banner
banner

האמת מאחורי “פירוט המחירים של ביטקוין” לאחרונה

האם זה תיקון ביטקוין? האם אנשים קוצרים שם רווחים לקראת חג המולד? או שזה רק סימן לסוף!

מי שחי בעולם מטבעות קריפטו יודע בדיוק מי מניע את שוק הקריפטו הנוכחי. הייתה תקופה שבה מחיר הביטקוין עלה ל -1000 דולר מ -100 דולר והתרסק או תוקן לאחר ימים ל -200 דולר. 80% נופלים מאז שמלך המטבע היה על כביש מהיר ולא עוצר פעם אחת, לפעמים זה לוקח הפסקות ואז עוד גבוה.

הביטקוין הוא תנודתי למדי אין ספק בכך. קונים חדשים וכניסה לבורסות מוסדרות זו רק ההתחלה מה שאנחנו מסתכלים הוא זריחה ולא בוקר.

פירוט מחיר ביטקוין

כפי שניתן לראות בתרשים שלמעלה השוק השורי של הביטקוין לא יכול היה לעמוד במכירה מהמשקיע המחפש רווחים מי שנכנס ב -10 $ K.

המחיר ירד מאוד בביטקוין ב -15.16% מאז השיא שלו היה 20,000 לפני שבועיים בלבד. כעת אנו רואים דפוס משולש המשך חזק המציע כי המחיר יכול לרדת עוד יותר. התמיכה העיקרית שלנו עומדת על 13434 (פיבונאצ’י, תמיכה בתנופה אופקית נמוכה, היווצרות משולש) ושבירה ברמה זו עשויה להוזיל את המחיר ל 11172 תמיכה (הרחבת פיבונאצ’י, תמיכה נמוכה בתנופה אופקית). רמת ההתנגדות העיקרית הבאה שלנו היא ב 14757 (פיבונאצ’י פיבונאצי, התנגדות אופקית גבוהה התנגדות).

בצד השני המחירים עלו ויצרו דפוס שורי ששובר את ההתנגדות 13434 ועומד כעת על 15 $ K.

לאחר המחקר גילינו את המקרים האפשריים שעשויים להוביל להתמוטטות לאחרונה.

מאניה במזומן של ביטקוין

כולם מודעים למה זה ביטקוין? אך לרוב המשתמשים שאינם טכנולוגיה אין מושג כי מטבע הביטקוין בו הם משתמשים אינו זהה יותר. מזומנים של ביטקוין הם הכלכלה האמיתית כפי שתוארה על ידי המייסד האלמוני “סאטושי נקאמוטו” כטענת מזומני ​​ביטקוין שהם אמינים יותר ופחות עמלות ברשת וזה נכון גם בהשוואה למזומן של ביטקוין לך העמלות הממוצעות הן סביב $ 9. ל- $ .10 אך במקרה של bitcoin אינך יכול לזוז קטן מ- $ 100.

לאחרונה פריצה מרכזיות, nicehash, bitfinex ומרכזיות קטנות שונות נפרצו בגלל האופי המרכזי של השירותים שהם מפעילים, אחד מקבל גישה לשרתים שלהם יכול בסופו של דבר לאכול את כולם ביטקוין.

קיצור

בשוק החוזים העתידיים החלה לאחרונה כאשר הבורסות המפוקחות הגדולות חברו יחד כדי לספק סביבה בטוחה ומאובטחת למסחר עם שחקנים אמיתיים ומקצועיים בשוק שעשויים להיות חסרי תועלת לביטקוין.

Coinbase

מטבע-בסיס שהציג תיאורטיקן במזומן של ביטקוין מציע שכאשר הוצג מזומנים בביטקוין היו מחירי עלייה ומישהו מבפנים הדליף את המידע על תזמון המסחר. Coinbase מואשם כעת בכך שעזר למזומנים בביטקוין להשיג משאבה בשוק.

סיבה חשובה נוספת לעקוב אחרי הביטקוין עמלות נסקו עד $ 100 עד $ 1000 לביצוע עסקאות, הסוחרים עוברים כעת למזומן של ביטקוין שהוא זול יותר לשימוש ופחות עמלות.

ביטפינקס הופך להר גוקס הבא. אנשים מתחילים לצרוח על זה.

שאיבה ומשחק לא הוגן

שאיבה מלאכותית של השוק יכולה לשנות באופן בסיסי את הערכים שכולם יחד יכולים לערער את היציבות בשוק. כל מי שמכיר את המשבר הפיננסי 2007-2009 מכיר היטב את החילוצים. טריליונים הודפסו יש מאין כדי לקדם את כלכלת ארה”ב. ה- BTC מוגבר על ידי Tether ?. האם מספיק 6% עד 17% ממחזור המסחר היומי של BTC בכדי להזיז את מחירו? הודעה זו אינה עוסקת ב- BTC – או שאינו מוגדר על ידי Tether. זה אך ורק על כסף מזויף המשמש לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים יקרים, שניתן להפוך אותם לדולרים או להשתמש בהם לרכישת מוצרים ושירותים אמיתיים..

מזלגות קשים

תאמינו או לא השנה כמעט כל אחד עושה את המזלג הקשיח שלו, וזה טוב ליצירת תחרות אבל מראה על חוסר יושרה בקהילת הביטקוין. היו כל כך הרבה מזלגות שחלקם נכשלו, מעטים התבררו כהונאות וחלקם נותרים מאחור. מצטרף חדש מבולבל עם איזה מטבע לעבוד.

סיכון ניסיוני

מפתחי ביטקוין מקדמים כי הביטקוין נמצא בשלב פיתוח ואפילו גרסה 1 אינה משוחררת. לסוג זה של בדיקות בטא יש עצירה.

מה שנקרא תיקון!

הביטקוין כרגע הוא תנודתי והוא עדיין השקעה טובה שתוכלו לבצע. ביטקוין היא תוכנה שערכה יתר על המידה בהיסטוריה האנושית, המייסד האלמוני של ביטקוין רצה שכולם ישתמשו בביטקוין לצורך עסקאות מיקרו. חוזר על השוק, פסיכולוגיה היא פשוט לדחוף את השוק למטה כך שיותר יוכל לקנות מה שמכונה תיקון.

שמור על HODL!

ספר לנו מה אתה חושב בתגובות למטה או כתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

זו רק דעתו של המחבר וכפופה לתנאי שוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי לגביך הפסד כספי אישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me