סקירת Bitmix.Biz: כלי יעיל לאנונימיזציה של תשלומי ביטקוין

ביטקוין יכול להיות דרך בטוחה ומהירה לביצוע עסקאות, אך הוא אינו מבטיח אנונימיות מוחלטת. האקר בעל מוטיבציה גבוהה יכול להתחקות אחר הרשומות שלכם בקלות. 

אבל הודות ל- BitMix, פלטפורמה שמנתה תשלומי קריפטו אנונימיים, אתה יכול לשלוח קריפטו ללא מתח בידיעה שכל התשלומים שלך בטוחים לחלוטין. זהו כלי יעיל המתפקד על ידי שילוב כל עסקה עם שלל עסקאות אחרות. בדרך כלל תהליך הערבוב לוקח רק כמה דקות.

המטבעות הסופיים שמשתמש מקבל בחזרה הם חדשים לחלוטין ובלתי ניתנים למעקב. BitMix.biz הוא מיקסר ביטקוין מהימן שיעזור לכם לתת לעסקאות הביטקוין שלכם את האבטחה ואת האנונימיות שאתם מחפשים.. 

מדוע תזדקק ל- BitMix.Biz?

לפני כמה שנים, הביטקוין זכה לפופולריות עצומה בשל האנונימיות המוערכת שלו, גורם שמשך אליו מספר רב של משתמשים. עם זאת, ההייפ התקרר כשמשתמשים למדו את העניינים והביטויים של הביטקוין ואיך מבצעים עסקאות. במילים פשוטות, אנונימיות של ביטקוין היא רק מיתוס. כל אחד יכול להיכנס לספר החשבונות הזמין לציבור ולהתחקות אחר כל עסקה שתרצה. 

BitMix.Biz נותן למטבע שלך את האנונימיות המלאה שאתה מחפש. בתור התחלה, ברגע שאתה מפקיד את הביטקוינים שלך לפלטפורמה, BitMix.Biz מתפקד על ידי ריסוק העסקה לחלקים קטנים אשר מועברים לכיוונים מגוונים. לאחר מכן, הפלטפורמה תחזיר את המטבעות באותו סכום שהופקד אך כמטבעות חדשים לחלוטין שאינם ניתנים למעקב. להלן מספר מפרט יקר שיש ל- BitMix.Biz עבורך.

  • אנונימיות מוחלטת
  • תמיכה במספר מטבעות קריפטוגרפיים
  • פלטפורמה מרובת שפות
  • העברה מיידית
  • יכולת לקבוע תשלום מותאם אישית
  • מכתב ערבות
  • תמיכה באופציה אקראית

אנונימיות מוחלטת 

המהות של שימוש במיקסר ביטקוין היא השגת פרטיות ואנונימיות למטבע שלך המרתח את כספיך מפני האקרים וצורות מעקב אחרות העלולות לחשוף את המטבע שלך בפני אנשים בלתי מורשים. הפלטפורמה לא מבקשת אישורים אישיים כגון כתובות משתמשים ושמות בזמן ביצוע עסקאות.

מעניין ש- BitMix.Biz לא מנהלת שום תיעוד או ספרי יומן של המשתמשים שלה, כלומר הפלטפורמה אינה מחזיקה בפרטי מבקרים הניתנים לעקוב. בנוסף, כוס הביטקוין מאחסן כל פרטי עסקה למשך 72 שעות לכל היותר או מיד על פי בקשת המשתמש.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

אם אתה שואל מסביב, בעלי הצפנה רבים יודעים ששירותי ערבוב מוגבלים רק לביטקוין. ובכן, BitMix.Biz כלל כמה קריפטוסים אחרים כמו Dash ו- Litecoin. על פי מקורות פנים, מתוכננות תוכניות לכלול מטבעות נוספים שיבטיחו כל בעל קריפטו.

פלטפורמה רב-שפתית


ניתן לגשת ל- BitMix כמעט מכל חלקי העולם. בנוסף לנגישות ברחבי העולם, הפלטפורמה תומכת גם במספר שפות עיקריות כמו אנגלית, גרמנית, סינית, הולנדית, קוריאנית, פורטוגזית, רוסית, אינדונזית, פולנית והינדית. 

העברה מיידית

כדי שהנכסים הדיגיטליים של המשתמש יועברו לכתובות שלהם, הודעת אישור מהירה היא הפרטים היחידים שנדרש להגיש והמטבעות שלהם יועברו לכתובתם באופן מיידי. שים לב שביטמיקס מחזיקה מטבעות מעורבים בקלות ברזרבה שלהם. 

