מנכ”ל ShapeShift קורא ל- WSJ כי דחף את החדשות “Crypto is Money Criminal”.

פרסומת פמקס

בעולם של ימינו, השפעת התקשורת על אלה חשבה שהתהליך נמצא בנקודת שיא. בין אם זה מדיה חברתית בתקשורת המיינסטרים קשה מאוד להבדיל את החדשות מהשמועות. מטבעות קריפטוגרפיים היו קורבן לכך במשך זמן רב ואם ניתן להאמין למנכ”ל Shapeshift הם ממשיכים לעשות זאת. במאמר שפורסם לאחרונה בוול סטריט ג’ורנל, המחבר מאשים את שפשיפט (וקריפטוסים אחרים) בכך שהיא מספקת פלטפורמה לעבריינים להלבנת כספם..

כתב העת בוול סטריט מחליף את פורהיז ואת קהילת הקריפטו

המאמר שפורסם לאחרונה על ידי וול סטריט ג’ורנל שכותרתו “איך כסף מלוכלך נעלם לחור השחור של מטבע הצפנה” כתב ג’סטין שק ושיין שיפלט מעלה את הנרטיב שאומר כי כל מי שרוצה להלבין את כספו המלוכלך, יהיה זה סוכן צפון קוריאני, רוכל בכרטיסי אשראי גנוב ומוחו של תוכנית פונזי בסך 80 מיליון דולר, משתמש ב- ShapeShift AG וממיר אותה באופן אנונימי למטבעות קריפטוגרפיים. הכתיבה ממשיכה וממשיכה למקד מטבעות פרטיות כמו מונרו שהם לגמרי לא ניתן לעקוב אחר והמחבואים הטובים ביותר עבור הלבנת הון..

המאמר מאשים עוד יותר את Shapeshift ואת המדיניות שלה באומרו

“אחרי שהאקרים שהאמינו מצפון קוריאה סחטו מיליוני דולרים במתקפה כביכול של כופר WannaCry על עסקים וממשלות, העבריינים השתמשו ב- ShapeShift כדי להמיר ביטקוין למטבע קריפטוגרפי שאינו ניתן למעקב בשם מונרו, כך גילו חוקרי האבטחה. בשנה הבאה ShapeShift לא ביצעה שינויים במדיניותה של אי זיהוי לקוחותיה והמשיכה לעבד הכנסות פליליות של מיליוני דולרים, על פי חקירת Journal. “

זה גם מאשים את Voorhees בכך שהוא שומר על Shapeshift שאינו מציית לנורמות KYC ומצטט אותו, מאחד הראיונות שלו שנאמר.,

“אני לא חושב שאנשים צריכים להיות רשומים בזהות שלהם כדי לתפוס עבריין מדי פעם,”

המאמר מאשים גם את אריק בשכנוע כוזב של בעלי ההון סיכון

“משך הפריחה של הביטקוין, משקיעים באירופה, בקליפורניה ובקולורדו הסתכלו על הסיכונים החוקיים כדי לשים יותר מ 12 מיליון דולר מאחורי ShapeShift. הם אומרים, מר וורהיס, שאומר שהוא “היה רוצה שהממשלה הלאומית תתמוסס”, שיכנע אותם שהוא איש עסקים פרגמטי שמוכן לעמוד בחוקים הפדרליים. “

השימוש בשמו ובשפשיפט באופן כה רופף לא התנהל טוב עם המנכ”ל אריק והוא השיב בתוקף ל- WSJ ולכותביו. באמצעות ידית הטוויטר שלו, צייץ Voorhees כיצד התקשורת המרכזית עדיין מפרסמת מאמרים שנחקרו בצורה גרועה על מטבעות קריפטוגרפיים מבלי לדאוג להשלכות שעלולות להיות מטעות ומטעות.

1/2 אנו מודעים ליצירה הלא טובה שנכתבה נגדנו על ידי מישהו ב- WSJ. ההשלכות הן מטעות ומטעות. pic.twitter.com/IIyOjactGk


– אריק Voorhees (@ ErikVoorhees) 28 בספטמבר 2018

2/2 נתונים שנבחרו על ידי דובדבן מחובר, לא כולל עובדות המנוגדות לנרטיב ההשמצה. נתון של 9 מיליון דולר הוא פחות מ- 0.2% מההיקף שלנו לאורך תקופת הזמן. בינתיים הלבנת הון דרך הבנקים היא 2-5%. צפוי להגיע.

– אריק Voorhees (@ ErikVoorhees) 28 בספטמבר 2018

גַם, לקרוא: ביטקוין & הקריפטוסים עדיין חלק מתיק ההשקעות של המעמד הבינוני החדש בסין: מחקר חושף

אריק וורהיס מוצא תמיכה של ג’וזף יאנג שמציין כי איסורים בניהול פדרלי גם מכבסים כסף

בעוד אריק נלחם במאבקו להוכיח את הנרטיב של המאמר, הוא מצא את תמיכתו של ג’וזף יאנג שהשיב לציוץ של אריק באומרו כי מאמרים כאלה אינם באמת עוסקים בהלבנת הון אלא למעשה נועדים לדחוף נרטיב לפיו קריפטו הוא כסף פלילי..

בנק בדנמרק הלבנת 230 מיליארד דולר. מדוע אנחנו בכלל מדברים על 9 מיליון דולר בבורסות קריפטו?

זה לא ממש עוסק בהלבנת הון למקרה שזה עדיין לא מובן מאליו. מדובר בדחיפת נרטיב שקריפטו הוא כסף פלילי.https://t.co/F77XOxtenK

– ג’וזף יאנג (@iamjosephyoung) 29 בספטמבר 2018

הוא גם מצביע על האופן שבו בנקים מכבסים כסף, אך אף אחד מהתקשורת אינו מדבר על כך כפי שהם מדברים ביטקוין וקריפטוסים. תוך שהוא מסביר כיצד מוטה התקשורת, הוא מצביע על בנק בדנמרק שנמצא אשם בהלבנת 230 מיליארד דולר. הכוונה היא לכיוון בנק דנסק, הבנק הגדול ביותר בדנמרק, שאמר כי יותר מ -230 מיליארד דולר בעסקאות החשדות להלבנת הון זרמו דרך הסניף הזעיר שלו באסטוניה, גילוי מלווה בהתפטרות מנכ”ל הבנק..

מה שמעלים לאריק וג’וזף הוא שהונאות והלבנת הון נמצאים בכל מקום, בין אם זה בנקים מרכזיים ומנוהלים באופן פדרלי או מטבעות קריפטוגרפיים, אך הדגשת מטבעות קריפטוגרפיים בלבד כאשם הוא דבר שאינו נכון. צריך להבין כי הזמנים משתנים ולמטבעות קריפטוגרפיים יש פוטנציאל לעשות הרבה יותר מאשר הלבנת כסף

האם אתה מסכים עם אריק ווורהיס וג’וזף יאנג בדעתם לגבי התקשורת המרכזית? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map