Pancakeswap (CAKE) חיזוי מחיר – מה יהיה המחיר של CAKE בשנת 2021?

לאחר עלייה מדהימה של 400% במחיר Pancakeswap (CAKE) בשבועיים האחרונים, מספר משקיעים גילו עניין וביקוש אדירים באסימון. במאמר זה אנו צופים את מחירו העתידי של אסימון CAKE, צופים עד כמה יכול המחיר להגיע בשנת 2021 ואת ההתפתחויות העתידיות ב- Pancakeswap ההופכות אותו להשקעה טובה להחזיק. 

אבזם ב- coz המסע לירח עבור מחזיקי Pancakeswap (CAKE) הוא מוקדם ממה שאתה חושב!

עליית אסימון ה- CAKE

אסימון CAKE הוא אסימון הממשל הילידים של החלפת פנקייק, מרכזיה מבוזרת (DEX) הבנויה על רשת החכמה Binance (BSC). עם זאת, חשוב לציין כי אסימונים אחרים – FLIP ו- SYRUP – נוצרו גם עבור פלטפורמת Pancakeswap.. 

האפליקציה המבוזרת (Dapp), שהושקה בסוף הזנב של שנת 2020, גדלה לאחת הגדולות ב- BSC – ומתחרה בפשטות בפרויקטים ידועים אחרים כמו Uniswap ו- Sushiswap.. 

PancakeSwap הוא הנפוץ ביותר #DeFi המוצר ב- DappRadar עכשיו!

בשבוע שעבר, @ פנקייק החלפה ראתה כי בסיס המשתמשים שלה גדל ביותר מ 36% והגיע ל 54.4 אלף ארנקים פעילים! @BinanceChain @cz_binance

&# 128071; https://t.co/8fIi22N9DS

– DappRadar (@DappRadar) 10 בפברואר 2021

Pancakeswap גילפה פלטפורמה ייחודית המאפשרת למשתמשים לחוות כל תכונת DeFi החלפת אסימונים, הימור, חקלאות ואפילו NFT. היא מספקת יצרנית שוק אוטומטית (AMM) המנוהלת על חוזה חכם הפותח את העולם בפני המשתמשים ליהנות מהעולם הרחב והמעניין של DeFi.. 

בסעיפים הבאים אנו מתמקדים בהיסטוריית מחירים קצרה של CAKE, תחזיות האנליסטים שלנו לגבי מחיר CAKE בשנים הקרובות, עד כמה המחיר יכול לעלות בשנת 2021 ונוסיף כמה חוות דעת מומחים על יעד המחירים של CAKE. דוגמאות שנאספו מאנליסטים שונים צופים שהמחיר ינוע בין $ 10 ל -20 $ בשנים הקרובות. 

היסטוריה וביצועי מחירים של אסימון CAKE

לפני שנצלול לתחזיות המחיר, בואו נסתכל על היסטוריה קצרה של CAKE וכיצד המחיר התפתח מאז השקתו בסוף 2020. החל ממחיר הנפקה של 1.40 $, CAKE צנח עוד בסוף הזנב של 2020 – וסגר את השנה ב מחיר נמוך של 0.586 $, על פי נתונים סטטיסטיים של Coinmarketcap. 

למרבה הפלא, עלייתם של Pancakeswap ו- CAKE החלה בפברואר לאחר עלייה פתאומית בביקוש לאסימון הממשל שלה. נתונים סטטיסטיים מ מכ”מ DApp מראים עלייה פתאומית במספר המשתמשים והנפחים ב- Pancakeswap בסוף ינואר, מה שהיה יכול לעורר את הביקוש ל- CAKE.


דפרדרהעלייה במספר העסקאות ובנפח CAKE בסוף ינואר (תמונה: DApp Radar)

ב- 28 בינואר, CAKE קבעה שיא חדש בכל הזמנים של 1.49 דולר, המייצג עלייה אדירה של 155% בתוך חודש בלבד – החל את דרכו לירח. נכון לכתיבת שורות אלה, CAKE נסחרת ב -6.00 דולר, ירידה חדה של 25% משיאי כל הזמנים שנקבעה ב -10 בפברואר 2021. 

