Blockchain, לא Cryptocurrency? Hedera, Hyperledger, TON Telegrams Defy the Claim

בעוד סוחרי הקריפטו ממשיכים לחנוק אחר הבלוקצ’יין והקריפטו הטובים ביותר בחלל, חברות הטכנולוגיה הגדולות מחלחלות אליו מהר יותר מששוק קולט..

אם אתה חדש בתחום זה, אתה יכול לשקול לקרוא על מהי טכנולוגיית בלוקצ’יין & מכירים את היסודות המובילים לצמיחה האדירה של הענף בכללותו.

בעקבות בועת הקריפטו 2017, הרגולטורים בכל העולם ניסו לשים סוף ל- ICO. ה SEC (נציבות חילופי ניירות ערך) הלכה אחרי כמה מה- ICO הפופולריים ביותר לשנת 2017 כמו Kik, Veritaseum, וכן הלאה. מאניה של ICO נחשבת מתה לעת עתה.

עם זאת, גם כאשר ICO כמעט אינם קיימים, פרויקטים חדשים יותר של בלוקצ’יין עדיין מוצאים את דרכם לשוק. הפעם הוא מגובה על ידי חברות טק גדולות או משקיעים מקצועיים.

Hedera, Hyperledger, TON Telegrams ועוד

לפי הדיווחים, טלגרם תחל בבדיקות פומביות של פלטפורמת הבלוקצ’יין שלה – TON (Telegram Network) ב -1 בספטמבר 2019. החברה זירזה את תוכניתה לעמוד במועד האחרון ל- 31 באוקטובר. אם הבלוקצ’יין לא יושק עד אז, על פי SAFT (הסכם פשוט לאסימונים עתידיים), המשקיעים יכולים לתבוע את כספם בחזרה..

NYTimes לאחרונה דיווח שארנק ה- Cryptocurrency של GRAM יהיה זמין עבור 200-300 מיליון משתמשי הטלגרם. יתר על כן, היא גם הדגישה את חוסר הוודאות באפליקציית מסרים המפעילה מטבע קריפטוגרפי. עם זאת, יש בזה יותר ממה שנראה לעין.

קרא גם: טלקר ICO אסימונים בשווי של 1.7 מיליארד דולר במחזור בשוק השחור?

טלגרם נוקטת בגישה זהירה “המתמקדת בפרטיות ולא בתקנות”, אמר מתי גרינשפן בתגובה בדוא”ל. הוא מאמין שהשקת הפרויקט תתרחש.

לאחרונה, חדרה האגרף הודיעה גם על השקת בטא לחודש ספטמבר של פלטפורמת הבלוקצ’יין שלה. הוא מגובה על ידי יבמ, טאטה תקשורת, נומורה וכן הלאה. מודל השירות, הממשל וההשקעה של הפרויקטים דומים גם הם. הם שותפו עם משקיעים מוסמכים על בסיס הסכם SAFT.

Hyperledger גם מתקדמת משמעותית בקביעת תקן ליישומי בלוקצ’יין. לאחרונה החלו התאגידים שעומדים מאחורי Hyperledger עם שילובי לקוחות Ethereum.

מכאן, פרויקט הבלוקצ’יין יתחיל בקרוב. רק שהמידע על כדאיות אסימוני הצפנה במרחב התשלומים אינו ברור.

האם השקעה פרטית היא הטכניקה החדשה?

מוקדם יותר השנה בחודש מאי, Bitfinex השלימה מכירה פרטית של האסימון LEO UNUS LED המגובה שלה. מכיוון שכבר התמודד עם בעיות ניכרות עם התובע הכללי בניו יורק, הפרויקט הזה נראה כמו אסור בתחילת הדרך. עם זאת, המכירה הפרטית הכניסה כמיליארד דולר, שהתחיל את המסחר שלה תוך פחות מעשרה ימים.


גם חדרה וטלגרם תכננו מודול דומה. במקום לנהל ICO שעשוי ליפול תחת ביטחון לא רשום, הם מפתחים את הרשת באמצעות השקעה מאנשי מקצוע.. מתי גרינשפן ציין אודות רשת TON העומדת בפני מכשולים רגולטוריים. הוא אומר שזה לא יפגוש אותם, כי,

מספר אחד הוא שהם לא הציעו את ה- ICO שלהם לציבור. זה היה רק ​​למשקיעים מוכרים ומקצועיים. זה נותן להם הרבה מרחב פעולה כיוון שרוב הרגולטורים מתמקדים בהגנה על סוחרים קמעונאיים ואנשי מקצוע יש הרבה יותר חופש לעשות מחקר משלהם..

בלוקצ’יין, לא ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים – גרד את זה

הפרויקטים המוצעים על ידי טלגרם וחדרה כוללים רכיב מטבע קריפטוגרפי בו – גרם וחבר בהתאמה. זה סותר בחריפות את הביקורת על התועלת של מטבעות קריפטוגרפיים. עבור רשת ציבורית ללא הרשאה המצאה ל’התנהגות טובה ‘היא היבט חיוני שאי אפשר להתעלם ממנו.

הפצת המטבעות הקריפטוגרפיים של הבלוקצ’יין לחדרה צפויה להימשך למשך 15 שנה. טלגרם תכננה גם הפצה ארוכת טווח של גראם אסימונים שלה.

יתר על כן, שני הארגונים הללו בונים למעשה פלטפורמה לחוזים חכמים ו- Dapps. פלטפורמות כמו Ethereum, EOS, Cardano (ADA), Tron, ואחרות כבר מובילות אימוץ בחלל. עם זאת, רוב הפלטפורמות הללו יזמו באמצעות ICO.

ICO או SAFT (הסכם פשוט עבור אסימונים עתידיים), רוב הפלטפורמות הללו אינן מבוזרות לחלוטין כרגע. עדיין לא ברור כיצד הרגולטורים יראו אלה בעתיד.

לעת עתה הם נראים כמו ניירות ערך פיננסיים. המעבר שלהם למטבע ואישור הרשויות ייקח ככל הנראה זמן רב יותר.

השימוש באסימון גראם עם 200-300 מיליון ברחבי העולם יעלה שאלות גם בחוקי הביטחון. יתר על כן, היבט התשלומים של TON עשוי להתמודד עם תגובה חריפה דומה לזו של פייסבוק מזל מאזניים. אבל זה לעתיד, שכן תהליך הפצת האסימונים מתפרס על פני תקופה ארוכה.

אילו ממיזמי הבלוקצ’יין הללו יוכלו להפעיל מטבע מאושר גלובלי? אנא שתף ​​אותנו בדעותיך. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map