Crypto לעומת RBI – יועץ מציג מקרה חזק נגד איסור הקריפטו של RBI

פרסומת פמקס

בשימוע קודם שנערך ב- 14 באוגוסט, קהילת הקריפטו הייתה עדה לאינטרנט & העמדה של התאחדות המובייל של הודו (IAMAI) בנוגע לקריפטוגרפיה, אשר דחקה בממשלה ליצור תקנות סביב מטבעות קריפטוגרפיים במקום לאסור אותם. השימוע היום התמקד יותר מדוע איסור הקריפטוגרפים של RBI אינו צודק ולא שירת מטרה.

לפי העדכונים החיים מְשׁוּתָף על ידי Crypto Kanoon, פלטפורמת קריפטו הודית המספקת מידע על מצב המטבעות הקריפטוגרפיים במדינה. אשים סוד, יועץ IAMAI, המשיך בטיעוניו בעד הסדרת מטבעות קריפטוגרפיים. השימוע הארוך התמקד כיצד מדינות אחרות מסדירות מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד אסור עליהם RBI בטעות בין נושאים אחרים. הוויכוח טרם הסתיים והוא יתחדש מחר.

תוכלו לעקוב אחר הטיעון שהושמע במהלך דיון קודם, ב -14 באוגוסט – כאן

יועץ ל- IAMAI – Crypto Cant אסור פשוט מכיוון שהוא כרוך בסיכון

באשר לשימוע היום, סוד דחק כי צו ה- RBI הוא “נגד תורת המידתיות”, כלומר חוזר ה- RBI לשנת 2018 לאסור קריפטו היה קשה מדי. זה לא היה ביחס לבעיה שהציגו מטבעות קריפטוגרפיים. היועץ הציג את הגישות השונות לקריפטו על ידי הרגולטורים ברחבי העולם לבית המשפט העליון, כולל חוקי ויומינג, ארה”ב בכל הנוגע לנכסי קריפטו ושירותי שמירה, דרישות רישוי המועסקות בניו יורק והנחיות מדינות G20 להסדרת הצפנה..

בשיתוף הסיווג האסימוני של בריטניה, השווה היועץ את איסורו של RBI עם הגישה שנקטו הרגולטורים בבריטניה. דיווח Crypto Kanoon;

בריטניה היא דוגמה אחת שהיו בה אותם סיכונים כמו שהוכרה על ידי הודו. הרגולטורים שם הפעילו את סמכויותיהם בצורה מושכלת והם למדו את הטכנולוגיה. בריטניה הבינה שאתה לא יכול למנוע מאף אחד לנהל את ענייניו העוסקים בקריפטו. ואילו RBI לא יישם את דעתו.

טיעוניו של מר סוד נמשכו סביב האופן שבו חוזר ה- RBI אינו חושף מטרה כלשהי והוא מראה כי לא נערך מחקר לפני יישום האיסור. הוא מדגיש כי הרגולטורים ההודים מציעים את איסור ההצפנה פשוט משום שהוא כרוך בסיכון, אך אפילו שוקי המניות כרוכים בסיכון. אנשים עברו מחילופי קריפטו מרכזיים לבורסת קריפטו P2P, ולמרות האיסור הבנקאי בתחילת 2018, ה- RBI לא השיג דבר.

RBI נקט כביכול בהגנה על הצרכן, הלבנת הון, מימון טרור וכו ‘. אולם באחד ממסמכיו (פוסט חוזר), הבינה RBI כי היא דחפה את הבורסות השקופות לנמל כהה, אנשים נוקטים עמית לעמית באמצעות מזומנים..

מכיוון שכבר בהודו קיימים חוקי הגנת הצרכן, אמר סוד כי ניתן להחילם על קריפטו ואילו ניתן גם לנסח הוראות אחרות / מיוחדות לטיפול במצבים מוזרים..

שופט – הדו”ח נראה כמנחה רק טכנולוגיה ולא קריפטו

לאחר ויכוח ממושך של מר סוד, אל. עו”ד בכיר, מר נקול דיוואן שייצג את עתירת הבורסה הסביר על מה מדובר בכסף ומה המשמעות של קריפטו לעומת פיאט. הוא הציג כיצד להודו ולאיראן הייתה אפשרות לבצע עסקאות עמיתים לעמית כדי לגשת לדלק כאשר ארה”ב התנגדה. כמו כן, שש החששות הקריטיים של ה- RBI הועלו בטיעונים נגד.


רבימקור: טוויטר

בהתחשב בעובדות שהוצגו בפירוט יחד עם דו”ח הוועדה הבין-משרדית (IMC) השופט הגיב לבסוף באומרו: “נראה כי דוח זה מנחה רק את ההיבט כיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיה על ידי העברות בין בנקאות. ולא Crypto ”.

RBI – ביטקוין וקריפטו היא תכנית פונזי, בועת מחירים

בית המשפט חזר לדיון לאחר ארוחת הצהריים והוויכוח החל לטובת פעולתו של RBI. הוא תיאר כיצד לקריפטו עם מאפיינים כספיים מעטים הייתה השפעה ישירה על מערכת הכסף והתשלומים.

אם יותר ויותר אנשים ימשיכו לאמץ אותם כאמצעי תשלום, הדבר עלול לפגוע קשות במערכת הכספית שלנו. יש לו גם את היכולת לעבור עסקאות גבולות. שם הבעיה טמונה.

היועץ הדגיש גם דו”ח של שר האוצר לשעבר, ארון ג’ייטלי, שנתן קריצה לאישור לטכנולוגיית הבלוקצ’יין אך הכחיש שקול מטבעות קריפטוגרפיים. השימוע גם הדגיש דאגה גדולה יותר של RBI בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים – השימוש בו כאמצעי תשלום עבור פעילויות אסורות.

מהדיון לא הגיעה שום החלטה חותכת היום, אך המושב יתחדש מחר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map