סקירת Anonymix: מיקסר ביטקוין מאובטח, אנונימי ונוח

פלטפורמה אנונימית לחלוטין, ברורה, בתשלום נמוך ונוח למשתמשים ‘לשלוח את הביטקוין שלהם באופן פרטי’. בסקירת פרויקט זה אנו מתמקדים במיקסר ביטקוין (כוס), Anonymix, המציע עמלה אנונימית לחלוטין, ברורה, נמוכה, ופלטפורמה נוחה למשתמשים ‘לשלוח באופן פרטי את הביטקוין שלהם’.

עם השקתו, הביטקוין הוצג כפלטפורמה הממוקדת באנונימיות, אך עם השנים משתמשים ב- BTC מבינים שהקריפטו העליון אינו אנונימי כפי שחשבו. כן, אמינותו של ביטקוין אינה מתחרה בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים אך לפלטפורמה חסרת חוסר פנים בכך שניתוח מקרוב בבלוקצ’יין יכול לחשוף קשרים בין ארנקים. זה ראה את המונח “שם בדוי” משמש לתיאור נכון של BTC.

משתמשים הממוקדים בקריפטו נוטים לפרטיות, מה שאילץ חלק מהם לעבור למטבעות קריפטוגרפיים אחרים שמבטיחים סתומים מוחלטים כמו מונרו, דאש ו- ZCash. אחרים בוחרים מיקסרים או כוסות ביטקוין בכדי לטשטש את ארנק המקור של ה- BTC על ידי ערבוב של מספר עסקאות במאגר אחד לפני שליחתם לארנקים ספציפיים..

אתגרים העומדים בפני אימוץ מערבלים של ביטקוין

עם זאת, היבול הנוכחי של מערבלים מתמודד עם מספר אתגרים, כולל:

 • עמלות גבוהות עבור שירות הערבוב.
 • מגבלות מינימום גבוהות ומקסימום נמוכות על סכום המימון.
 • עקיבות של BTC מהמיקסרים.
 • התקפות מתמדות מצד הרשויות.
 • הונאות שצצות מהענף.

פיתרון לרוב הבעיות הללו טמון במיקסר ביטקוין הקרוב, אנונימיות, כוס BTC ללא רישום

מה זה אנונימיקס?

אנונימיקס הוא מערבל ביטקוין ברמה הגבוהה ביותר המציע רמות גבוהות של פרטיות, עמלות נמוכות ואנונימיות ללקוחותיו.

איך להישתמש

אנונימיקס מספקת פלטפורמה ברורה, ידידותית למשתמש ומהירה עבור טירונים ומומחים כאחד לשימוש ללא בעיות. ערבוב ביטקוין לא כל כך טכנאי כמו שזה נשמע ועם פלטפורמת Anonymix, כל בעל ביטקוין יכול למזג במהירות, בעילום שם ובבטחה את ה- BTC שלהם למטבעות נקיים שלא ניתן לעקוב אחריהם..

להלן מדריך מהיר כיצד להפיק את המיטב ממיקסר הביטקוין של אנונימיקס.

 1. הפעל את האתר הרשמי של אנונימיקס בדפדפן שלך או בדפדפן Tor.
 2. הזן את כתובת הארנק שאליה תרצה להעביר את המטבעות שלך.
 3. בחר את פרק הזמן שבו תרצה שתהליך הערבוב יתחיל. תמהיל “מהיר” מאפשר מיזוג ושחרור מיידי של הביטקוין לאחר אישור אחד. עם זאת, בעוד שהפונקציה “עיכוב” יוצרת פער בין כאשר המשתמש שולח את ההפקדות שלו, לבין מתי שהוא / היא מקבלים את הפלט. משתמש יכול לבחור עד 24 שעות בעיכוב.
 4. בחר באחוזי המימון עבור כל כתובת.
 5. הזן את קוד ה- Captcha.
 6. להפקיד את ה- BTC
 7. לחץ על Enter והמתן לאישור.
 8. קבל את מטבעות ה- BTC הנקיים.

תכונות של מערבל הביטקוין של אנונימיקס

השאלה העיקרית שהועלו על ידי משתמשים במיקסרים של ביטקוין נעה בעיקר סביב אנונימיות וזה תחום בו אנונימיקס מכה את מתחרותיה. ישנם מספר גורמים המפחיתים את האנונימיות של מערבל, כמו דרישות רישום, שמירת יומני עסקאות ופתיחת פלטפורמות רשת ברורות שמגדילים את ההסתברות לביצוע עסקאות בארנק ספציפי באמצעות כתובות IP.

אנונימיות פותרת כל אחת מהבעיות הללו ומספקת מדיניות ללא יומנים, ערבוב זמן פיגור ידני ואתר Tor כדי להבטיח את האנונימיות של המשתמש. להלן כמה מהתכונות הייחודיות שמציעה אנונימיקס.


· בחירת ערבוב קרנות ידנית

במה שמרבית המיקסרים כיום מפספסים, אנונימיקס מציע. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לבחור ידנית את הקרן שאליה הם רוצים לשלוח את המטבעות שלהם. יתר על כן, תוכל לציין את אחוז הכספים שברצונך לשלוח לכל קרן.

