banner
banner

ביטקוין, Ethereum, ניתוח מחירי אדוות לשבוע 08 באוקטובר עד 14 באוקטובר

פרסומת פמקס

עדותו של נוריאל רוביני לסנאט האמריקני זוכה לביקורת מצד תעשיית הקריפטו ואילו פיטר ואן וולקנבורג טוען כי הביטקוין הוא מהפכני. צ’רלס הוסקינסון ו- IOHK נפרדו מריכוזיות יתר של קרן קרדנו וחוסר יעילות של הקרן. בבורסות קרן Coinbase shuts שהוקמה עבור משקיעים מוסדיים, תתמקד כעת במשקיעים קמעונאיים. ביטפינקס עונה לשמועות מקוונות על פשיטת רגל. אחזקת הרוב של ביטהומב לקונסורציום שבסיסה בסינגפור. מעגל פיננסי משקיע ב- SeedInvest.

הנושא החם ביותר השבוע היה כאשר הוועדה לענייני בנקאות, שיכון וערים עירוניות התכנסה בפגישה פתוחה לדיון במצבם ועתידם הנוכחי של Cryptocurrency ו- Blockchain Ecosystem ב- 11 באוקטובר 2018. כחלק מהדיון האזין הסנאט נקודת המבט הספקנית של נוריאל רוביני, פרופסור לכלכלה ועסקים בינלאומיים, בית הספר לעסקים של אוניברסיטת ניו יורק ונקודת מבט חיובית של פיטר ואן וולקנבורג, מנהל מרכז מטבעות המחקר, שמנסה להסיק מסקנה על הטוב והגרוע ביותר בעולם הבלוקצ’יין. ומטבעות קריפטוגרפיים. בעדותו כינה ד”ר נוריאל רוביני את מרחב המטבעות “האם לכל ההונאות”. עוד טען כי מטבעות קריפטוגרפיים אינם ניתנים להרחבה, הם מלאים בהונאות ואינם משמשים אף אחד חוץ מפושעים. בעוד ד”ר רוביני שפך רעל עם הערותיו, פיטר ואן וולקנבורג טען כי הביטקוין הוא מהפכני. הוא ציין כי הביטקוין אינו מושלם, אך אף אחד מהם לא נשלח בדוא”ל בשנת 1972 כאשר הוצג לראשונה לעולם, מה שמרמז כי הביטקוין עדיין בימיו הראשונים ועדיין יש לו הרבה מקום לצמוח, בתנאי שיינתן לו ההזדמנות..

בסכסוך אחר הסביר צ’רלס הוסקינסון, יוצר קרדאנו, בסרטון גלוי את המאבקים שהוא מנהל מול קרן קרדנו ויו”ר שלה, מייקל פרסונס. הוא הזכיר גם את הנושאים שעמם עמדו IOHK ו- Emurgo עם הקרן, ולכן הדרך הטובה ביותר להתקדם הייתה להתנתק מקרן Cardano. לדברי הוסקינסון, בעוד שאמורגו ו- IOHK דבקו בעבודתם, לטענת הוסקינסון, קרן קרדנו לא הצליחה לבצע את חלקם בעבודה. בסרטון, הוסקינסון מציין כי קהילת קרדנו התייצבה ואמרה שקרן קרדנו פשוט לא עושה את עבודתה שהמועצה לא ביצעה “על אחריותה ותפקידיה המרכזיים”.

בכמה חדשות מבוססות חליפין, Coinbase, נער הפוסטר של תעשיית הקריפטו-מטבעות האמריקאית, השליך את קרן המדדים שלה המיועדת למשקיעים עשירים כשהיא מעבירה את המיקוד שלה למוצר קמעונאי חדש. הסיבה שעומדת מאחוריו, אדם המכיר את העניין, אמרה כי מוצר קרנות האינדקס לא הצליח למשוך את מספר הלקוחות הדרוש, וגייס פחות כספים ממה שהחברה ציפתה. כפי שפורסם בתקשורת, Coinbase מעביר את המיקוד שלה לתכונה חדשה המכונה “Coinbase Bundle”, המאפשרת למשתמשים לרכוש בלחיצה אחת חבילה מהמטבעות הרשומים בבורסה שלהם. המוצר המיועד לקמעונאות מאפשר למשתמשים להשקיע בסכום המטבעות סכום של עד $ 25 בלבד.

מכיוון שהאשימו את ביטפינקס בהיותם פושט רגל על ​​ידי משתמשי מדיה חברתית מסוימים, הבורסה פרסמה הודעה רשמית שכותרתה

“תגובה לשמועות מקוונות אחרונות” יוצא נקי בעניין. ביטפינקס הפריך באופן נחרץ את כל הטענות המופרכות כל כך והתייחס למבקרים ש”ממהרים לצרוח חדלות פירעון, לכאורה עם מעט הבנה מה משמעות המושג הזה ועל מה הם מדברים בדרך כלל “..

