banner
banner

ביטקוין בשנת 2018: למה לצפות לביטקוין בשנה הקרובה

ביטקוין בשנת 2018: למה לצפות מביטקוין בשנה הקרובה

ד”ר ג’וליאן הוס, מייסד חברת הפינטק TenX, חזה כי ביטקוין יראה עליות חדות יותר ונפילות בשנה הקרובה ואמר:

“אני חושב שנראה את הביטקוין יכה את 60,000 $, אבל אני גם נראה שנראה את הביטקוין יכה את 5,000 $. השאלה היא אם כי, ‘איזה מהם הוא יכה ראשון?’ “

משקיעי ביטקוין לטווח קצר

הדבר נובע מכך שבלוקצ’יין כטכנולוגיה בסיסית לביטקוין הוא צליל, חדשני, אמין ופורץ דרך באמת. הטווח הארוך שייך לה. ביטקוין אמין, ללא ספק. אך במהלך החודשים האחרונים הושקעו בו מזומנים רופפים אמיתיים, בעיקר על ידי משקיעים בטווח הקצר, אשר עשויים רק לחכות לזמן הנכון. זה הופך את הביטקוין לתנודתי. עם זאת, מלבד תיקון מזדמן, הביטקוין נשאר בריא, מהווה סיכון מועט למשקיע לטווח הארוך שמאמין באמת בכוחו החדשני..

הוספה מוסיפה ומבהירה-

“אני לא חושב שזו תהיה בועה שרק תתפוצץ וכולם יאבדו את הכסף שלהם, אבל אני חושב שזה הולך להיות שכל המטבעות וכל הנכסים עם מעט מאוד שימוש או ערך הולכים תסתדר. הכסף יזרום לאותם נכסים במרחב הקריפטו הזה שמספקים באמת ערך, בעלי טכנולוגיה חדשה ומשמשים אנשים. “

כמו כן, לפי מואס, הידוע בתחזיות הביטקוין-

“הביטקוין יצטרך לקפוץ פי 20 מהמקום שעכשיו לפגוע במקום הראשון הזה. זה יערך את הערכת השווי שלה בסביבות 6 מיליון דולר, וזה קרוב למקום שבו זהב וסין נמצאים כרגע. “

לדבריו, הביטקוין אמין יותר מזהב שכן יודעים כמה ביטקוין יש בעולם בעוד שאף אחד לא יכול להיות בטוח לגבי זהב. זה קול טכנולוגי עם ערך מוגדר ומכובד בשוק הפיננסי.

רווח באמצעות ביטקוין

הוא האמין שאלו שרק רצו להרוויח כסף מהיר מביטקוין כנראה כבר יצאו מהרווח של הזמנת השוק כאשר הביטקוין עלה בשנת 2017, והשאיר רק את אלה שמאמינים בערכיו באמת..

ביטקוין ושוק

עליית ערך ביטקוין תיצור אתגר למערכת הבנקאית. הם יצטרכו למצוא דרכים לשרוד בעידן הביטקוין. ענקיות הטכנולוגיה יצטרכו להשקיע רבות ב- R&D קשורים לביטקוין ולבלוקצ’יין כדי לעמוד בקצב השוק המשתנה. חברות סטארט-אפ חדשות יבואו המבטאות את טכנולוגיית הבלוקצ’יין יותר ויותר ופותרות את בעיות העולם בצורה פורצת דרך. פורבס מהמר גם על ביטקוין בשנת 2018.

APART העתיד של ביטקוין ממחירו

בכנות, המחיר העתידי של הביטקוין אינו הדבר המעניין ביותר בביטקוין או בבלוקצ’יין. איך הם משנים ומהפכים בשוק, מביאים אליו היבטים חדשים זה מה שצריך לחפש. היקף הדולר הכולל עשוי לרדת, הבנקים עשויים להיסגר, ביטקוין עשוי להיות שינוי הכיס היומי בארנק האלקטרוני שלך ואתה יכול לקנות מכולת באמצעותו, הממשלה עשויה לשלוט במס ולבצע מיסוי בקריפטו, מטבע קריפטו חדש כלשהו עשוי לעלות על ביטקוין ומה לא . הפוטנציאל האמיתי של בלוקצ’יין וביטקוין רחוק מלהתממש כבר ורק השמיים הם הגבול. אם נמשיך להתמקד במחיר בהחלט מפספסים את התמונה הגדולה.

חלף עידן השומר האקדמי של אותם אומרים ביטקוין. הביטקוין המריא בזכות ערכו המהפכני ואין לו שום מניעה.

2018 של ביטקוין?

פיצולים נוספים עשויים לקרות בביטקוינים כדי לבצע עסקאות מהירות יותר וניתנות לניהול. זה יישאר תנודתי, אך בסופו של דבר יעלה. וול סטריט עשויה להצטרף ולבסוף להתאהב בביטקוין, ולקחת אותו לשיאים מרקיעים שחקים. סיכון מרכזי אחד הוא שהוא צריך לשרוד את ההתרסקות אם היה קורה אי פעם. חשש נוסף הוא שסין רודפת אחריה, האם היא תסדיר אותה שוב ואף יותר מכך, שתפגע בעתיד של ביטקוין. מטבע גדול נוסף עשוי להשתלט גם על ביטקוין בשנת 2018. לבסוף, ביטקוין עשוי לצבור כוח כמו מטבע רגיל.

ספר לנו מה דעתך על ביטקוין בשנת 2018 בתגובות למטה או כתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

התוכן המוצג עשוי לכלול חוות דעת אישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי לגביך הפסד כספי אישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me