banner
banner

נציב ה- SEC, הסטר פירס, מתנגד לדחיית תעודת סל של ביטקוין

פרסומת פמקס

הסטר פיירס, נציב ה- SEC מתנגד לדחייה השנייה של תעודת הסל הביטקוין של Cboe שתנוהל על ידי האחים וינקלבוס על ידי SEC. בפוסט הרשמי שלה היא קוראת ל- SEC לדכא את החדשנות, לעסוק בוויסות זכויות ולעכב מיסוד שעשוי להקל על הסיכונים הקיימים בשוק הביטקוין והקריפטו.. 

הסטר פירס, “Crypto Mom” ​​מתנגד לדחיית SEC של תעודת סל ביטקוין

אתמול נדחתה בפעם השנייה בקשת תעודת הסל הביטקוין בבורסת Bats BZX על ידי האחים וינקלבוס. הדחייה הראשונה של “Winklevoss Bitcoin Trust” הגיעה בשנה שעברה. אם הוא אושר, זה היה הופך לתעודת הסל הראשונה של מטבע החליפין אי פעם. האישור היה מביא עוד יותר את המשקיעים המוסדיים לשוק הקריפטו.

עם זאת, לא כל הפקידים מתנגדים לתעודת הסל של ביטקוין שכן נציב ה- SEC משחרר רשמית את “נבדל המפכ”ל הסטר מ ‘פירס ל- BatsBZX.

תעודת סל ביטקוין

פירס כותב,

“אני מסתייג מכבוד מהצו של הנציבות, שמסתייג משינוי הכלל המוצע, כפי שתוקן, לרשום ולסחור במניות קרן הביטקוין Winklevoss ב- Bats BZX Exchange, Inc. (” BZX “).”

עוד היא קובעת,

“בניגוד לקביעת הנציבות, אני סבור כי שינוי הכלל המוצע עומד בתקן הסטטוטורי וכי עלינו לאפשר ל- BZX לרשום ולסחור במוצר זה בבורסת ביטקוין (” ETP “).”

נקודת הדאגה שלה היא ההגנה על הצרכן שמתערערת על ידי מניעת כניסת המשקיעים המוסדיים לשוק.

“אני מודאג מכך שגישת הנציבות מערערת את הגנת המשקיעים בכך שהיא מונעת מיסוד גדול יותר של שוק הביטקוין. השתתפות מוסדית רבה יותר תביא לשיפור חששותיה של הנציבות בשוק הביטקוין העומד בבסיס צו הפסילה שלה. “

“הפרשנות והיישום של הנציבות על התקן הסטטוטורי שולחים איתות חזק כי חדשנות אינה רצויה בשווקים שלנו, אות שעשוי להשפיע הרבה מעבר לגורל ה- ETP של ביטקוין”.

מוסיף פירס.

קרא גם: תעודת סל VanEck Bitcoin של Cboe עדיין מחזיקה בסיכוי לאחר ש- SEC דוחה את הצעת וינקלבוס

מיסוד, חדשנות, & ויסות הכשרון

בנוסף, היא מדברת על תפקיד BZX כארגון לוויסות עצמי:

“מכיוון שצו הפסילה מתמקד בשוק הספוט-ביטקוין, הוא אינו נותן משקל הולם לתפקיד החשוב שחילופים, כארגונים לוויסות עצמי (” SRO), מבצעים במסגרת הרגולציה שלנו. ”

“BZX צריכה, ותמלא, תפקיד מרכזי במעקב אחר המסחר במניות הנאמנות. בביצוע תפקיד זה, BZX תממש את האחריות המוטלת עליה כ- SRO ויהיה כפוף לפיקוח על הנציבות. במימוש האחריות הזו, ל- BZX יהיו תמריצים רגולטוריים ועסקיים חזקים להבטיח את שלמות המוצרים שהיא מפרטת למסחר. שום דבר ברשומה לא מצביע על כך ש- BZX אינה מוכנה או אינה מסוגלת למלא את אחריותה על פי חוק הבורסה. “

על פי התנגדותה, משקיעים מוסדיים מסייעים לשוק בהבשלה ומקדמים עוד יותר את הגנת הצרכן.

“בהסתייגות מהרישום המוצע, הנציבות מצביעה על בעיות בשוק הביטקוין שלדעתי יוקלו על ידי מיסוד השוק – תופעה ש- ETP של ביטקוין יטפחו. לדוגמא, ההזמנה מצביעה על פערי המחירים בשווקי הביטקוין. אמנם אני טוען שהשווקים כבר מחוברים טוב יותר על ידי ארביטראז’רים פעילים ממה שמציע צו הנציבות, הקמת ETP תזמין יותר ארביטראז ‘מחירים ובכך קשרים טובים יותר בין השווקים. “

היא מאמינה שמעורבות מוסדית יכולה דווקא לעזור לשוק,

“השתתפות רבה יותר של משקיעים מוסדיים בשוק הביטקוין תסייע בלחץ חילופי החיזוק להגנתם מפני גניבה, תעודד השקעה רבה יותר בפתרונות משמורת במרחב הביטקוין ותקשה על מניפולטורים בשוק לברוח מתודעת עמיתיהם בשוק. . ”

“כל עוד המשקיעים הללו מסרבים להיכנס לשוק הביטקוין מכיוון שאין רכב יעיל שיוזיל את עלויות הכניסה, התכונות של שוק הביטקוין שגורמות לדאגת הנציבות עשויות להימשך.”

הרגולטורים מעכבים את החידוש, כותב פירס ומתמכרים לרגולציה ראויה:

“בכך שהיא מונעת אישור של מכשירי ETP מבוססי קריפטוגרפיה בעתיד הנראה לעין, הנציבות עוסקת בהסדרת זכאות. הביטקוין הוא תופעה חדשה, וכדאיותו לטווח הארוך אינה ודאית. זה עשוי להצליח; זה עלול להיכשל. הוועדה, לעומת זאת, אינה בעמדה טובה להעריך את הסבירות לתוצאה של ביטקוין או כל נכס אחר.

משקיעים רבים הביעו עניין להשיג חשיפה לביטקוין, וקבוצת משנה של משקיעים אלה תעדיף להשיג חשיפה מבלי להחזיק ישירות בביטקוין. “

“ETP המבוסס על ביטקוין יציע למשקיעים חשיפה עקיפה לביטקוין באמצעות מוצר הנסחר בשוק ניירות ערך מוסדר ובאופן המבטל חלק מהחיכוכים והדאגות של רכישה והחזקת ביטקוין באופן ישיר.”

זה בהחלט סימן טוב לכך שאחד ממפקחי ה- SEC תומך בתעודת סל ביטקוין, שקהילת הקריפטו מתרגשת ומקווה..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me