סך של 112,870,066 אסימונים של CAKE מוצעים בשווי שוק כולל של 680 מיליון דולר, והציב את המטבע כפרויקט הקריפטו ה -75 בגודלו ברשימות CMC.. 

חיזוי מחיר לעוגה – עד כמה יכול מחיר אסימון העוגה לעלות בשנת 2021?

כבר ב- 1200% השנה, אסימון CAKE לא נראה להאט בקרוב. בחלק זה אנו מתמקדים בתחזיות המחירים העתידיות של CAKE – תוך התמקדות בסיכויים לטווח הקצר ולטווח הארוך של האסימון.. 

Coinmarketcapהביצועים העדכניים של אסימון CAKE (תמונה: Coinmarketcap.com)

הדרך הקלה ביותר לחזות באסימון חליפין מבוזר היא על ידי התבוננות במחירו הקודם והיסודות המניעים את הפרויקט המתהווה שלו. בהסתכלות על רמות ה- RSI, ה- MA והתמיכה / ההתנגדות בתרשימים היומיים, אנו צופים כי מחיר CAKE ינוע בין $ 8 ל- $ 15 בשנת 2021. 

מהו חיזוי המחירים העתידי לטווח הארוך עבור CAKE / USD?

הייחודיות של Pancakeswap – הנבנית על רשת החכמה Binance – הופכת את CAKE לקנייה טובה בטווח הארוך. החיבור לבינאנס מעניק לבורסה המבוזרת רשת נרחבת של נכסים לביצוע, פלטפורמת תפוקה מדרגית וגבוהה ועמלות נמוכות. אם יכולת ההרחבה ובעיות דמי הגז הגבוהות ממשיכות להימשך באת’ריום, אז צפי לעלייה בביקוש לפנקאצ’אפ – שיכול להיות שורי גם עבור CAKE. 

דרך נוספת לחזות את המחיר העתידי של CAKE היא על ידי ניתוח היקפי DEX, שיש להם עלייה של למעלה מ -2.8 מיליארד דולר בחודש האחרון – מה שמייצג עלייה של 427% בחודש האחרון. אם המחיר של CAKE מחקה את צמיחת נפח העסקה, נוכל לראות את המחיר מתייקר מעל 10 דולר בחודשים הקרובים. 

זכרו, CAKE הוא עדיין פרויקט מתחיל ויש לו גם סיכונים. אנו ממליצים לכל מי שקונה את המטבע לעשות זאת בזהירות. 

האם מחיר העוגה יעלה עוד יותר?

הסיבה העיקרית למתיחה במחיר אסימון העוגה היא בגלל הביקוש והנפח הגוברים של רשת החכמה בינאנס, שבעקבותיה עלה כל אסימון או פרוטוקול המבוסס על פלטפורמת העלייה גם אם זה עוגה או BNB. אסימון העוגות נסחר מתחת לסכום של $ 1 רק לפני כמה שבועות, ומאז ש- BSC לקחה את החזית לעיבוד עסקי defi ו- ERC-20, עוגה עלתה ליותר מ- $ 18. ניתן היה להבין את עוצמת העלייה מהעובדה שהיא הפיכה סושי בקצרה בשווי השוק שלה.

זה אמיתי, @ פנקייק החלפה פשוט התהפך $ סושי! pic.twitter.com/Gd7rRE3tXX

– Prodigy (@Prodigy_ETH) 19 בפברואר 2021

מחיר העוגה יעלה בסנכרון עם תנועת המחירים של BNB ונפח הגידול ברשת Binance Smart, הפרויקט המשויך ימשיך בעלייתו עד שרשת את’ריום תפתור את בעיות הסקלביליות שלה.

