דוח בלעדי: האם “Upbit” מתמודד עם פעולות משפטיות חמורות של פקידים דרום קוריאה? ניתוח מלא

פרסומת פמקס

בורסת Upbit הודיעה רשמית בפלטפורמה שלה שהיא עוברת חקירה, אם כי לכאורה השירותים פועלים כרגיל. לאור האופן שבו השוק מגיב, משקיעי הקריפטו כבר מושפעים מהחדשות. לפי הדיווחים, Upbit חשוד בהונאה שעלולה להוביל לתוצאות קשות.

חקירת הונאה Upbit: עניין רציני

לאחר כל היום של התוהו ובוהו סביב בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר בדרום קוריאה Upbit בנוגע לפקידים שפשטו על מטה בסיאול, הבורסה פרסמה סוף סוף הודעה רשמית.

חילופי upbithttps://upbit.com/service_center/notice?id=373

אז, עכשיו, לאחר שאושר כי Upbit נמצא בחקירה, בואו נבין את המשמעות שלה ואיך בדיוק הכל התחיל?

אחר הצהריים, כאשר הידיעה על הפשיטה נכנסה לשוק, Upbit הייתה במקום הרביעי בבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים עם נפח מסחר 24 שעות ביממה של 1.8 מיליארד דולר לפי Coinmarketcap. כעת, בתוך שעות, Upbit עלתה במקום השלישי עם נפח מסחר של 2.2 מיליארד דולר.

חילופי upbit

קרא גם: KODAKOne סוף סוף מוכן למכירת האסימונים KodakCoin שלה

חילופי קריפטו תחת מכ”ם FSC

מדברים על איך הכל התחיל, במהלך החודשים האחרונים נקטה דרום קוריאה עמדה חזקה והכניסה כללים רגולטוריים קשים בכדי להתמודד עם חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים בעקבות ההונאות וההונאות הגוברות..

במרץ אושר כי התובעים הדרום קוריאנים פשטו בחודש הקודם על שלוש חילופי קריפטו שכללו החרמת שיא פיננסי, כוננים קשיחים למחשב וטלפונים ניידים..

באותה עת הצהיר התובע כי הפשיטה בת שלושה הימים התרחשה בבירת דרום קוריאה, סיאול. בכירי הבורסה בין שאר הצוותים נחשדו כי הם סלקו כסף מחשבונות לקוחותיהם ולאחר מכן השתמשו בהם לרכישת קריפטו בבורסות אחרות..


התובע שהיה מעורב בחקירה אמר כי החברות התייצבו על המכ”ם שלהן בינואר בגין העברות חשודות בין חילופי ביטקוין. זה היה הזמן שבו הוועדה לשירותים פיננסיים (FSC) התערבה.  

על פי הדיווחים, כ- 637.5 מיליארד דולר זכו הוחלפו גם הם באופן בלתי חוקי במטבעות זרים, מה שהביא עוד לאיסור סחר בקריפטוגרפים הכרוך בחשבונות לא מזוהים..

בחודש שעבר עיכבו התובעים בדרום קוריאה ארבעה בכירים משתי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שהיו מעורבים גם ראשי חילופי Coinnest בטענת מעילה והונאה..

אז, Upbit היא לא חילופי הדברים הראשונים שתופסים את תשומת לב הרשויות. עם זאת, היותה הבורסה השלישית בגודלה בעולם ודרום קוריאה הגדולה ביותר, הופכת אותה למקרה פרופיל גבוה.

חילופי Upbit: רצופים במחלוקת & נושאים

מאז הקמתה באוקטובר 2017, הדימוי של אופביט לא היה כל כך נקי כמו בדצמבר, חילופי הקריפטו הפכו למרכז המחלוקת כשלא הצטרפה לבורסות אחרות כדי לתמוך בוויסות עצמי..  

נקודה שכדאי לשים לב כאן היא שקקאו, ענקית האינטרנט הדרום קוריאנית עומדת מאחורי חילופי הדברים האלה. Upbit גם שותפה עם בורסת מטבעות אחרת, ביטרקס שנמצאת גם תחת 10 הבורסות המובילות בקריפטו לפי נפח מסחר של 24 שעות, עם קרוב ל -300 מטבעות קריפטוגרפיים הרשומים בפלטפורמה שלה.

הבורסה חוותה גם סוגיות רבות כמו אובדן כספים ושגיאות בעסקאות בשנה שעברה. אחד ממשתמשיה טען:

“זו לא בעיית שרת, אלא מניפולציה. אם אתה מסתכל על היסטוריית העסקאות, מחיר היחידה אינו נכון. “

משתמש אחר אמר כי קיבל בארנקו כ -1.8 מיליון ווק ביטקוין כשקנה ביטקוין בשווי 3 מיליון וון, הבעיה הדומה כנראה חולקה על ידי משתמשים רבים אחרים. עם זאת, Upbit טענה כי הגידול בנפח ההזמנות הוא הסיבה לבחינת עיכוב שוק ה- BTC.

כעת הבורסה נחקרת על ידי המשטרה המקומית בגין העברה בלתי חוקית של כספי לקוחות לחשבון המנהל שלה. בהתחשב בדרך, אחת מחילופי הקריפטו המובילים, מנכ”ל קוינסט נעצר בגין מעילה בכספים, אופביט תצטרך לעבור ביקורות ועוד הרבה יותר.

למרות שהרשויות טרם מסרו את הדו”ח הסופי שלהן, אם יתגלו ראיות נגד הבורסה, היא עלולה להיסגר באופן זמני או לצמיתות..

בהיותה בורסת הקריפטו הגדולה ביותר בדרום קוריאה, אם היא תיסגר, התוצאות עלולות להיות קשות. בהתחשב בעובדה שהשוק כבר בצבע אדום, חדשות אלה יכולות להשפיע עוד יותר על המחירים באופן שלילי, כלומר נראה יותר ירידה במחירי הקריפטו.

האם אתה חושב ש- Upbit שנמצא בחקירה יפגע בשוק בצורה קשה יותר? האם אנו עומדים במרחץ דמים? שתף אותנו במחשבותיך!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map