banner
banner

מיליארד סיבות להביא הכללה פיננסית עם מערכת אקולוגית חסרת חיכוך

בעולם, 1.7 מיליארד מבוגרים נותרים ללא בנק, מה שאומר שלמעלה משליש מאוכלוסיית העולם אין שירותים פיננסיים רשמיים. ההערכה היא כי הכנסת מבוגרים ועסקים לא בנקאיים לפלטפורמה הפיננסית הרשמית עשויה לייצר הכנסות חדשות של 380 מיליארד דולר לבנקים..

LALA World מקווה ליצור מערכת אקולוגית פיננסית לכולם, בה שירותים הכוללים העברות בעלות נמוכה, תשלומים ללא מזומנים, הלוואות עמיתים לעמית, הלוואות פיאט וכו ‘. היא פותחת פתח לשירותים פיננסיים מוסדרים וקובעת שיש לה פוטנציאל רב להגן על עד 42 מיליארד דולר ממה שהיא מכנה “השוק האפור”.

ל- LALA World יש את החזון להגיע לאנשים עם משאבים מוגבלים באמצעות בלוקצ’יין, ללא צורך להבין את הטכנולוגיה הבסיסית.

LALA World טוענת כי נכון לעכשיו, עסקאות בינלאומיות במדינות מתפתחות אינן יעילות ביותר – בעיה שמוחמרת על ידי מהגרים רבים העובדים באזורים שונים בעולם. על פי ה- DESA של האו”ם, 3.4% מתושבי העולם כיום הם מהגרים בינלאומיים. מספר המהגרים המתגוררים במדינות בעלות הכנסה גבוהה עלה מ -9.6% בשנת 2000 ל -14% בשנת 2017.

זה אומר שתשלומים באמצעות המערכת האקולוגית שלה יהיו חסרי גבולות וזולים במידה ניכרת. התשלומים יעובדו גם הם במהירות מכיוון שאף תיווך לא מעכב את העסקה. כל העסקאות המטופלות באמצעות המערכת האקולוגית שלה נרשמות ללא שינוי בבלוקצ’יין, מה שהופך אותן ללא שינוי.

החברה תכננה להציע שירותים ומוצרים שונים בחודשים הקרובים, שחלקם כבר פועלים. כל מוצר מהווה נקודת ציון מפתיעה לרשת זו להתגבש ולהפוך למערכת אקולוגית פיננסית בת-קיימא.                           

LALA Pay, שירותי התשלומים הושקו בהצלחה בהודו בתחילת החודש באמצעות אפליקציית LALA World עם תכונות של

לחייב שירותי תשלום באמצעותם המשתמש יכול לשלם את חשבונות הסלולר שלהם, הגז, הפס הרחב, החשמל ותשלום בתשלום לאחר יותר מ -25 ספקי שירותי שירות שונים בהודו..

הצעה נוספת של LALA, LALA Lending עלתה לאוויר בהודו מוקדם יותר השבוע, כאשר ההלוואה הראשונה שלהם הושלמה בהצלחה באמצעות החברה הפיננסית הלא בנקאית (NBFC) שנרכשה בהודו, אשר בקשתה להחלפת הדירקטוריון מוגשת לבנק המילואים בהודו הרשות השלטונית. בהלוואות ביטחוניות ללא תשלום, ו- LALA משלמים את מערכת האקולוגיה הפיננסית חסרת החיכוך של LALA World לגעת בחיים רבים עם ההצעות והשירותים הנדיבים שלהם..

LALA, מלכתחילה, תציע בשלב הראשון הלוואות בשני מגזרים:

1) אשראי מיקרו וננו (MANC) ליחידים.

2) הלוואות MSME: למפעלים מיקרו, קטנים ובינוניים.

הודו היא שוק עצום לשתי ההיצע הללו. כמו על פי הבנק העולמי, MSME ההודית העסיקה יותר מ -50 מיליון אנשים, הגדלת יכולות הייצור, צמצום הפערים האזוריים, איזון חלוקת העושר ותרומה לתחום התמ”ג-MSME מהווה 8% מהתמ”ג. באמצעות Nano Credit, זה יכול להעצים בני נוער להפוך ליזמים מצליחים עם תמיכה כספית שלא ניתן להבטיח מהבנקאות המסורתית.

LALA World בוחנת זוויות מרובות כדי להגיע לאנשים מרביים באמצעות הפלטפורמות החברתיות-עסקיות שלהם.  

עד ה- 23 ביולי 2018, הם תכננו להשיק שירותי טעינה באמצעות אפליקציית LALA World מאיחוד האמירויות תוך שימוש בשותפות שלהם עם שירותי תשלום ManGo Point L.L.C שהיא חברה הרשומה בדובאי, איחוד האמירויות הערביות תחת המחלקה הכלכלית בדובאי לקבלת ועיבוד תשלומים באיחוד האמירויות הערביות. לאחר ההשקה, כל מהגר באיחוד האמירויות יוכל למלא את חשבון ה- LALA World App שלו / שלה באמצעות קיוסקים של ManGo שנמצאים ב 450 מיקומים ברחבי איחוד האמירויות הערביות. לאחר הטעינה המוצלחת, המשתמשים יכולים לבצע גיוס מספר טלפון נייד משלהם או כל מספר נייד אחר השייך לעשר מדינות שונות מחוץ לאיחוד האמירויות, ולחסוך אותם מביקורים תכופים בקיוסקים..  

עד 2020 הם רוצים לחולל שינוי במאה מיליון חיי אדם ולבנות את הקבילות של LALA, ולהפוך את השיגורים האישיים הללו לאבני דריכה לעבר המגה-חזון.!

בעתיד, LALA World תוכל לאפשר הלוואות קריפטו לקריפטו בקרב עמיתים (עמית לעמית). זו תהיה צורת ההלוואות המהירה ביותר ותעצים מהגרים הזקוקים לאשראי דחוף, אשר יוכלו ללוות מקרוביהם ויקיריהם..

עם רמות הכנסה הולכות וגדלות, הכללה פיננסית היא כיום אחת מסדר היום המוביל של מוסדות פיננסיים ציבוריים ופרטיים. הזמן המתאים לכל המכונים הפיננסיים לקחת בחשבון את השוק הלא בנקאי והתת-בנקאי. ניתן לעשות זאת על ידי שינוי מודל התפעול הנוכחי שלהם כדי לשרת את השוק הרווחי הצומח במהירות הזה ביעילות. לאתגרים של שירותי הבנקאות וההלוואות הנוכחיים צריך להיות בסיס משותף של הפיתרון כדי להביא את כולם לאותה פלטפורמה, ונראה של- LALA World יש פוטנציאל חזק להשיג אותה..

ארגונים כמו LALA World יכולים לשפר את ההכנסות השנתיות של מדינות באופן משמעותי על ידי:

  • סגירת פער האשראי לעסקים קטנים בפריסת ההלוואות הממוצעת ומספקת שירותים שמרניים מבוססי עמלות.
  • כולל מבוגרים שאינם בנקים במערכת הפיננסית הפורמלית, והעלאת רמות ההוצאה הרשמית של שירותים פיננסיים.

אֶמְצָעִי:

(אקסנטור: https://www.accenture.com/us-en/insight-billion-reasons-bank- כולל)

(http://www.iamwire.com/2017/09/importance-of-msme-sector-in-india/166912).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me