banner
banner

הודו: מנהיגי הקריפטו המובילים צועקים בקול רם על ‘דו”ח כלא של 10 שנים’, מטילים ספק באישור הצעת החוק

פרסומת פמקס

אז ב -7 ביוני 2019 פרסמה כלי התקשורת של בלומברגקווינט מאמר של פיתיון הקלקה על ידי הסתרת עובדות סודיות רבות מאחורי חומת התשלומים אודות מערכת הצפנה-אקולוגית הקרובה בהודו. בעוד שרבים תופסים זאת רק חדשות חדשות חסרות פניות, מצד שני, קהילת הקריפטו צועקת נרחב על ממשלת הודו ועל ההשפעה האפשרית שהיא מביאה..

מאמר Clait-Bait או דו”ח אמיתי?

ניקונג ‘אוחי, מחבר הספר תקשורת בלומברגקווינט פרסם מאמר המזכה “בלעדי: הודו מציעה 10 שנות כלא לשימוש במטבעות קריפטוגרפיים, עשויה להכניס מטבע דיגיטלי משלה”, מצטט את טיוטת הדו”ח שכביכול נקראה ‘איסור מטבעות קריפטוגרפיים’ & הסדרת הצעת חוק מטבע דיגיטלי רשמית, 2019 “. אף על פי שהאמת העומדת מאחורי דוח זה עדיין לא ברורה מכיוון שמה שנאמר כטיוטה עדיין אינו משותף רשמית על ידי פקידי הממשלה, אך היא עדיין לא פורסמה. הדו”ח ציין כי הוועדה שלחה טיוטת דו”ח לממשלת הודו המציעה 10 שנות מאסר לכל מי שעוסק בכריית מטבעות חליפין, מסחר, החזקה וכן הלאה – בנוסף הוסיפה כי הודו תשיק רופי דיגיטלית, חלופה אפשרית לקריפטו להודים.

כך שמבחינת הדו”ח של בלומברגווינט, אנליסטים / מנהיגי תעשיית הצפנה רבים דנו בתרחישים אפשריים שעשויים להתרחש בהודו. למרות שבלומברגווינט הוא מקור אמין למדי לחדשות הקריפטו עד כה. זמנים כלכליים פרסמו דבר דומה להגיש תלונה על השימוש בקריפטוגרפים במדינה שעד כה לא אושר על ידי ממשלת הודו.

יתר על כן, כ תְגוּבָה להגשת הזכות למידע (RTI) האחרונה מאת וארון סתי, עורך דין הבלוקצ’יין מבוסס הודו בנושא “הצעת איסור על מטבעות קריפטוגרפיים”, בנק המילואים בהודו (RBI) אומר כי אין לו שום ידיעה לגבי דוח כזה. היא מכחישה בגלוי את הדו”ח שהוזכר פעם על ידי Economic Times כ”איסור מטבעות מטבעות והסדרת הצעת חוק מטבעות דיגיטליים רשמיים 2019 “.,

מה חושבים מנהיגי הצפנה על דיווח בכלא?

במקרה שאנו מאמינים לדיווחים כאלה, הנה חוות דעתם של מנהיגי הצפנה.

לדברי בארי סילברט, המייסד & מנכ”ל קבוצת המטבעות הדיגיטליים, דו”ח כלא הקריפטו של הודו לעשר שנים יגדיל בתורו את המודעות ואת העניין בביטקוין במדינה. הוא אומר;

הודו לא מתעסקת. לכך, כמובן, יהיה ההפך מההשפעה הרצויה על המודעות והעניין בביטקוין במדינה https://t.co/S7OehKgNS1

– בארי סילברט (@barrysilbert) 7 ביוני 2019

מנהיג אחר, אנתוני פומפיאנו, מייסד שותף & השותף בחברת מורגן קריק דיגיטל הלך בעקבות הטון הדומה והוסיף את ספקו בהצעת החוק לעבור. עם זאת, הוא מציין שאם כן, התרחיש יהיה בתורו אימוץ.

הודו מציעה עונש מאסר של 10 שנים לכל מי ששולט, מחזיק או מבצע עסקאות עם מטבעות קריפטוגרפיים.

אני מאוד בספק אם זה יעבור, אבל אם זה יקרה, זה ישפיע בצורה הפוכה ובאמת יניע את האימוץ.