עבור ביט’ומב שילמה BK העולמית 400 מיליון וון (353 מיליון דולר) עבור מניות הרוב בבורסה, לאחר שכיהנה בעבר בתפקיד מיעוט בחברה. במסגרת העסקה החדשה, שגורמים מקווים לסיים אותה בחודש הקרוב, מנהיג BK, המנתח הפלסטי והמשקיע קים ביונג-גון, יעבור מהחמישית בגודלה בבורסה לבעל המניות הראשי. בעבר, אחזקת הרוב הוחזקה על ידי BTC Korea Holdings, וההון העצמי החליף ידיים תמורת סכום נמוך יותר באופן בולט מזה שהופיע בהערכה של פברואר בסביבות 880 מיליון דולר..

חדשות השקעות נוספות השבוע היו זו של חברת הסטארט-אפ Circle Circle של גולדמן זאקס, הרוכשת את פלטפורמת מימון ההמונים הגדולה ביותר ורשמת סוכנת ברוקר-סוחר SeedInvest. עם הרכישה הזו, Circle תעשה דחיפה גדולה לעבר מרחב האבטחה, ורכישה זו תאפשר לסטארט-אפים לגייס הון באמצעות פלטפורמה מוסדרת, לגשת לתיקים מגוונים של משקיעים קמעונאיים באמצעות Circle Invest ולקבל נזילות בשוק המשני באמצעות הנכס הדיגיטלי של Circle. להחליף פולוניקס.

ביטקויןמקור: Coin360.io

ביטקוין (BTC)

היציבות של הביטקוין נמשכת גם השבוע, והיא ירדה השבוע רק סביב 3.65%. החולשה המדווחת הייתה עדיין באזור היציב. המחירים הגיעו לנקודת השיא של 6,675.06 דולר ולנקודה הנמוכה ביותר של 6,236.47 דולר במהלך השבוע. מלבד החריגים של BitMEX שהיקפו היה 15.08%, הבורסות שהיו פעילות יותר, בהיקפים, עם BTC על פני זוגות שונים השבוע היו, Bithumb (4.38%), ZB.com (2.99%), Binance (2.43%) )

בין הקולות הבולטים, רוביני כינה ביטקוין וקריפטוסים אם כל התרמית, בעוד שפיטר ואן וולקנבורג טען כי הביטקוין הוא מהפכני..

אתריום (ETH)

את’ריום שוב נראתה מחליפה מקומות עם XRP ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר לפי שווי שוק. למרות שהוא חזר למקומו בחזרה, עדיין XRP נמצא במרחק מאיים. מחירי האתרים, בראש הדף, עמדו על 245.11 דולר והיו בשפל של 206.49 דולר, שהצטמצמו די קרוב למשוכה של 200 דולר. השווקים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם ETH בזוגות שונים השבוע היו DOBI Trade (5.82%), Binance (4.78%) ו- Huobi (4.40%)

כמו ביטקוין, גם עבור Ethereum צוטט טום לי הפעם על ידי CNBC כי ארבע מתוך ארבע הפעמים האחרונות שהפיחו את חבריו בצורה כה קשה, על ידי שתי סטיות תקן, אתר ראה “היפוך מגמה משמעותי”. לי גם אמר כי הסנטימנט כלפי ETH היה שלילי יתר על המידה וכי האסימון שאינו משיג את חבריו בשתי סטיות תקן מהווה “סימן לכניעה”.

אדווה (XRP)

ה- XRP של Ripple עדיין מבלה מטורף הפעם עם ציפייה ששינוי המדיניות של Coinbase עשוי לפתוח דלתות ל- XRP בבורסה הנודעת. בראש הדף, מחירי ה- XRP עמדו על 0.587431 דולר ולקראת התחתית היא ציינה 0.441519 דולר. החילופים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם XRP על פני זוגות שונים השבוע היו Bitbank (12.65%), Upbit (12.55%), ו- Binance (11.10%)  

עבור XRP השבוע הודיעה CoinField, בורסת הביטקוין והקריפטוגרפים המתקדמת ביותר בקנדה, כי היא בוחנת אפשרות להפוך את XRP למטבע הבסיס שלה..

שאר המובילים והטלטולים

המטבעות האחרים שהגיעו לראשונה ולמטה השבוע על פי שווי שוק המטבעות (הגישה אליהם ב- 30 בספטמבר בשעה 23:30 אחר הצהריים)

הובלות

  • אסימון נצחי – מראה עלייה של 714.23%
  • EJOY – מראה עלייה של 390.55%
  • ONG – מראה עלייה של 220.57%

שייקרס

  • מטבע קונסיירז ‘- מציג ירידה של 69.69%
  • Coin2Play – מציג ירידה של 57.31%
  • רשת Banyan – מציגה ירידה של 39.07%

מה לדעתך יהיה הרגש של שווקי הקריפטו בשבוע הבא? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me