הסיפורים המובילים שעיצבו את תעשיית הקריפטו בשנת 2019

כששנת 2019 מסתיימת לאחר נסיעה משובשת במהלך השנה, אנו מרכיבים כמה מהסיפורים המובילים שתפסו את תשומת לב קהילת הקריפטו. הנה שלוש הבחירות המובילות שלי של הסיפורים שעיצבו את עולם הקריפטו.

1. הכרזה על מאזניים

בשיא המומנטום של השור 2019 ביוני, בו הביטקוין זינק ל -13,800 דולר ארה”ב, הודיעה פייסבוק על השקת פוטנציאל של איגוד מאזניים, ארנק קליברה ומטבעו היציב מאזניים, נכס דיגיטלי המגובה במספר מטבעות פיאט העולמיים המובילים. וסחורות. ההתאחדות החלה עם 28 חברים, כולל חברות מובילות כמו Uber, PayPal, MasterCard, Visa, Coinbase ו- eBay, במטרה לספק בנק דיגיטלי ל -2.1 מיליארד האנשים הלא בנקאים ברחבי העולם..

עם זאת, זו לא הייתה נסיעה חלקה כל כך להתפתחות האסימון, כאשר הקונגרס האמריקני זימן את מארק צוקרברג, מנכ”ל פייסבוק, כדי להסביר את האסימון – תוצאות הדיון בקונגרס סימנו עמדה שלילית מצד המחוקקים. מורסו, מדינות אחרות כמו צרפת וגרמניה התייצבו בגנות המטבע כהפרה של המדיניות המוניטרית שנקבעה על ידי הבנקים המרכזיים..

הבדיקה המוגברת של הרגולציה והפרות הגנת הנתונים על ידי פייסבוק גרמו לבעיה בחתימת אמנת האגודה כאשר השותפים בחרו לעזוב את מאזניים. שבועות לפני שהחברות התחייבו לאיגוד מאזניים באוקטובר, ספקי פתרונות התשלום כלומר פייפאל, מאסטרקארד וויזה בחרו לעזוב את הארגון, זמן קצר אחריו סטריפ ואיביי, כולם נותרו וציינו צרות בתקנות..

אמנם ההודעה על מאזניים משכה את תשומת ליבו של הציבור עד שנת 2019 מקרבת את הנובלים לחלל, אך עתידה בשנת 2020 נראה עגום בהתחשב בצרות הרגולטוריות. האם מאזניים יושק בשנת 2020?

2. נשיא סין שי מחבק בלוקצ’יין

במה שמכונה כיום “משאבת שי”, נשיא סין, ג’ינפינג שי, קרא למדינתו לאמץ את טכנולוגיות הבלוקצ’יין, מהלך שגרם למשאבת ביטקוין (BTC) מאזור 7,000 $ ועבר 10 K $ ביום. ההערות של האיש החזק בעולם התפרשו ככל הנראה באופן שגוי כדיווחים עוקבים של המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק”ס) מגנים השקעה במטבעות וירטואליים..

עם זאת, כאשר בנק העם העממי של סין (PBoC) אמור להשיק מטבע דיגיטלי משלהם, המשקיעים בוחנים מקרוב את הטיפול הסיני במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2020. יתר על כן, דו”ח IDC שהתפרסם בנובמבר מראה כי השקעות הבלוקצ’יין במדינה יגדלו ליותר מ -2 דולר. מיליארד דולר עד שנת 2023 – כל כך הרבה הבטחה.

3. מימון מבוזר מגיע לשיאי כל הזמנים

שנת 2019 הייתה שנת הכספים המבוזרים, המכונה בכינויו DeFi. התעשייה גדלה לממדים שמעטים אנליסטים של קריפטו שחשבו שאפשר. DeFiPulse, אתר צובר, מציג את הערך הכולל של דולר הנעול בפלטפורמת DeFi חצה את השיא הגבוה בכל הזמנים 682 מיליון דולר ב- 28 בנובמבר 2019. זה מייצג עלייה של 150% ב -12 החודשים האחרונים והענף לא מראה סימני האטה. בשנת 2020.

דפיתמונה מ DeFipulse

4. מטבע בינאנס (BNB) מרקיע שחקים לשיאים של כל הזמנים


מלבד Chainlink (LINK) ו- Tezos (XTZ), BNB חוותה את הצמיחה הגדולה ביותר בעולם האלטקוין וצברה 110% עד שנת 2019. אסימון החליפין הגיע לשיא של כל הזמנים ביוני והגיע ל -39.80 דולר כאשר השוק הפך לשורי.

העתיד נראה בהיר עבור האסימון עם השקת בורסות Binance מקומיות כגון Binance Jersey ו- Binance US איתות פוטנציאל לאימוץ עוד יותר של BNB.

5. פריצות חילופי קריפטו הגיעו ל -500 מיליון דולר

במהלך שנת 2019, קרוב ל -500 מיליון דולר של משקיעים שנרווחו קשה נגנבו בפריצות או בהונאות, מה שממשיך במגמה עצובה בענף. שתי חילופי הצפנה המובילים, כלומר בינאנס ואופביט, עמדו על ערך כולל של 100 מיליון דולר שנגנב במטבעות קריפטוגרפיים.

ההודעה? אל תשאיר אחזקות גדולות נעולות בחילופי דברים. לא המפתחות שלך! לא המטבעות שלך!

6. צמצום ביטקוין בשנת 2020

כשאנחנו נכנסים לשנה החדשה, צמצום הביטקוין [BTC] יהיה הרגע המרכזי של השנה הרבה לפני שהאירוע בכלל קורה. ובכן, בשנת 2019 כל הסוחרים והמשפיעים יכלו לדבר אם המחצית מתומחרת או לא והשיחה צפויה להשתולל עד 2020.

התייחסות מכובדת; מזלגות קשים בקונסטנטינופול ובאיסטנבול של את’ריום, הצמיחה האקספוננציאלית של בקקט לאחר התחלה איטית של השקעות מוסדיים, ריבויות טוויטר ברחבי הקהילה, ג’ק דורסי על שיפור פיתוח ה- BTC וה- BTC מראה סימנים לפגיעה ב- ATH חדש.. 

2019 חיובי בתעשיית הקריפטו, חגג!

כשאנחנו חוגגים בשעות האחרונות של השנה … ובעשור, שוק הקריפטוגרפים והתעשייה ירגישו מרוצים למדי מההתפתחות הכללית וההשקעות שבוצעו. הביטקוין (BTC) עלה בשנה האחרונה ביותר מ -90%, את’ריום השלימה בהצלחה שתי מזלגות, ליטקוין העריך מעל 100% בציפייה למחציתו, ממשלות כמו סין, רוסיה, הודו הודיעו על תוכניות להשקת מטבע דיגיטלי לאומי, הודעה על מאזניים וכו ‘.

בשנים כאלה, במיוחד בעקבות חורף קריפטו בן שנה בשנת 2018, עלינו להסתכל אחורה וחשבנו שזה היה הרבה יותר גרוע (למעט משקיעי HEX). חגגו את משפחת קינגייפ! מאחלת לך את הטוב ביותר בעשור הזה!

הרשימה בשום אופן אינה ממצה, לאור הצמיחה שחוו בענף ב -12 החודשים האחרונים. כל תוספות יוערכו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map