banner
banner

האם אתה בטוח שהאקרים לא גונבים את המטבע הצפוני שלך?

שיגעון ביטקוין בהחלט נמשך במשק!

כשערך המטבע הקריפטוגרפי הגיע ל -20,000 דולר בדצמבר אשתקד, שיא כל הזמנים, הוא זכה לתשומת ליבם של אנשים מכל רחבי העולם. אף על פי שערך הביטקוין ירד לאיזשהו מקום בסביבות 9000 דולר, כולם עדיין רוצים לחלק אותו.

השיגעון ההולך וגובר הביא להתערבות רשויות ממשלתיות שרוצות להסדיר אותו ולמס אותו. אבל זה לא הכל, אחד הגורמים העיקריים הנוגעים כאן לפריצה וגניבת ביטקוין. בדיוק כמו כל ענף אחר, מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין חשופים גם לאיבוד או גניבה.

אם כולכם אמורים להיכנס למגזר המשגשג הזה או שאתם כבר חלק ממנו, וודאו שקיבלתם מושג על הצד השני שלו. זה נכון! זוהי אפשרות כי פריצות או גניבות אלה יהיו בסופו של דבר מותו של הביטקוין בקרב מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. זה בהחלט מבקש גישה מדודה, אבל זה ליום אחר. היום נדון בגורמים העלולים לשדוד מכם את הביטקוינים שלכם.

  1. סיכוני אבטחה בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים  

הר בורסת Gox הייתה הפריצה הגדולה ביותר בהיסטוריה עם גניבת ביטקוין בשווי 473 מיליון דולר. חותמת ביט עם 5.1 מיליון דולר, פריצה של 66 מיליון דולר בביטפינקס ואחרונה ש- Coincheck הפסידה ביטקוין בשווי של כ -400 מיליון דולר מסמנים רק כמה מהפריצות היקרות ביותר אי פעם.

סוג זה של פריצות קורה כאשר האקרים מקבלים כניסה לארנקי הביטקוין של החברה שיש להם כספים של אנשים. זה יכול להיות בגלל החששות הביטחוניים, שקל מדי לעקוף אותם.

של הבורסה.

פריצות החלפה יכולות להתברר גם כהונאות. חברה מציעה שירות החלפה שקשור לביטקוין בו הלקוחות מנהלים את חשבון הביטקוין שלהם ואז פתאום יום אחד החברה נעלמת. החברה עשויה לטעון כי היא נפרצה, אך בפועל, הם פשוט ביצעו תרמית יציאה.

  1.  הונאות דיוג של ICO

היו כמה סיפורי פריצה ידועים לשמצה הקשורים לביטקוין שקרה כאשר חברות החזיקו בהצעות המטבע הראשוניות שלהן (ICO). ICO הוא סוג של גיוס כספים שבו המשקיעים קונים אסימונים לפרויקט באמצעות תשלום בקריפטוגרפיה או כסף פיאט.

מה שקורה במקרים אלה הוא האקרים מתחזים לאתר של חברה עם אתר מזויף. ההאקר משכנע את המשקיעים לשלוח את כספם לארנק ביטקוין אחר. לאחר ששלחתם את הביטקוינים שלכם, אין אפשרות לשחזר אותם. המשמעות היא שגם המשקיע וגם החברה איבדו את הביטקוין שלהם.

מה שאתה יכול לעשות כאן הוא לוודא שהאתר שאליו אתה שולח את הכספים שלך הוא אתר אמיתי.

  1. ניצול ערוצי FB, גוגל ו- Youtube

גילוי הערוצים הגלובליים כמו פייסבוק, גוגל ו- Youtube המשמשים להונאת משקיעי הביטקוין היה לאחרונה שהוביל את FB לאסור מודעות אלו, אך כיצד בדיוק הרמאים משיגים זאת?

הרמאים מציעים כסף מיידי בתמורה לביטקוינים המבקשים דמי הפעלה ראשוניים עם הבטחה להכפיל את ההשקעה הראשונית שלכם. עם הטווח הרחב של מדיה חברתית, הם שידרו בהצלחה את ההונאה שלהם לאלפי אנשים וגנבו ביטקוינים בכך שלא שמרו על הקצה השני של המציאה..

יתר על כן, הרמאים הללו משתמשים בביטקוין כפיתיון כדי לבלגן את המחשב באמצעות הורדות של תוכנות זדוניות יחד עם תוכנית הדיוג שבה הרמאים מתחזים למותג הביטקוין כדי להשיג את אמינותו של הקורבן..

הרמאים מכוונים את מודעות החיפוש של גוגל על ​​ידי זיוף למותגים העיקריים של תעשיית הביטקוין המופיעים כמודעות בראש דפי החיפוש של גוגל. מודעות מזויפות אלה מעבירות את המשתמשים לדפים דומים למראה שנמצאים בשליטת הרמאים מהמקום בו הם גונבים את המידע האישי של הקורבן..

לאחרונה, YouTube שימש גם את ההאקרים כדי לכרות את המטבע הקריפטוגרפי במחשבי המשתמשים. ההאקרים בעצם ניצלו את הפרסומות שמגיעות לפני הסרטונים וביניהם. ככל הנראה, מודעות אלה מכילות קוד כרייה המשתמש בכ- 80% מעבדים של צופה הווידאו.

אז, סוג זה של פריצה וגניבת סיכונים אתה חשוף אליהם כאשר אתה מתמודד עם ביטקוין. הידע השלם, ההבנה והזהירות הם המפתחות כאן. אם יש לך שאלות או הצעות בנוגע לסיכונים, אל תהסס לפנות אלי על ידי תגובה להלן!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me