5 מערבי הביטקוין הטובים ביותר לשנת 2020

אחרי שנת 2019 מחוספסת בה נסגרו מערבלים מרובים של ביטקוין, הכוסות חוזרות לעלות. השנה, הם הגבירו את האבטחה שלהם, עמוסים בהמון תכונות כדי לספק יותר אנונימיות למשתמשי הביטקוין.

עבור הלא יזמים, ערבוב או נפילת ביטקוין מתאר את תהליך שילוב עסקאות הביטקוין כדי להקשות על עקבות מקורם. ניתן לערבב תשלום יחיד עם מספר כתובות עד למיליוני עסקאות תוך מספר דקות.

 כמובן, מיקסרים של ביטקוין אינם זהים. לחלקם לוקח זמן רב לאנונימי תשלומים בעוד שאחרים יעשו זאת בפחות מדקה. ישנם הבדלים נוספים, כגון עמלות, אלטקוינים נתמכים וכמות ההצפנה המרבית שהם יכולים להפיל.

עם זאת, סקרנו שישה ממיקסרי הביטקוין הטובים ביותר שיש ולהלן התוצאות ללא סדר.  

 1. Bitcoinlaundry.com
 2. Bitmix.biz
 3. Bitcoinmix.org
 4. Anonymix.io
 5. Bitcoinfog.info

טבלה זו מספקת סקירה כללית של החברות:

פרמטרים מכבסת ביטקוין BitMix מיקסר ביטקוין אנונימיקס ערפל ביטקוין
קריפטו BTC BTC, DASH & LTC BTC, ETH, LTC BTC BTC
שפות אנגלית, גרמנית, צרפתית וספרדית אנגלית, הינדית, פורטוגזית, אינדונזית, גרמנית, סינית, הולנדית ועוד אנגלית, צרפתית, ספרדית, גרמנית, איטלקית ועוד אנגלית, קוריאנית, צרפתית, גרמנית, ספרדית & פולני  אנגלית, צרפתית, גרמנית, גרמנית וספרדית
ערוצי קשר טופס אימייל אימייל & לְקַשְׁקֵשׁ טופס אימייל טופס אימייל טופס אימייל
עמלות 0.0002 BTC 0.4-4% + 0.0003BTC 2-5% + 0.0001 BTC 0.00001 BTC 1-3%
פיקדון מינימלי 0.0005 BTC 0.005BTC 0.02 BTC 0.002 BTC 0.035 BTC (משיכה)
זמינות כתובות מרובות כן כן כן כן כן
אישורים נדרשים אחד אחד עד שש שְׁלוֹשָׁה אחד שֵׁשׁ
אין מדיניות יומנים כן (אם אתה מוחק ידנית את יומניך) שלושה ימים (או שתוכל למחוק ידנית את יומניך ללא יומנים 7 ימים (או שתוכל למחוק ידנית את יומניך) 7 ימים
חובה רישום לא לא לא לא כן 
תוכנית הפניות לא כן כן לא לא
מכתב ערבות כן לא לא כן כן
 • מכבסת ביטקוין

כביסה ביטקוין, המציעה אתר פשוט ומסודר, נבנית לביצוע מהיר של BTC בסמארטפון או בשולחן העבודה. זו חברה פשוטה שלוקחת אותך נכון למה שאתה מחפש: שירות ערבוב הביטקוין. 

ניקוי הביטקוין באתר הוא מהיר כמו לספק את כתובת הדואר האלקטרוני של המקלט שלכם ולציין כמה זמן אתם רוצים לעסוק בערבוב העסקה. בְּדִיוּק;

 • תשלום מיידי
 • שלוש שעות
 • חמש שעות
 • 12 שעות
 • 24 שעות

תוכל גם לפצל את התשלום שלך ל2-5 כתובות. עם זאת, התהליך הבא הוא שליחת התשלום שלך לכתובת שצוינה. אתה יכול לשלוח עד 230 BTC בתשלום תחרותי מאוד של 0.0002 BTC.

כאמור, Bitcoin Washery מאפשר לך לבחור אם למחוק את יומניך באופן מיידי או להמתין עד לסיום התשלום שלך. ללא קשר, החברה מוחקת כל יומן עסקאות לאחר שבעה ימים.

השירותים שלהם מרוכזים עד כה סביב הביטקוין. זה יהיה נהדר אם יוסיפו מטבעות נוספים לרשימה בעתיד. 

במאמר סקירה זה 

Clearnet: bitcoin-laundry.com


קישור טור: btcdryi67te57itq.onion

 • BitMix

בניגוד לכוסות אחרות, Bitmix.biz מתאימה את ההיצע שלה כך שיתאים לכל המשתמשים. לדוגמה, אנשים השולחים כמויות קטנות של BTC מקבלים את הקריפטו שלהם לאחר אישור אחד בלבד. עם זאת, סוחרים בהיקף רב צריכים להמתין ל3-6 אישורים. 

