banner
banner

פרויקטים של Blockchain היכן ניתן להרוויח מטבעות מטבעות? הבנת אימוץ בלוקצ’יין

אז, עולם הקריפטו השלם מוצף בחדשות ובמאמרים שבמרכזם מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. ולמה לא, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוליד מיליונרים רבים בשלוש השנים האחרונות. אך יועצים אינם מסתכנים ורבים גם איבדו את עושרם בכך שהם נפלו בתרמית להונאות ופרויקטים מפוקפקים של מטבעות מטבעות. שאלה שלעיתים מתעלמים ממנה ועוררה ויכוחים רבים היא “עד כמה רחוק כשאנחנו מדברים על אימוץ קריפטוגרפי?”. אז לקחנו את האתגר.

מדוע אימוץ הבלוקצ’יין “האמיתי” הזה הוא קריטי?

על מנת שמטבעות קריפטוגרפיים יהיו ממש מיינסטרים, הכרחי מאוד שמטבעות קריפטוגרפיים הם חלק מהכלכלה היומית ונסחרים בשירותים אמיתיים. במילים אחרות, במקום לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות “קנייה” יש להרוויח אותם בתמורה לשירותים. ואז צריכה להיות תשתית שמאפשרת ‘להוציא’ מטבעות קריפטוגרפיים בתמורה לפריטי צורך יומיומיים.

אז זה מתבסס על קיומן של דרכים להרוויח קריפטו ובמקביל להוציא אותן. הנה רשימה קצרה של כמה פרויקטים פופולריים של בלוקצ’יין, שבהם תוכלו להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים ניכרים.

פרויקטים של Blockchain שבהם תוכלו להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הכישורים שלכם

  1. סטמיט

בראש הרשימה נמצא סטמיט, אין ספק שיש מקרים כמו למטה שבהם steemit הוכיח את עצמו כראוי למוציאים לאור. בקצרה, steemit היא בעצם רשת פרסום תוכן שבה משתמשים מקבלים תשלום עבור הפעילויות שלהם כמו הצבעות מעלות,

מקרה יוצא דופן של השתכרות גבוהה מסטמיט

ה סטוק בלוקצ’יין מטבע באופן עקבי אסימוני STEEM חדשים ומוסיף אותם ל”מאגר תגמולים “בקהילה. לאחר מכן STEEM מוענק למשתמשים בגין תרומתם, על סמך ההצבעות שהתוכן שלהם מקבל. צור תוכן בעל ערך וקבל תגמול, כך התיאוריה הולכת.

לא קל להרוויח על שטמיט כפי שטוענים. מחבר דיווח כי:

“מתוך 230 מאמרים בערך 5 היו בעלי תשואות ראויות לציון, ואף אחת מהן לא קיזזה את עלות כתיבתן. יש להם גם חיי מדף כל עוד ציוץ […] אני אצטרך לתת לסטמיט ‘D’ ליוצרי תוכן. “

מאמר אחד טוען שתהליך ההפצה הראשוני של אסימונים הוצמד וכי סטם אינה באמת רשת מבוזרת.

  1. מדריך LBRY

LBRY הינה פלטפורמה קוד פתוח ומבוזרת לשיתוף תוכן וידאו אשר מתגמל אותך בצריכת תוכן. כן, קראת נכון. לא רק אתה מתוגמל על יצירת תוכן, אלא גם על צריכת תוכן.

בטווח הארוך, כלכלת LBRY יכולה לספק מנגנון לתגמול ליוצרי תוכן, כלומר טיפים ממשתמשי התוכן בסימן ה- LBC המקורי של האפליקציה (קיצור של LBRY Credit). האפליקציה מגיעה עם ארנק LBC ייעודי. דרכים נוספות להשיג LBC הן תרומות לפרויקט LBRY וכרייה

על מנת להשתמש ב- LBRY עליך להתקין את האפליקציה הזמינה עבור Linux, MacOS ו- Windows.