אנשים לא אוהבים שאומרים להם מה לעשות עם העושר שלהם.

פומפ – (@APompliano) 7 ביוני 2019

בעוד שהודים רבים מפקפקים בדו”ח בלומברגקווינט, סופר בלומברג ניקונג ‘אוחי שיתף את צילום המסך של טיוטת הדו”ח אשר קורא;

מי שמכרה במישרין או בעקיפין, מייצר, מחזיק, מוכר, עוסק, מעביר, משליך או מנפיק מטבעות קריפטוגרפיים או כל צירוף זה במטרה להשתמש בו לכל אחת מהמטרות המוזכרות, או משתמש במישרין או בעקיפין בקריפטוגרפיה לכל אחת מה פעילויות המוזכרות בסעיפים (ה), (ז) ו / או (ח) בסעיף משנה (1) לסעיף 8, ייענשו בקנסות כפי שייקבעו על ידי הממשלה המרכזית בתוספת הראשונה או במאסר שייקבע לא יכול להיות פחות משנה אחת אך עשויה להאריך עד עשר שנים, או שתיהן.

 עם זאת, זה לא משהו שמפתיע את חובבי הקריפטו המתגוררים בהודו, משפיעי קריפטו הודים רבים כינו את המאמר הזה כ- FUD על כך שאין להם מקור רשמי. למעשה, תוך שהוא מגיב להערת המשתמש, מייסד & מנכ”ל בורסת ההמטבעות ההודית WazirX, נישל שטי מצהיר כי הוא בספק רב עם ראש ממשלת המדינה ושר האוצר ימשיכו בטיוטת דוח שכזו. במילותיו; נישלמקור: טוויטר

דו”ח הכלא הזה לא עבר מבלי שנראה כי הודו היא המדינה השנייה בגודלה מבחינת אוכלוסייה ואם היא תעבור תקנות חיוביות, יתכן שזו תהיה ההזדמנות הטובה ביותר להביא את הודו בחזית תעשיית הקריפטו המתעוררת. למעשה, רן נוינר, סוחר הקריפטו של CNBC שיתף גם את השקפתו וצעק את המערכת הזו כ”איזו חבורה של אידיוטים “.

זה כל כך [מוגן בדוא”ל] מְטוּפָּשׁ. אחת הענפים הגדולים ביותר שיכולים לקבל את כלכלת הודו היא טק ובמיוחד בלוקצ’יין. איזה חבורה של אידיוטים!https://t.co/LMrVajqZ1i

– רן נוינר (@cryptomanran) 7 ביוני 2019

בנוסף, CZ, מנכ”ל אחת מבורסת הקריפטו של Binance, שותף לדעה ייחודית למדי ואומר כי הצעת החוק תקדם את אימוץ מטבע הפרטיות קדימה..

הצעת החוק ההודית באמת תדחוף את אימוץ מטבעות הפרטיות קדימה.

– CZ Binance (@cz_binance) 7 ביוני 2019

התקוות נשארות ב -23 ביולי

עד כה, דיווחים רבים באו ונעלמו וככאלה, דוח זה הוא רק טיוטה ועדיין לא הועבר על ידי ממשל הודי. עם זאת, די מפתיע לראות כיצד בלומברגווינט קיבל גישה לטיוטת דוח כזו, בעוד שבמציאות, טיוטה כזו תצטרך להיות הראשון שעבר על ידי ממשלת בעל גישה מלאה. על כל פנים, דיווח על ידי news.bitcoin.com מוקדם יותר, בשבוע האחרון של החודש הבא, בית המשפט העליון של הודו יסיים את ההיבט של הצפנה סופית & מערכת אקולוגית בהודו. ב -23 ביולי 2019, אי-הבנות רבות נסובות על מטבעות קריפטוגרפיים.

קינגייפ שאל את מנהיגי הצפנה ההודית & בתעשיית הבלוקצ’יין בעניין זה, הישאר מעודכן לדעת מה מסתתר מאחורי זירת הבלוקצ’יין ההודית & בתעשיית הקריפטו, Coingape ישתף בקרוב את התובנות & סודות הצעת החוק הזו מדווחים על פי מנהיגי הצפנה המובילים מהודו בסיקור החדשות הקרוב. 

מקור תמונה מוצג – Blavity

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me