קשירת קשירה (USDT) זורקת שוב כשאנחנו מגיעים ליום ה- D של 15 בינואר

פרסומת פמקס

היום, 15 בינואר הוא יום מכריע עבור שוק הקריפטו, שכן הקנוניה סביב השימוש ב- USDT stablecoin על ידי Tether והיחסים לכאורה שלה עם חילופי הקריפטו Bitfinex תופסים את החום. קשירה נמצאת שוב באור הזרקורים מכיוון שמנפיק המטבע הזמין מטבעות USDT נוספים בשווי של 4.2 מיליארד דולר בשוק בחודש האחרון..

הקונספירציה של קשירה והקישור של ביטפינקס?

כעת, הביקוש למניות מטבעות בבורסה עלה באופן מאסיבי בשל מחזורי המסחר העצומים בעקבות הראלי בשוק האחרון. עם זאת, זה מחזיר אותנו לבחון את העובדה שאם המשקיעים המוסדיים באמת עומדים מאחורי עצרת המחירים של ביטקוין, מה שמוליד את הקנוניה בנוגע למעורבות של Tether בשאיבת BTC באמצעות מקור מטבעות USDT במהלך עצרת שוק הקריפטו בדצמבר 2017..

עכשיו, אולי אתה תוהה מה כל כך מיוחד היום? לפני שנדבר על זה, נסתכל על ציר הזמן של אירועים מהעבר.

  • חזרה באפריל 2019, התובע הכללי בניו יורק (NYAG) האשים את מפעילת הכוכבים טתר בכיסוי ההפסדים של Bifinex בסך 850 מיליון דולר בכך שהיא סיפקה את ה- USDT שלה לכיסוי המחסור. עם זאת, טתר השיב כינה את האשמה זו ב”חוסר תום לב “ו”נוזל בטענות שווא”. שים לב כי NYAG הגישה אישומים נגד iFinex, חברת האם של Bitfinex ו- Tether.
  • במהלך הצו המקדים במאי 2019, האריך השופט ג’ואל כהן את המועד האחרון ל -90 יום נוספים. עד אוגוסט 2019 הציגה NYAG הוכחות וראיות נוספות במקרה שהדגישו כיצד Bitfinex ו- Tether היו מעורבים לכאורה בכיסוי ההפסדים של 850 מיליון דולר. מאוחר יותר, NYAG גם קרא את הצעת iFinex “ניסיון פסול לעכב חקירה חוקית”.
  • המקרה קיבל תפנית מעניינת בשנה שעברה בספטמבר 2020, כאשר השופט כהן קבע כי גם Tether וגם Bitfinex צריכים להמציא מסמכים המגלים את הקשר הכספי שלהם. חוץ מזה, הוא גם העביר צו שמונע מ- Tether להנפיק הלוואות לביטפינקס בעוד 90 יום.
  • בחודש שעבר, ב 9- בדצמבר 2020, הגישה התובעת הכללית לטיטיה ג’יימס א מסמך בבקשה מהשופט כהן להאריך את ציר הזמן עד לינואר 15. היועץ המשפטי לממשלה אמר כי “הצדדים ממשיכים לשתף פעולה בהפקת מסמכים בתגובה לצו 354, וצופים כי ניתן יהיה לסיים את ההפקה בשבועות הקרובים.”
  • היום זה 15 בינואר, יום ה- iFinex כי הוא צריך לייצר את המסמכים ואת המידע הדרוש כדי ש- NYAG תוכל להמשיך בחקירה נוספת. על iFinex להמציא מסמכים המפרטים את ההנפקה והמימוש של מטבעות USDT של Tether וכן לחשוף את פעילות המסחר ב- Bitfinex בנוגע USDT ו- Bitcoin.

כרגע אנו נמצאים בצומת הדרכים על גילוי הפרטים על אחד המקרים החשובים ביותר במרחב הקריפטו. בזמן שאנחנו מחכים להתפתחויות שקדמו היום, בואו נסתכל על מה שקורה מסביב.

הפיתוח האחרון סביב הנפקת USDT של Tether

לאחרונה, סוחר קריפטו העונה לשם בטוויטר בשם סנטיאגו קפיטל, העלה חשש מפני תהליך חיווט USDT / כספים פנימה והחוצה של Tether דרך בנק דלטק שב איי בהאמה. הסוחר העלה שאלות בנוגע לפערים עם מספרי הזרימה / ההזרמה של הבנק הבהמי.

סנטיאגו מעלה כמה שאלות תקפות מדוע מעובדים כסף באמצעות דלטק או כל בנק אחר של חברת Tether. קרא את כל האיום למטה כדי להבין יותר אודותיו. זו שיחה בין סנטיאגו קפיטל למנכ”ל FTX SBF.

TBH זו כנראה הסיבה לכך שיש אי התאמה למספרי הזרימה / ההזרמה של הבנק הבהמי עכשיו כשאני חושב על זה

– SBF (@ SBF_Alameda) 13 בינואר 2021

בשרשור אחר, סנטיאגו קפיטל ניהלה שיחה עם אחד הבנקאים גרגורי פ ‘בדלטק נסאו, בראך בהאמה. סנטיאגו ביקש מגרגורי למסור פרטים אודות הוראות חיווט עבור פיאט ארה”ב בחשבון דלטק. עם זאת, גרגורי סירב למסור את הפרטים למי שאינם לקוחות של דלטק.

סנטיאגו תודה על התעניינותך בדלטק. יש לנו מספר בנקים מקביל למספר מטבעות. כמו כל תהליך עבור בנק כלשהו כאשר אתה מקבל כספים במטבע חוץ לרישיון הילידים שלך (אפילו כבנק מקומי או בינלאומי) תשתמש בבנק המקביל עבור


– גרגורי פ (@dzrgreg) 14 בינואר 2021

בעוד שהועלו שאלות לגבי היחסים לכאורה של דלטק עם Tether, זה קורה ש- Deltecbank עצמם מחזיקים בעמדה ענקית בביטקוין. ובכן, המקרה נהיה מעניין הרבה יותר ונראה ש- Tether עשוי להשתמש במסלול בהאמה, תוך שהוא לא שומר על שקיפות השימוש בכספים שלהם. עם זאת, לפני שמסקנים מסקנות כלשהן היינו מחכים לדעת כל עמדה רשמית בנושא.

7:20 בסרטון שיש לדלטבנק א "גָדוֹל" מיקום בביטקוין, אבל לקשר אין שום קשר לזה, נכון ? @ בנטטומלין @CasPiancey אבל נהדר לשמוע עוד נכסים אחרים הצליחו היטב בשנת 2020. https://t.co/xbT9bSR6wt

– לן (@ lenne0816) 14 בינואר 2021

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map