לכן, לאחר שתלחץ על הודעת האישור, תקבל את המטבעות שלך באופן מיידי, בסכום מלא וכמובן, באנונימיות מוחלטת.

מכתב ערבות

BitMix עוסקת בביצוע עסקאות קריפטו אנונימיות לחלוטין ומאובטחות בהרבה. בהתחשב בכך שכל בעלי הנכסים הדיגיטליים אינם יכולים להיות בעלי ידע טכנולוגי, כיצד הם יידעו שהעסקאות שלהם באמת לוקחות את הכיוון הנכון?

ובכן, BitMix כבר הבין פיתרון. כשתשלח את המטבעות שלך לפלטפורמה, תקבל מיד כתובת או פשוט מיקום שאליו יישלח הביטקוין שלך. האישור נחתם דיגיטלית על ידי שרת הפלטפורמה כסימן של אותנטיות.

הגדרת תשלום מותאם אישית

האם תהיתם פעם איך תוקפים עוברים את האבטחה המורכבת שמגדירים בעלי ארנקים וגונבים נכסים דיגיטליים? ובכן, אולי אתה צריך לשים לב לזה. באמצעות ספר החשבונות הציבורי שמקיים את כל עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים, התוקפים יכולים להשתמש במנתחים כדי לדעת את היתרה של בעל קריפטו. 

אתה יכול להמר שברגע שלמישהו יש מידע כזה, גניבה ממך היא רק שאלה של זמן. אבל בזכות BitMix.Biz, אתה יכול להגדיר את התשלום המותאם אישית שנע בדרך כלל בין 0.4% ל -4%. זה הופך את העסקה למדי קשה למעקב.

הפלטפורמה תומכת באופציה אקראית

האופציה האקראית היא רק שכבת אבטחה נוספת שהפלטפורמה שילבה כדי להבטיח שהגישה לעסקאות המשתמשים תהיה הוכחה מלאה. הפונקציונליות מאפשרת למשתמשים לקבל 2 עסקאות או יותר עבור כל כתובת פלט.

תכונה זו מקשה על מי שמנסה לנתח את הבלוקצ’יין להתחקות אחר עסקה כזו. כדי שהפונקציונליות הזו תפעל, יהיה עליכם להשיג את התשלומים המינימליים לכתובת שלכם כמפורט להלן;

  • ביטקוין- 0.1BTC
  • מקף- 1.0 DASH
  • Litecoin- 1.0 LTC

קוד לנעילת מטבעות קודמים.

הפלטפורמה מתייחסת לאנונימיות אבטחה ועסקאות ברצינות כה רבה עד כי הם אותחמו קוד אותו נותנים ללקוחות לאחר כל עסקה שלמה. קוד זה מבטיח כי BitMix לא תקצה את אותה כמות מטבעות בעסקאות הבאות. זה מבטיח שכל תוקף שמנסה לנתח את הבלוקצ’יין לעולם לא יצליח להתחקות אחר יעדן של עסקאות כאלה.

כיצד תועלת לך תוכנית השותפים של BitMix?

ל- BitMix יש מרגש תוכנית שותפים שתוכננה באופן בלעדי לתגמל את לקוחותיה הנאמנים. איך זה נשמע מקבל תשלום עבור כל עסקה שהושלמה על ידי כל המשתמשים שהזמנתם? 

כל שעליך לעשות הוא לשתף את קישור ההפניה שלך לכל הקשרים שלך בפלטפורמות הרשתות החברתיות או בקולגות. על כל תערובת BTC שהם מבצעים באמצעות הפלטפורמה, אתה מקבל תשלום. עכשיו דמיין כמה אתה יכול לעשות אם 100 מהחיבורים שלך יתבצעו באמצעות הפלטפורמה. אתה חייב לנסות את זה, התוכנית היא ממש מלכוד.

סיכום

למרות שהסיבה הראשונית לכך שנוצרו מטבעות קריפטוגרפיים הייתה לעקוף את המחסומים הכספיים שהטילו הממשלה או הבנקים המרכזיים, בוודאי שמתם לב שהדבר הוכיח את עצמו כמשימה קשה יותר ממה שדמיינו.. 

עם זאת, בשירותי הביטקוין המוצעים על ידי פלטפורמות כגון BitMix, ניתן להשיג את המטרה המקורית של הביטקוין המבוססת על אנונימיות וביטחון מוחלטים. שירותים כאלה יעודדו את הכלכלה העולמית להתרחב מהר יותר מכל מטבע פיאט שיכול להשיג במשך עשרות שנים. כדי לדעת יותר, אתה יכול להפנות את שאלות נפוצות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map