· אין יומנים

מקרה נפוץ במערבלים של ביטקוין הוא מדיניות היומנים המאפשרת לפלטפורמות לנהל תיעוד של עסקאות הלקוחות זמן רב לאחר השלמת המיזוג. זה מפחית את רמת האנונימיות מכיוון שהמיקסרים עשויים לחשוף מידע שעשוי להיחשף אליך.

בשל כך, אנונימיקס מקפידה על מדיניות קפדנית “ללא רישום” ו”אין יומנים “כדי להגן על פרטיות המשתמשים בה. הפלטפורמה שומרת נתונים מעורבים על השרתים למשך שבוע לכל היותר ואז מוחקת את ההיסטוריה לצמיתות. משתמשים יכולים גם למחוק את היסטוריית הערבוב האישית שלהם באופן ידני מיד לאחר השלמת העסקה.

· משיכות ליותר מ -10 כתובות

אחת הדרכים הקלות ביותר לנקות או למזג את ה- BTC שלך היא על ידי שליחת חלקים קטנים יותר מהכספים לכתובות שונות, מה שמקשה על מישהו לעקוב אחר יעד הכספים או לקשר אותו אליך. אנונימיקס מספקת עד 10 כתובות למשתמשים למשוך את כספם ולהבטיח שמירה על אנונימיות.

· שיעורי מימון תחרותיים

סכומי המימון המינימליים והמקסימליים עבור כל מערבל משתנים ומכתיבים כמה משתמש יכול באמת לשלב. אנונימיקס מאפשר הפקדות מינימליות של 0.002 BTC (~ 18 דולר ארה”ב) ועד 100 BTC (~ 900,000 דולר ארה”ב) ליום עבור קמעונאים בקנה מידה קטן כמו גם לווייתני הביטקוין עם צרכי פרטיות. השיעור המרבי משתנה בהתאם לעתודות ה- BTC של הפלטפורמה בכל זמן נתון.

עם זאת, הפלטפורמה גם מאפשרת למשתמשים שליטה מוחלטת על הקצאת הכספים שלהם לכתובות שונות. כאמור, הבחירה האקראית בכתובות על ידי כמה מערבלים גרמה ל-

כמה עמלות?

אנונימיקס הוא אחד ממיקסרי הביטקוין הזולים ביותר כיום בתעשייה. עמלות הן חלק חיוני מתכונות הערבוב של BTC השומרות על המיקסר בעסקים, כמובן. הם חשובים גם בהגברת האנונימיות של עסקת BTC עקב הסכום שהופקד במיקסר מעט משתנה לאחר משיכתו והוספת שכבת הגנה נוספת..

אנונימיקס גובה כיום פלטפורמה בשיעור קבוע של 0.3% לעסקה. כדי לשלוח את ה- BTC המעורב למספר כתובות פלט כאמור לעיל, מחיר נוסף של 0.0001BTC יחויב לכל כתובת.

תוספות:

· כרטיס ההגרלה של אנונימיקס

כל עסקה שהושלמה באנימוניקס מכניסה אותך אוטומטית לתוכנית כרטיסי ההגרלה שלהם. מערבל ה- BTC מספק גם כרטיס הזוכה בהגרלה עבור כל מערבל 100 שמקבל אחוז מהעסקה שלהם. זה מבטיח שיותר כתובות משמשות בפלטפורמה שמגדילות את הערפל וגם מחליפות את כמויות הכרטיס הזוכה ומוסיפה שכבה נוספת של אנונימיות..

· מערבל הדפדפנים Tor / מערבל Clearnet

משתמשים המעוניינים להוריד את ה- BTC שלהם מהנקייה לצורך פרטיות רבה יותר יכולים להשתמש באתר מבוסס הדפדפן Tor. זה מספק שכבה נוספת של אנונימיות שכן בקלות ניתן לאתר מנועי חיפוש, דפדפנים וספקי אינטרנט. תוכלו לגשת לאתר Tor כאן: http://anonymixtnq67qer.onion ואתר המראות ב https://anonymix.net/.

· תעודת המקור

הפלטפורמה מציעה תעודת מקור לכל תמהיל המאשר שהמטבעות שקיבלתם הגיעו מאנונימיקס.

סיכום

עם סיום סקירת הפרויקט של אנונימיקס, השאלה המתמשכת ביותר שמשתמשים שואלים – “האם השימוש במיקסר הביטקוין של אנונימיקס אינו חוקי?” ובכן התשובה הישירה לכך היא לא, השימוש באנונימיקס הוא חוקי לחלוטין. עם זאת, אם האסימונים שלך הם ממקור לא חוקי, תוכל לבצע ריצה עם הרשויות.

אנו ממליצים להשתמש במיקסר המטבעות רק למטרות משפטיות ופרטיות בלבד.

תוכל ללמוד עוד מ- http://anonymixtnq67qer.onion או  https://anonymix.net/.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map