השקפת האנליסט על מחיר CAKE

הזינוק במחיר CAKE והנפחים בפלטפורמה מקבלים בברכה עוקב חדש של המטבע – אפילו המבקרים מתחילים להאמין בו. למרות האופי הריכוזי של Pancakeswap, חוקר הבלוק וחובב הקריפטו, לארי צ’רמק הצהיר כי הכרכים שהושלמה על ידי הפלטפורמה “די מרשים” ומצפה לעלייה קצרת טווח במחיר CAKE. 

מרוכז או לא, אם הכרך הזה מתקיים ואין זו רק חריגה, זה די מרשים. זה מה שקורה כאשר עסקאות ברשת מתייקרות מדי עבור ההזדמנות המחפשת קמעונאות https://t.co/fl0ai1wCLG

– לארי צ’רמק (@lawmaster) 10 בפברואר 2021

משתמש טוויטר אחד, Moneycaller, מצפה מ- CAKE לעקוב אחר מסלול המתחרה שלה – SUSHI – ולהגיע לפחות ל -16 דולר בחודשים הקרובים. עם זאת, הוא מטיל ספק אם המחיר יצליח להדיח את Uniswap כפרויקט DEX הגדול ביותר – במחיר של 21 דולר, נכון לעכשיו. 

אין ספק עוגה $ עוקב אחר כך סושי $ מחיר אבל אנחנו חייבים לראות אם זה יכול לעלות $ uni

– כסף (@_Moneycaller) 12 בפברואר 2021

סיכום 

CAKE מציעה לכם הזדמנות בריאה להשקיע ולהוסיף תשואות בעתיד, אך מגיעה גם עם הסיכונים שלה. אנו ממליצים לך להשקיע רק את מה שאתה מוכן להפסיד ולעשות זאת בזהירות. עם זאת, המסלול של CAKE בשנה הקרובה, 2022 ו- 2023 נראה שורי כדי שהמשקיעים יוכלו להיות אופטימיים לגבי עתידו.. 

לבסוף, העתיד של Pancakeswap נשען מאוד על Binance ו- BSC – שני פרויקטים שהפכו לנקודת השיווק של מנכ”ל Binance, צ’אנגפנג ג’או. המאמץ שהושקע ב- Pancakeswap – הן בפיתוח והן בשיווק, נותן תפיסה אופטימית מאוד של CAKE להגיע ל 15 $.. 

שאלות נפוצות

  • האם Pancakeswap בטוח?

Pancakeswap מספק השקעה טובה עבור משקיעים מוקדמים שמוכנים לרכוב עם גל DeFi. הפרויקט מבוקר גם על ידי CertiK ונתמך על ידי Binance, בורסת הקריפטו הגדולה בעולם שהופכת אותו לפרויקט מוצק.  

  • האם CAKE היא השקעה טובה?

אם השקעת ב- CAKE בתחילת שנת 2021, היית יכול להגדיל את אחזקותיך ב- 1200% + להראות שהאסימון הוא השקעה טובה. היסודות נראים גם מוצקים עם הגדלת היקפים בבורסה המבוזרת ותמיכה בינאנס משלמת גם תפקיד עצום בעתיד המטבע..

  • מה יהיה המחיר של CAKE בשנה אחת?

על פי הניתוח שלנו, מחיר אסימון ה- CAKE ינוע בין $ 8 ל- $ 15 בשנת 2021. פירוש הדבר שאם השקעתם $ 100 ב- CAKE היום, תוכלו לצפות להגיע בסביבות $ 133 ל- $ 250 עד פברואר 2022.. 

  • מהו חיזוי המחיר של CAKE בשנת 2030?

אסימון CAKE נותן מראה אופטימי מאוד לטווח הקצר אך הטווח הארוך יכול להיות מטושטש. על פי הניתוח האמפירי שלנו, תחזית מחיר ה- CAKE בשנת 2030 היא $ 19.95, ומראה כי צמיחת האסימון עשויה להאט לקראת השנים האחרונות בעשור זה.. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map