כמה אתה יכול להרוויח באמצעות LBRY? הנה הסבר שמצאנו באתר LBRY:

“בעזרת מונטיזציה של YouTube, היוצרים מרוויחים סכום משתנה על סמך מעורבות הצופים במודעות. אין נוסחה קבועה, אך מצאנו הערכת אורח סבירה של כ -2 דולר לאלף צפיות. זה מסתדר לאגורה עבור 5 צפיות. אז ב- LBRY, אם אתה גובה אגורה אחת בלבד לצפייה (מחיר שכל צופה ישלם ללא מחשבה שנייה), אתה עשוי לקבל פי 5 את הרווחים לצפייה שתקבל מיוטיוב באופן מיידי! “

כמו כן, קרא: חמשת החיזויים הראשונים של ביטקוין המעידים על צמיחה גבוהה עבור Bitcoin בשנת 2018

  1. D.Tube

D.tube הוא פרויקט נוסף שנבנה על גבי בלוקצ’יין steemit. אמנם לא כל כך פופולרי כמו סטמיט, אבל עדיין הפרויקט תפס תאוצה בשנה האחרונה.

פרויקט D.tube משתמש באותם בלוקצ’יין ובמנגנונים כלכליים בסיסיים כמו של steemit. בְּקִצוּר נִמרָץ, D.tube, פלטפורמת וידיאו מבוזרת המבוססת על פרוטוקול מערכת הקבצים הבין-פלנטרית. D.tube הוא YouTube ללא הפרסומות (ובסיס המשתמשים) – במקום זאת הוא משתמש במטבע ה- Steem המובנה כדי לתגמל את יצרני התוכן. ד. נשמע היא דוגמה נוספת, במקרה זה להזרמת שמע.

  1. שרשרת SMS

מה אם אפליקציה תגמלה לך על קיומך הבלעדי – דבר שבדרך כלל לא נעשה אלא על ידי אמא שלך, האם אני צודק? האפליקציה שעושה בדיוק את זה נקראת SMSChain. מייסדיה מכנים SMSChain שער SMS מבוזר, וזה בעצם מה שהוא.

מי שרוכש אסימון SMSCHAIN ​​ומתקין את האפליקציה יכול להרוויח כסף באופן אוטומטי על ידי מכירת הודעות ה- SMS הטריות שלו. משתמשי התוכנית יכולים להגדיר את המספר הכולל של ההודעות שנשלחות ב- SMSCHAIN ​​מדי יום, בנוסף לסוג התוכן שיש לשלוח (לדוגמא: הודעות טרנזקציות מגוגל, פייסבוק, ווטסאפ וכו ‘)..

נטען כי אתה יכול להתחיל למכור את הודעות ה- SMS שאינן בשימוש בתמורה כספית ואולי להרוויח בסביבות 6,000 $ לחודש מהמכשיר הנייד שלך באופן אוטומטי לאחר הקמת חשבונך! אם אין לך SMS משמעותי שלא נעשה בו שימוש או שאתה לא רוצה למכור הרבה הודעות, אתה עדיין יכול להרוויח בקלות כמה מאות חודשים באמצעות האפליקציה.

  1.  כמובן, קנה ו “hodl” על

זה אולי האמצעי הכי פשוט להשתתפות בצמיחת מטבעות קריפטו מבלי שיהיה עליך להיות פעיל מדי בקשר לזה. אם צפית ב- מחיר הביטקוין, הוא גדל משמעותית כמעט עשור לקיומו. לפיכך, אנשים שקנו והחזיקו בקריפטו שלהם רואים את עצמם קוצרים את הפירות של עליית ערך.

סיכום

“מרחץ הדמים” של ינואר 2018, הביא לנפילת פרויקטים רבים של בלוקצ’יין. למרות ששוק הקריפטו עדיין רחוק מאוד ממה שאפשר לכנות “אימוץ” או “מיינסטרים”. אך המחלוקות האחרונות סביב פייסבוק ואיסור מודעות הצפנה על ידי אתרי הרשתות החברתיות הגדולות כמו גם גוגל פתחו דלתות להזדמנויות..

המשתמשים יהיו נוטים יותר לחפש חלופות שכן התנהגות מונופוליסטית של ענקים אלה הולכת וגוברת. ה עתיד הבלוקצ’יין הוא בהיר והביקוש הגובר בהחלט יוליד פרויקטים ראויים יותר.

האם התגעגענו לפרויקטים חשובים של בלוקצ’יין שהשתמשת בהם כדי להרוויח קריפטוסים? אנא הזכר בתגובות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me