CBOE.

ההבדל בין עתיד & תעודת סל היא כי תעודת סל צריכה לקנות את הנזילות הבסיסית המוציאה את השוק.

כאשר חברת תעודת הסל הגדולה בעולם בוחנת את Crypto ול- SEC אין סיבה אמיתית לחסום את תעודת הסל הבאה, זה יכול להיות קצת מרגשhttps://t.co/eFAYwnGdyN

– רן נוינר (@cryptomanran) 16 ביולי 2018

בין אם משקיעים ב- BlackRock ובין אם לאו, חדשות הגישוש שלה הן גם חדשות מרכזיות עבור קהילת הקריפטו שכן טכנולוגיית העידן החדש הצליחה לתפוס את העניין של ענקית ההשקעות העצומה הזו. העתיד בהחלט נראה סופר בהיר.

האם Blackrock ישנה את עמדתה ביחס למטבעות קריפטוגרפיים? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me