banner
banner

איך אתריום קלאסי שרד את “מוות ודאי” כדי לשפר 250% בחודש האחרון

מכיוון שקהילת Ethereum Classic חוגגת את יום השנה הראשון שלה מאז התקפת ה- 51% האומללה, קיימת תחושה ברחבי השוק כי העלייה של 250% מאז 23 בדצמבר היא רק ההתחלה ל”את’ריום המקורי “.

לאחר זמן רב ממדיה הקריפטו המרכזית, Ethereum Classic (ETC) – האת’ריום המקורי – חוזר לאור הזרקורים בעקבות עלייה לשיאי תשעה חודשים של $ 12.00 דולר ב- 17 בינואר 2020, המהווה עלייה של 250% מאז סיום. של דצמבר. זהו הישג מרשים לקריפטו שנחשב בעבר כ”מת ונעלם “לאחר שהבלוקצ’יין נאבק בהשפעות של התקפה של 51% לפני יותר משנה..

במאמר זה אנו מתמקדים באיך שרד הבלוקצ’יין, מה שרבים בתעשייה רואים בו “גרזן קטסטרופלי”, כדי להפוך לקריפטו השני בגידול הגבוה ביותר בין האלטקוינים המובילים מאז תחילת 2020. עם זאת, ETC צברה 61% בה צמד דולרים במהלך השבוע עד כה לסחר של 8.94 דולר בבורסות הגדולות, עלייה חדה ממחיר 4.32 דולר ארה”ב כאשר אירעה ההתקפה של 51%.

השפעת התקפה הרסנית על 51%?

התקפה של 51% נחשבת על ידי מומחים רבים ואנליסטים של מטבעות קריפטו לסוף הביטקוין אם זה יקרה אי פעם. מתקפה כזו מאפשרת להאקר לארגן מחדש את הבלוקצ’יין ויכול להוציא פעמיים את המטבעות שלהם, מה שעולה על התכונה של אי-שינוי. זה הרעיון שרוב האנשים בעולם הקריפטו שמעו ברגע ששמעו על מתקפת ה- 51% של Ethereum Classic בימים שהחל החל מה -5 בינואר ועד ה- 7 בינואר 2019..

הכל התחיל ב -5 בינואר כאשר כמה מפתחים הבחינו בפעילות יוצאת דופן בבלוקצ’יין ETC. ברגע שהתגלה התקפה, מספר בורסות מהשורה הראשונה השביתו את פעילות המסחר במטבע שהיה פעם בראש הדף 10. חלקם הציעו ירידה אפשרית בסכום של פחות מ -1 דולר, כשהמתקפה ארכה יומיים..

עם זאת, אף אחת מהתחזיות הקיצוניות לא התרחשה מכיוון שמדדי הרשת הכוללים כוח גיבוב ועסקאות יומיות נותרו יציבים למדי מכיוון שהקהילה התמודדה במהירות עם ההתקפה..

כיצד Ethereum Classic שרד את התקפת 51%

מחיר ושווי שוק סבלו מאוד מכיוון שהשוק הגיב ל”מוות “אפשרי של הוכחת העבודה (PoW). מאז תחילת ההתקפה, עד סוף ינואר, מחיר ה- ETC צנח ביותר מ -30%, מה שהוביל לספקולציות על מטבע המטבול עוד יותר לעבר רמות המשנה $ 1. עם זאת, הירידה הייתה מסונכרנת עם המומנטום הדובי בשוק הקריפטו הכללי והתעוררות מחודשת של השוק באמצע פברואר לקחה איתו את ETC..

כיצד שרד ETC את ההתקפה? יש צוות כישרון מבריק סביב זה, שהביא להרמת ה- FUD סביב 51% התקפות ועמידות כללית ב- ETC.

ארגון מחדש של שרשרת הוא תופעה לקוחית-מקומית; כל רשת את’ריום לא "לְאַרגֵן מֵחָדָשׁ" בּוֹ זְמַנִית. סביר יותר להניח שמישהו גילה את כל צמתי המטבעות וכו ‘ו’הקיף’ אותם

– dontpanic ?? (@DontPanicBurns) 6 בינואר 2019

אחד האנליסטים המובילים שעובדים על ETC נגע בחוסן של אמירת הבלוקצ’יין,

“התקפת 51% אינה התקפה על הרשת עצמה אלא על משתתפי רשת ‘נאיביים’. בכל פעם שאנחנו מבצעים עסקה אנחנו יכולים להחליט על מספר הבלוקים שאנחנו מוכנים לחכות כדי ‘לשכנע את עצמנו’ שהעסקה נקבעת באבן. “

במהלך הקשה, דבר אחד הובהר עבור מרבית חסימות ה- PoW, התקפות של 51% אינן רוצח הקריפטו אלא סימן לכך שהבלוקצ’יין פועל כרגיל לפי ההוראות. יתר על כן, Ethereum Classic (ETC) נותר אחד החסימות הגמישות ביותר למרות איבוד האמינות לאחר פריצת ה- DAO והפרצה של 51%..

יכול ETC להכות $ 10 דולר בשבועות הקרובים?

השוק נראה בשל להמשך המומנטום השורי כאשר קהילת ה- ETC חוגגת יום נישואין ראשון מאז הפיגוע האומלל. ETC מחליף ידיים במחיר של 8.809 דולר נכון למועד כתיבת שורות אלה, מהווה שינוי קל של 3% לעומת שפל בין היום של 8.500 דולר. התנגדות פסיכולוגית מרכזית מעבר ל -9.000 דולר ארה”ב מעידה על עלייה אפשרית במחירים דו ספרתיים הנמצאים במחצית הביטקוין.

תמונה: TradingView

ירידת המחיר מתחת ללהקת בולינגר הרחבה העליונה בת 20 הימים עם זאת, אינה מציעה תקווה לשוורים, מכיוון שהלהקה האמצעית מגדירה תמיכה לטווח קרוב ל- ETC / USD..

לאחר שהחזיק בעצבנות במהלך תקופות הבדיקה הגבוהות ביותר שלה, ETC נותן לסוחרים ולמשקיעים את התחושה שהוא “מטבע גמיש עם יסודות מרכזיים” ותוספת של 1000X אינה אפשרית כלל..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me