פלטפורמות המסחר הטובות ביותר עם מקורות הכנסה חלופיים בשנת 2020

הבחירה בפלטפורמת המסחר הנכונה היא מסובכת מספיק, אך בחירה נכונה הכוללת גם זרמי הכנסות חלופיים כגון תוכניות הפניה או הצעות שותפים זה כמו למצוא מחט בערמת שחת..

יש שם עשרות על עשרות פלטפורמות, אז כדי לצמצם טוב יותר את החיפוש הנדרש ואת הזמן הדרוש כדי לגלות את כל היתרונות החשובים ביותר שיש לכל פלטפורמה להציע, ריכזנו את רשימה זו של פלטפורמת המסחר הטובה ביותר עם הכנסות חלופיות. מקורות בשנת 2020.

כל פלטפורמה כלולה היא לא רק פלטפורמת מסחר איתנה המציעה חוויה אמינה, כלים סטנדרטיים בתעשייה, מגוון מכשירים ועוד, הם יכולים לספק לסוחרים הכנסה רבה עוד יותר על ידי שילוב רווחי המסחר עם זרם ההכנסות שנוצר על ידי כל תוכניות הפניה הניתנות. על ידי כל פלטפורמה.

הנה הפלטפורמות המובילות עם תוכניות שותפים או הפניות בשנת 2020, שיכולות להניע זרמי הכנסות נוספים מעבר למסחר בלבד.

אפשרות IQ

אפשרות IQ היא פלטפורמת מסחר חלוצית למטבעות מט”ח, מניות, סחורות ועוד, הידועה באותה מידה בחוויית המסחר האמינה שלה כמו בתכנית ההפניות שלה..

ישנן שתי הצעות ייחודיות שמשתמשים יכולים לנצל. הראשון מציע עד 50% עמלות על כל הסוחרים המופנים לפלטפורמה באופן קולקטיבי. ההצעה השנייה מרוויחה רק 40% במקום זאת, אולם היא מפרקת כל סוחר בנפרד ומונעת מהממוצע הקולקטיבי לעכב את צמיחת ההכנסות.

ידוע כי שתי האופציות מייצרות זרם הכנסה נפרד שאינו כרוך במסחר בעצמו, מה שהופך את הפלטפורמה למעניינת יותר מנקודת מבט פוטנציאלית של רווח.

בינאנס 

בינאנס, פלטפורמת סחר קריפטוגרפית פופולרית המציעה מסחר נקודתי באלטקוינים, חוזים עתידיים בביטקוין, מסחר בשולי קריפטו ומה שהם מכנים ה- Friend Commission Kickback.

משתמשים יכולים לחלק את כל הרווחים עם הרווחים שהם מפנים. זה מאפשר לסוחרים לבצע סחר חליפין ולהציע תמריץ לאלה שנמצאים ברשת החברתית ובמעגל האישי שלהם להירשם לפלטפורמה.

הפיצול עצמו מתפרק על פני 20%, ומתפרק ל -10 / 10 או 15/5. בהשמעה נוספת על נושא החברים, Binance כולל מגוון דרכים לשתף בקלות את קישור ההפניה שלהם עם חברים, כולל כפתורי רשת חברתית ועוד..

Binance מתגמל עוד יותר משתמשים המחזיקים באסימון השירות שלהם, Binance Coin. מי שמחזיק למעלה מ -500 BNB ב- Binance יקבל 20% נוספים לחלוקה בין חברם, ויביא את סך העמלות ל -40% ועד לפיצול 20/20.

באופן מסוים, החזקת Binance Coin עצמה יכולה להביא לסוחרים רווחים אם הערך עולה, אולם ערך זה יכול גם לרדת.


PrimeXBT

בנוי מהיסוד לרווחים, תוכנית ההפניות של PrimeXBT והצעות רו”ח משתלמות כמעט כמו כלי המסחר שמציעה הפלטפורמה המספקת סוחרים פעילים.

סוחרים ירוויחו לעצמם 20% בעמלות בהפניות ישירות. עם זאת, כל משתמש חדש שמפנה אליו הפניה בעתיד, ירוויח למפנה המקורי גם רווחי עמלה נוספים, ויהפוך מספר הרשמות ראשוניות לרשת מסיבית המניבה הכנסה. המרוויחים המובילים כבר יש למעלה מ- 50 BTC להראות על המאמצים שלהם, על פי לוח תוצאות באתר.

תוכנית CPA מוצעת גם למשווקים מקצועיים כמו בעלי אתרים, משפיעים ועוד. הצעת רו”ח מספקת תשלומים מ- $ 40 עבור הפקדות בפעם הראשונה, עד 1,250 $ לסוחרים פעילים.

תעריפים פרטניים מוצעים גם לשותפים המתקדמים ביותר, החל מ- $ 60 כל אחד עבור שותף שנרשם מעל 100+ פיקדונות בפעם הראשונה, ועד $ 80 עבור שותפים עם למעלה מ- 200+ פיקדונות בפעם הראשונה..

יתר על כן, מודל חלוקת הכנסות מוצע לקהילת הסחר המקצועי, המאפשר לשותפים להרוויח הכנסה פסיבית בעמלות של בין 40% ל -70% למשך כל חיי חשבונותיהם..

