banner
banner

בורסות התומכות במזלג segwit2x ובמה לצפות למטבעות B2X

פרסומת פמקס

אז סוף סוף Bitcoin Segwit 2x כאן. המזלג שתוכנן באמצע נובמבר בוטל על רקע הדחיות של קהילות בינלאומיות שונות. אז המזלג היה אמור להיות גוש ביטקוין 494,784 שהיה אמור לכרות בתאריך בסביבות ה- 16 בנובמבר 2017. אז סגוויט 2x נתפסה כהתקפה של חברות גדולות וכורים להשתלט על ביטקוין. אבל כל מה שעבר ואושר כי ביטקוין segwit 2x יתקיים ב -28 בדצמבר 2017 בגוש של 501451.

מפת הדרכים המעודכנת של הפרויקט כוללת את 28 בדצמבר כתאריך שנקבע למזלג, ובהודעתו האחרונה אישר טרלו את ההתפתחויות הללו:

“הצוות שלנו יבצע את המזלג הקשיח של ביטקוין, שתוכנן לאמצע נובמבר,”

התנופה האחרונה במספר מזלגות הביטקוין

השנה הייתה שנה של מזלגות לביטקוין וראינו עד כה ארבע מזלגות מצליחים, כלומר ביטקוין מזומנים באוגוסט, ביטקוין זהב בנובמבר וביטקוין דיימונד וסופר ביטקוין בדצמבר. כל המטבעות הללו מציעים שיפורים משלהם לבעיות הוויכוח בביטקוין הקיים. מרבית הפתרונות הללו הם סביב מדרגיות, פרטיות וריכוזיות כרייה.  

ושלא לדבר על הרשימה הזו אינה כוללת את המזלגות הצפויות הקרובות לביטקוין. חלקם כוללים ביטקוין אלוהים (ישו עצמו כאן!), ביטקוין סילבר, ביטקוין אורניום, ביטקוין מזומן פלוס וברק ביטקוין..

אחד המזלגות האחרונים המדוברים ביום חג המולד הוא משקיע אנג’ל משקיע שהציג לראשונה את ‘הגרסה’ שלו לביטקוין, אלוהים של ביטקוין (GOD), ומזלגות אחרות אמורות להצטרף לליגת מטבעות הביטקוין המזלגות.

רשימת הבורסות התומכות ב- Segwit 2x

החלק 2 של SegWit2x עדיין לא זכה לפרסום רב, ובחלפות הגדולות אין שום הצהרה ציבורית סביבו. אך האתר של B2X הציג שמות של כמה בורסות שמשכנעות אותן הן HitBTC ו- Yobit.

מספר הבורסות התומכות ב- Segwit 2x עדיין לא ברור מכיוון שרוב הבורסות הגדולות כמו Bitmex עדיין מספקות הצהרה רשמית מעודכנת. בזמן כתיבת שורות אלה האתר של segwit 2x בכתובת http://b2x-segwit.io תומך ב 8 מרכזיות וארנקים, אלה:

  1. https://hitbtc.com/
  2. https://yobit.net/en/
  3. https://exrates.me/
  4. https://zumminer.com/
  5. https://localtrade.pro/
  6. https://needlecoin.org/
  7. https://www.wmtransfer.com/
  8. https://freewallet.org/

אם כבר מדברים על עתיד SegWit2x קיים, Terlouw צוטט באתר באומרו:

“במקביל, המסחר בחוזים העתיד שלה [SegWit2x] התבצע בבורסות מסוימות במשך זמן רב. HitBTC הוא ביניהם. “

מכסת Coinmarket כבר מפרטת על חוזים עתידיים של Segwit ו- HitBTC ו- Yobit הם הבורסות התומכות. ייתכן שזו בחירה טובה להעביר חלק מהביטקוינים שלך לבורסות אלה אם אתה מנסה להרוויח את מטבעות ה- B2X שלך!

אך אנו מתעמקים ומצאנו הצהרה רשמית עבור bitfinex שפורסמה ממש לפני התאריך האחרון שנקבע לסגוויט 2x באמצע נובמבר. ה הַצהָרָה מציין בבירור לספק שתי גרסאות של BTC ומאשר להפוך את Segwit 2x לזמין כ- B2X בבורסה.

למה ניתן לצפות עבור Segwit 2x (B2X)

בשבועות האחרונים ‘מזומן של ביטקויןאחד ממזלגות הביטקוין הראשונות שהופיע באוגוסט נהנה מגידול יוצא דופן והוא נקודת השיחה המרכזית עבור כל תעשיית הקריפטו. המתיחה סביב עליית מחירי המזומנים בביטקוין הובילה לשינוי בהתנהגות הכרייה והמשקיעים אשר השפיעה על מחירו של ביטקוין.

בתקופה שבה אותות רמזים ראשונים לקאמבק של segwit 2x ב -19 בדצמבר, מחירי החוזים העתידיים של מטבעות B2X רשמו עלייה מתחת ל -200 דולר ל -600 דולר. המחיר מאז הראה עליית מחקר והמחיר הנוכחי של סגוויט 2x עתיד יושב על 960 דולר.

עתיד הביטקוין בהיר

כולנו משבחים את המאמצים של קהילת הביטקוין לשפר את הביטקוין בכל יום. אף על פי שיש כמה חופרי זהב שמנסים למלא את כיסיהם ופרויקטים מסוימים שאינם בני קיימא ואין לעודד אותם כלל.

סוף סוף הנה כמה אתרים שבהם אתה יכול לבקר כדי לדעת יותר על מזלג

http://b2x-segwit.io

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2595620

https://t.me/Segwit2_X

https://twitter.com/Segwit_2X

ספר לנו מה דעתך על ביטקוין בשנת 2018 בתגובות למטה או כתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

התוכן המוצג עשוי לכלול חוות דעת אישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי לגביך הפסד כספי אישי.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me