banner
banner

כביסה בקריפטו: שטפו את עסקאות הביטקוין שלכם

פתרון הערבוב שלך לביטקוינים נקיים חורקים

שטפו את עסקאות הביטקוין שלכם – כביסת ביטקוין

אם אתה קורא את זה, יש סיכוי שאתה יודע שביטקוין אינו מציע אנונימיות מוחלטת. אדם בעל מוטיבציה יכול לאתר את העסקאות שלך בחזרה אליך. אם אתה גר במדינה שבה ביטקוין אינו חוקי, פירוש הדבר שרשויות ממשלתיות יכולות לבוא אחריך. מכבסת ביטקוין מציעה למשתמשי הקריפטו את ההזדמנות לבצע אנונימיות על ידי ערבוב כתובותיהם עם משקיעים אחרים. התהליך מהיר ונותן לך ביטחון שאף אחד לא יכול לעקוב אחר התשלומים שלך. האם זה נשמע כמו משהו שתרצה לנסות? תחזיקי רגע! למידע נוסף על כביסת ביטקוין להלן; את העמלות, המערכת ותמיכת הלקוחות ואז לקבל החלטה מושכלת. 

מכבסת ביטקוין: סקירה כללית 

ברוח הפרטיות, מכבסת ביטקוין לא אומר הרבה על הניהול או המיקום שלו. זה נפוץ עם עסקי קריפטו, במיוחד כאלה המציעים שירותים רגישים כמו עסקאות אנונימיות. עם זאת, זה לא בלתי אפשרי לדבר עם מישהו במכבסת הביטקוין. אם יש לך שאלות, תוכל לבדוק את דף F.A.Q שלהם או לשלוח דוא”ל דרך עמוד התמיכה שלהם. אם אתה רוצה ללכת ישר לשירות הערבוב, הנה התהליך. 

 1. בקר ב- bitcoin-laundry.com 
 2. לחץ על ‘נקה ביטקוין עכשיו’ 
 3. התחל לערבב על ידי הזנת כתובת הביטקוין שלך 
 4. ציין באיזו מהירות אתה רוצה לערבב את המטבעות שלך 
 5. נקו את הביטקוינים שלכם 

מכבסת ביטקוין

עמלות 

מכבסת ביטקוין מציע כמה מהעמלות הטובות ביותר בענף: 0.0002 BTC עבור כל תשלום. זה אומר שזה לא משנה כמה קריפטוסים תרצו לנקות. דמי הכביסה של ביטקוין הם 0.0002 סטנדרטיים (בסביבות 2 דולר). לשם השוואה, העמלה הממוצעת עבור ערבוב קריפטו היא 1% מהמטבעות שלך. לכן, אם ברצונך לערבב BTC בשווי 100,000 דולר, אתה יכול לצפות להפסיד 1000 דולר. לא עם מכבסת הביטקוין. 

בִּטָחוֹן 

כמו רוב האנשים, אתה רוצה לאנונימי את עסקאות ה- BTC שלך מבלי להשאיר עקבות. מכבסת ביטקוין מאפשרת זאת בכמה דרכים. בתור התחלה, אינך צריך ליצור חשבון. כאמור, כל מה שאתה צריך זה לבקר באתר החברה ולהזין את כתובת הכונס שלך. מכבסת הביטקוין תיתן לך כתובת ייחודית למשלוח המטבעות שלך. אם ציינת שהמטבעות שלך ינוקו תוך שלוש שעות, זה כמה זמן זה ייקח. ליתר ביטחון, החברה ממליצה לאנשים לבקר באתר האינטרנט שלה באמצעות מנוע החיפוש Onion. זה עובד הכי טוב עם דפדפן Tor, אז וודא שיש לך את זה. אם אתה משתמש במכשיר נייד, אתה יכול להשתמש בדפדפן Orfox וב- Orbot כדי לעזור לך להפעיל את Tor. 

מגבלות תשלום 

כבר ציינו כי שכר הכביסה של ביטקוין הוא מספיק קטן כדי להרשות לעצמו לכולם. אבל יש מגבלות מסוימות לכמה מטבעות אתה יכול לערבב בכל פעם: 

 • מגבלת מינימום – 0.0015 BTC 
 • מגבלה מקסימלית – 230 BTC 

בהתחשב במגבלות אלה, שווה ערך הדולר המינימלי לדולר בזמן העיתונות הוא 12 דולר. הסכום המקסימלי הוא 1.965 מיליון דולר, נתון מספיק גדול כדי לספק הרבה גלילים גבוהים. יתרה מכך, אתה יכול גם לפצל את המטבעות שלך כך שכביסת הביטקוין תשלח אותם ל 2-5 כתובות במקום אחת. כדי לתבל את העניינים, אתה יכול לציין את האחוז המדויק של הכסף שאתה רוצה להישלח לכל אחת מהכתובות. 