הואובי העולמי

הואובי העולמי  הוא עוד שחקן גדול במרחב הקריפטוגרפי העולמי עם מוניטין חזק ומגוון של מוצרי סחר. 

תוכנית ההפניות היא הצעה פשוטה ביותר: עד 30% בעיטה בכל העסקאות למשך חיי הסוחר, המשולמת באמצעות אסימוני Huobi או USDT.

הפשטות אמנם מבורכת, אך לפלטפורמה חסרות דרגות עמלה נוספות עבור השותפים המצטיינים.

ביטפינקס

ביטפינקס מציע עמלות של עד 38% כאשר משתמשים מסיימים מגוון תנאים. תואר ראשון מרוויח למשתמשים 18%, ואילו השני והשלישי פותחים 6% ו -2% נוספים בהתאמה.

מכפילים יכולים לחזק את הרווחים נוספים ומתווספים כאשר משתמשים עוברים כל רמה של אימות KYC, מחברים את חשבונות המדיה החברתית שלהם, או שיש להם חשבון בפלטפורמה עם החזקת UNES SED LEO, אסימון השירות של אותה פלטפורמה. עם זאת, מי שמעריך את פרטיותם עשוי לרצות להימנע מכך.

כמו Binance, האסימון עצמו יכול להביא רווחים, אולם ירידה אפשרית ויש לקחת בחשבון בעת ​​החזקת הנכס.

eToro

לאחר קריאת מבנה העמלות המבלבל של ביטפינקס, הפשטות של eToro עשוי לבוא כנשימה של אוויר צח.

eToro מציעה עמלה קצרה ויבשה של 50 דולר עבור כל הרשמה שתובא לפלטפורמה. לא רק זאת, אלא שהפלטפורמה תציע גם 50 דולר למשתמש החדש, ותאפשר למשתמש הראשוני לקדם 50 דולר בחינם לחברים ובני משפחה כדי לדחוק בהם להירשם..

זה הופך את ההכנסות מ- eToro למכירה קלה מכיוון שאתה יכול פשוט להציע 50 $ בחינם לכל מי שמעוניין, יחד עם קישור ההפניה שלך. אתה תרוויח 50 דולר וכך גם הם, זה win-win.

OKEx

eToro הוא מכירה קלה, אבל OKEx, לא כל כך. אם יש לך רשת ענפה של סוחרים בעלי עושר רב, ניתן לעשות הון בעזרת תכנית ההפניות של הפלטפורמה, אך אחרת, זה עשוי להיות מאבק להתחיל להרוויח.

ל- OKEx שתי רמות שונות, כאשר השנייה נעולה לאחר עמידה בתנאים מסוימים.

הרמה הראשונה מחייבת הפניות כלשהן כדי לעבור את תהליך KYC ולסחור בעסקאות בשווי של יותר מ- 16,000 $ תוך 180 יום מרגע ההרשמה. לאחר שהמשתמש המופנה משלים את השלבים הנדרשים, המפנה מרוויח 10 דולר ב- USDT.

הרמה השנייה נעילה רק לאחר השלמת סך של עשרה ברמה 1. ההתקנה החדשה משלמת עמלות של 30% על כל הפניה. הפניות חייבות לעמוד באותם תנאים כמו הרמה הראשונה לספירה. התפיסה היא שהרווחים מוגבלים בסך 100 דולר לשבוע בלבד, וזה לא הרבה בשביל להביא יותר מ -160,000 דולר לפלטפורמה בחצי השנה הראשונה לאחר ההרשמה..

BitMEX

כמו eToro, BitMEX  לעתים קרובות הוא מכירה קלה מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לפנות לאחרים עם הצעה משלהם: מסחר מוזל ב -10% במשך כל ששת החודשים הראשונים של המסחר שם לאחר ההרשמה דרך קישור מפנה.

חברו זאת לפופולריות של הפלטפורמה, וקיבלתם את המתכון להרשמות מהירות. הבעיה היחידה היא שמשתמשים שהופנו יצטרכו להירשם במהירות, מכיוון שההפניה לא נחשבת אלא אם כן הם נרשמים בשבעת הימים הראשונים לאחר לחיצה על הקישור..

שיעורים עולים ל -20% ודורשים מעל 10,000 BTC במחזור כדי להשיג. סביר יותר של 1,000 BTC ל- 10,000 BTC הוא רק 15%, והרמה הנמוכה ביותר מציעה עמלות של 10% בלבד לכל דבר שמתחת ל -1,000 BTC..

סיכום הכל: איזו פלטפורמה מציעה את פוטנציאל ההכנסה הרב ביותר?

הפלטפורמה הטובה ביותר להפעלת הכנסות כלליות היא גם פלטפורמת המסחר המציעה את הכלים הטובים ביותר, הניסיון האמין ביותר, מרבית הנכסים והתכונות הטובות ביותר – כאשר בין המאפיינים המושכים ביותר הם זרמי הכנסות חלופיים באמצעות תוכניות הפניה ומבצעים לרכישה..

רשימה זו מתארת ​​מגוון הצעות העומדות לרשות הסוחרים ומספקת כיוון כלשהו שעשוי להתאים לך. בסופו של דבר, בחירת הפלטפורמה המתאימה ביותר לצרכים האישיים הייחודיים שלך היא זו שתהפוך אותך למוצלחת ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map