באופן דומה, אתה יכול להימנע מתשלום עמלה גבוהה אם אינך זקוק לאנונימיות של העסקה שלך. עם זאת, תוכלו גם להחליט אם ברצונכם לשלם אגרה אקראית או לשלם עבור החיוב הסטנדרטי. Bitmix.biz מספק תוספות אלה כדי לחזק את רמת האנונימיות שלך תוך שימוש בשירות שלה. 

למתחילים, יש סרטון הדרכה בדף הבית של BitMix, מדריך אותך בשלבים לשימוש בשירות הערבוב שלהם. 

סקרנו באופן מקיף את BitMix. קרא את המאמר המלא כאן. 

Clearnet: https://bitmix.biz

קישור Tor: bitmixbizymuphkc.onion

 • מיקסר ביטקוין

מיקס ביטקוין מתמחה בערבוב מטבעות BTC, ETH ו- LTC. החברה כוללת אתר מעוצב באופן מקצועי אליו תוכלו לגשת בחמש עשרה שפות. הוא עמוס במידע על השירות שלו, במיוחד הבלוג שלו.

כדי לא להתבלבל עם Bitcoinmixer.org, ל- Bitcoin Mix יש שירות מיזוג BTC פשוט:

 • בחר את המטבע שלך
 • הכנס כתובת
 • בחר את תקופת העיכוב
 • שלח את המטבעות שלך

החברה גובה עמלה אקראית של 2-5% בתוספת ממוצע של 0.0001BTC לעסקה. אין הסבר למודל שכר טרחה זה, אך כוסות רבות מפלות את האשמות בכדי להציע שכבה נוספת של אנונימיות.

מלבד המיקסר, תוכלו לקבל עמלות של עד 65% עבור כל לקוח חדש עליו אתם ממליצים ל- bitcoinmix.org. 

Clearnet: https://bitcoinmix.org/

 • אנונימיקס

אנונימיקס הוא לא האתר הממוצע שלך. הוא מעוצב בצורה מסוגננת לנוחות השימוש ולהעברת נושא החברה של ערבוב קריפטו. הצהרת המשימה שלה היא ישר לעניין: ביטקוין ללא עקבות …

כדי לערבב קריפטו באתר זה, נווט לקטגוריית התפריט ‘התחל מיקס’ – שנייה מהאחרונה. הזן את כתובתך ובחר תקופת עיכוב: שילוב מהיר או עיכוב של שעה אחת, שלוש או חמש שעות.

לחץ על “התחל מיקס” ותופנה לדף המציג את הכתובת שאליה אתה צריך לשלוח את הקריפטו שלך. כמו כן, מדגיש כי אסור לשלוח פחות מ- 0.0002 BTC או מעבר ל- 120 BTC. 

באותו עמוד, תוכלו לצלם צילום מסך של ‘מכתב ההתחייבות’ של החברה. תוכלו גם למחוק את נתוני העסקה אם אתם רואים את זה נחוץ לפרטיותכם. 

Clearnet: https://anonymix.io/

קישור Tor: ANONYMIXTNQ67QER.ONION

 • ערפל ביטקוין

ערפל של ביטקוין פירושו עסק כשמדובר בשמירה על דיסקרטיות על עסקאות הביטקוין שלך. ראשית, הוא פועל רק דרך אתר אליו אתה יכול לגשת כאשר אתה מפעיל את דפדפן Tor שלך.

בלי זה אתה מוגבל לדף אינטרנט אחד ב- bitcoinfog.info המספק סקירה כללית של החברה. הדף מציין כי החברה גובה עמלה של 1-3% וכי לביצוע עסקאות מעל 100 BTC נמשכות יותר מ 24 שעות.

אם אתה בסדר עם דמי החברה, דע שעליך ליצור חשבון לפני שתערבב את הקריפטו שלך. KYC אינו דרישה, עם זאת, כך שתוכל להשתמש בכתובת דוא”ל מזויפת כדי לעבור את שלב יצירת החשבון.

אי נוחות נוספת עם השירות של Bit Fog היא שצריך שש אישורים לפני שהוא מעבד תשלומים. בשל כך, אפילו תשלומים קטנים יכולים לקחת יותר זמן לסיים אותם בהשוואה לכוסות אחרות.

Clearnet: http://bitcoinfog.info/

קישור Tor: http://foggedd3mc4dr2o2.onion

סיכום

שירותי נפילת ביטקוין מאפשרים לך לערבב את העסקה שלך עם תשלומים שבוצעו על ידי מאות או אלפי משתמשי BTC אחרים. בדרך זו, איש אינו יכול לקשר את העסקאות שלך לכתובתך, מה שעלול לעזור לרשויות להתחקות אחרך.

החברות בהשוואה במדריך זה הן כמה מהבלנדרים הפופולריים ביותר ב- BTC שיש שם. אבל כפי שאולי הבנתם, הם נבדלים בין עמלות, מהירות ומספר הצפנים שהם תומכים בהם. ככזה, בצע בדיקת נאותות רבה יותר כדי לקבוע איזה מערבל מתאים ביותר לצרכים שלך. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map