עיכוב ערבוב כדי להגביר את האנונימיות 

תיאורטית, כביסת ביטקוין יכולה לערבב את הכתובת שלך עם שתי כתובות נוספות או עשרת אלפים מהן. אך איזו אפשרות לדעתך מציעה יותר אנונימיות? התשובה היא לערבב את המטבעות שלך עם כמה שיותר אחרים. לכן לכביסה של ביטקוין אפשרות העיכוב ומסגרות זמן שונות. במיוחד אפשרות העיכוב מבטיחה את הכתובת שלך מעורבבת עם אלפי כתובות. באופן זה, הסיכוי שמישהו יזהה את העסקה שלך הוא כמעט זניח. כמובן שאם אתה צריך לבצע תשלום במהירות, תוכל לדלג על אפשרות העיכוב ולשלוח את הקריפטו שלך באופן מיידי. מכבסת הביטקוין עדיין תנקה את המטבעות שלך מספיק בכדי לשמור על אנונימיות של העסקה שלך. 

מחק יומנים לאנונימיות רבה יותר 

מכבסת ביטקוין עשויה לאפשר לך לנקות את BTC מבלי ליצור חשבון, אך זו לא צורת האבטחה היחידה שרוב האנשים רוצים. האם החברה מנהלת יומנים? מה זה עושה איתם? מכבסת ביטקוין היא עסק מרכזי, כך שחשוב מאוד כיצד הוא מטפל ביומני האנשים. למרבה המזל, החברה מאפשרת לך למחוק את יומניך מיד לאחר ביצוע עסקה. בדרך זו, אתה מבטל את כל ההוכחות לשימוש בשירות שלהם. במקרה ששכחת למחוק את יומניך, החברה שומרת אותם במשך שבעה ימים. הסיבה היא שיש להם רשומות שהם יכולים להתייחס אליהם בעת מתן תמיכת לקוחות. ללא יומנים אלה, אין שום דרך שתוכיח שביצעת איתם פעולה והם לא יוכלו לעזור לך. אולם לאחר שבעה ימים החברה מוחקת את היומנים. ככזה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהחברה לא שומרת את נתוני הסוחרים מכל סיבה מרושעת בכלל. 

צוות התמיכה מוכן לעזור 24/7 

כאמור, ישנן שתי דרכים למצוא עזרה בכביסה של ביטקוין. אתה יכול לבקר ב שאלות נפוצות. עמוד ומקווה שתקבל פתרון לבעיה שלך. האלטרנטיבה היא לשלוח מייל. לחברה מוניטין של מענה מהיר למיילים, בדרך כלל תוך 48 שעות. שקול דוא”ל לקבלת עזרה מיד אם אתה נתקל בבעיה. אם זה קשור לעסקה שלך, יש סיכוי שתקבל סיוע לפני שיהיה מאוחר מדי. ביקורות מקוונות מראות כי Bitcoin Laundry עושה מאמץ לעזור למשתמשים. לכן, אם זה משהו שהחברה יכולה לעשות, אתה יכול להיות בטוח שהם יסייעו לך. 

להישאר בטוח 

מכיוון שמטרתך היא אנונימיזציה של עסקאות ה- BTC שלך, ודא שאתה עוקב אחר עסקאות בטוחות לאורך כל תהליך התשלום. מכבסת הביטקוין מציעה את ההצעות הבאות: 

 • השתמש במיקסר ביטקוין בעקביות. בדרך זו, תמיד תהיה בטוח שאף אחד לא יכול להתחקות אחר הכתובות שלך.
 • שלח את המטבעות הנקיים שלך לכתובת חדשה – כזו שמעולם לא השתמשת בה בעבר.
 • השתמש בדפדפן Tor כדי להוסיף שכבת אבטחה נוספת
 • קנו קריפטו באופן אנונימי, בין אם באמצעות עסקה במזומן או בכספומט. במילים אחרות, אל תשתמש בשיטה שמאלצת אותך לחשוף מידע אישי וכלכלי.
 • השתמש בשירות ערבוב מהימן

סיכום 

מכבסת הביטקוין היא פיתרון מהפכני המסייע למשתמשי הצפנה אנונימיזציה של העסקאות שלהם. זה עושה זאת על ידי ערבוב כתובותיהם עם אלה של סוחרים אחרים. באופן זה, הסיכוי שכתובתך מקושרת אליך קרוב לאפס. הוא מציע עמלות נמוכות במיוחד ומאפשר לך לבחור כמה מהר אתה רוצה לנקות את הקריפטו שלך.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me