מקאפי מתכוון להיות גם נשיא ארה”ב וגם ראש ממשלת בריטניה, Greenlights לעוד שוקי בול?

פרסומת פמקס

  • מקאפי נכלא פעמיים בשבוע, ואז מגלה כוונות להפוך לראש ממשלת בריטניה ונשיא ארה”ב בו זמנית
  • 90% מהנשאלים לקלפי השאיפות הנשיאותיות של מקאפי הצביעו “כן” בטוויטר
  • McAfee בשיחות עם ממשלות קובן כדי לעזור למדינה לבנות מטבע קריפטוגרפי לאומי
  • כאשר מקאפי יהפוך לנשיא אמריקה בשנת 2020 ויקבל גם את מושבו של ראש הממשלה, מה עוד יכולה חברת הצפנה לבקש?

ג’ון מקאפי עדיין נותר אחד הכוח המניע של מרחב הצפנה וההשפעה שלו כמעט ולא נעלמת מעיניהם, בייחוד מצד הממשלות, שנראה כי הן רוצות חוות דעת מומחים של הקריפטו משיח או שיש אחרות שיש להן בעיה גדולה עם הרלוונטיות שלו.

השבועות האחרונים היו דרמטיים במיוחד עבור חובב הקריפטוגרפים הפופולרי, ג’ון מקאפי. לפני כמה שבועות, ג’ון נראה בחופי קובה, שם נכתב בדו”ח שהוא עוזר לממשלת קובנה ביחס לבניית מטבע קריפטוגרפי לאומי..

זה היה לאחר ששורה של אירועים הקשורים להעלמת מס או במקרה הרצח ארוך השנים שלו בארצות הברית הביאו לכך שסוכנויות חיפשו אחר אוהד המטבעות הקריפטוגרפי הקשיח ומקאפי היה צריך להיות במנוסה כדי לברוח חשש אפשרי.

ה- CIA ניסה לאסוף אותנו. אנחנו בים עכשיו ונדווח בקרוב יותר. אמשיך להיות חשוך בימים הקרובים. pic.twitter.com/o79zsbxISl

– ג’ון מקאפי (@officialmcafee) 19 ביולי 2019

סירת חופש שנחשפה

פרטים הנוגעים לפגישה עם ממשלת קובה טרם פורסמו. בעודו סוחר מקומות עם היאכטה שלו (סירת חופש) לצד אשתו, ג’ניס ועוד כמה אנשי צוות וכלי נשק כבדים, ג’ון תמונות שפורסמו מהים שבו טען, באותה תקופה, כל החברים על סיפון “סירת חופש” היו מטרים ספורים אחד מהשני כדי למנוע את הסירחון של לא לעשות אמבטיה במשך 5 ימים.

אקסל. הוא בקושי יכול לחכות עד שנגיע לנמל והוא יכול לרדת מהסירה הנטושה לאלוהים שאיבדה מיזוג אוויר ומים 18 שעות לטיול. איש מאיתנו לא התרחץ במשך 5 ימים. כולנו נשארים עשרה מטרים אחד מהשני כשאנחנו מדברים. pic.twitter.com/IX8UbylS9P

– ג’ון מקאפי (@officialmcafee) 22 ביולי 2019

מקאפי נעצר ללא מעצר

מאוחר יותר נכנסו ידיעות על מעצר באמצעות פקיד מקאפי טוויטר חשבון בו פורסמו תמונות המציגות את מקפי בחלל סגור (תא משטרתי כביכול) אליו טען כי הבריח טלפונים. הסיבות למעצר, כפי שנאמר מאוחר יותר על ידי מקאפי, התבססו על החזקת נשק שלא היה פוגע ישירות. אחד הציוצים שנכנסו מאוחר יותר אישר כי מקאפי, אשתו ג’ניס וצוותו עוכבו ללא מעצר. כלביו הושמו גם הם במעצר נפרד.

המעצר השני שלי בתוך שבוע – שיא ​​לדעתי. pic.twitter.com/wOQ99nWGYC

– ג’ון מקאפי (@officialmcafee) 25 ביולי 2019


מקאפי שוחרר ממעצר

לפני יותר מ- 24 שעות הכריז מקאפי על עצמו שוחרר ממעצר ברפובליקה הדומיניקנית שם טען כי כלביו עדיין נתפסו בגלל שג’ון, אשתו והצוות גורשו.

עזיבת מעצר (אל תשפטו את המראה שלי – ארבעה ימים של כליאה). התייחסו אלי טוב. הממונים עלי היו ידידותיים ועזרו. למרות הנסיבות המועילות, החלטנו להמשיך הלאה. מאוחר יותר. pic.twitter.com/V4539uYCHR

– ג’ון מקאפי (@officialmcafee) 24 ביולי 2019

“דינקל” של ג’ון בהימור!

בינתיים ג’ון היה אוהד ביטקוין מושבע ומאמין שהמטבע הדיגיטלי ייגע במחיר של מיליון דולר עד סוף 2020, והבטיח לאכול את דינקל משלו אם האירועים מתרחשים אחרת. לפי חישוב, גבריותו של ג’ון עשויה שלא להישאר ללא עונש אם הביטקוין לא יעלה במחיר היומיומי בכ -2,000 דולר מדי יום עד סוף 2020.

הדרך למנהיגות כפולה

כשכל הדברים החלו להתגבש, ג’ון עורר את טוויטר שוב כשהוא הוכרז את כוונותיו להיות נשיא ארצות הברית. כמו שזה אין עוד חדשות, החלק המעניין חושף גם את שאיפתו להיות ראש ממשלת בריטניה במקביל. לדברי ג’ון, הוא אזרח בשני האזורים וגם עמד בדרישות להנהיג את שתי העמים.

לשם כך ארגן מקאפי מיני באינטרנט מִשׁאָל בטוויטר ולדגום את דעת הקהל. באופן לא ייאמן, כ- 90% מהנשאלים יש הצביעו “כן” למנהיגות הכפולה של ג’ון.

בהתחשב בכך שאין חוקים בשתי המדינות הקובעות במפורש כי מנהיג המדינה אינו יכול להיות מנהיג של מדינה אחרת, ובהתחשב בכך שמושג זה אינו מופרך יותר ממערכת שתי המפלגות הקיימת המחלקת את שתי המדינות באמצע, עליי ללכת על זה?

– ג’ון מקאפי (@officialmcafee) 26 ביולי 2019

בשני המושבים, מה קורה אחר כך?

ובכן, להאמין שג’ון יהפוך אי פעם גם לנשיא ארצות הברית וגם לראש ממשלת בריטניה זה מגוחך אבל לפחות עמדה אחת בכל פעם היא מצב אפשרי.

ג’ון מקאפי כנשיא ארצות הברית תמיד מאיית “בול” עבור שווקי הקריפטו. זה, לפחות, אמריקאים רבים היו מעריכים, ובאיזו סיבה הם בשמחה יתגייסו.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map