הרגולטור הצרפתי מכניס את תקנת ICO לרשימת העדיפויות לשנת 2018

פרסומת פמקס

בניגוד לעמיתיה במשקל כבד כמו סין, רוסיה או אפילו ארה”ב, נראה שממשלת צרפת נעה להסדרת ICO. ה אוצר צרפת הודה ב- לְהִסְתָכֵּן קשור ל ICO אך טוען כי מצב זה מצדיק את הצורך במסגרת רגולטורית שיכולה לאזן בין חדשנות והשקעות רעילות.

צרפתים דנים ב- ICO כחלק מהדוח השנתי שלהם בפרלמנט

מתי רוברט אופל, נשיא Autorité des Marchés Financier (AMF), הציג את הדו”ח השנתי של ה- AMF לשנת 2017 בפני ועדת הכספים של האסיפה הלאומית. הוא ניצל את ההזדמנות להתייחס למגוון רחב של נושאים, כולל חוק PACT ו ICO. ה- AMF הודיע ​​על עדיפות גם לשנת 2018;

“… המשך לשקף שינויים במסגרת הרגולטורית מול ההצעות החדשות, במיוחד הנפקות המטבע הראשוניות (ICO), ולקדם ברמה האירופית את גישת הרגולטור הצרפתי לחדשנות.”

על פי דו”ח שנתי של AMF, הסוכנות נקטה עבודה “יסודית” בנושא בלוקצ’יין ו- ICO;

… עבודה זו – שהביאה, במיוחד, להתייעצות ציבורית עם ה- AMF בסוף 2017 בנושא אפשרויות הניהול השונות של ICO – נועדה לשנות את מסגרת הרגולציה הצרפתית ולהאכיל קבוצות עבודה אירופאיות ובינלאומיות בנושאים אלה. ”

“במקביל, בהתחשב בכך שצורות מסוימות של ICO יכולות להוות בעתיד אופן מימון חלופי עבור פלח כלכלה בקשר לטכנולוגיית בלוקצ’יין, ה- AMF השיקה תוכנית תמיכה ומחקר של ICO. שקוראים לו חַדקֶרֶן (צומת אוניברסלי למחקר ICO & רשת), תוכנית זו נועדה לספק לבעלי הפרויקטים מסגרת לפיתוח הפעילות שלהם ולהבטיח את ההגנה על השחקנים והמשקיעים המעוניינים להשתתף. “

“ה- AMF שם לעצמו גם מטרה לעודד מחקר אקדמי בנושא זה. במקביל, בשיתוף עם ACPR, היא ביצעה גם קמפיינים להעלאת מודעות לזיהוי ה סיכונים הקשורים לסוג זה של השקעה או השקעות בביטקוינים ללקוחות תמימים. “

קראו גם: כפר נישיוואקורה להשיק את ה- ICO העירוני הראשון של יפן

דוח שנתי צרפתי המאשר את תגובות נייר הייעוץ של ICO

הייעוץ בנוגע להסדרת ICO הושק על ידי ה- AMF בשנה שעברה באוקטובר 2017, פינה את סדר היום של ממשלת צרפת זו שהצהירה בפומבי את האינטרס שלה להפוך לסמכות העדפה של ICO. בחודש מרץ, דיווח בתקשורת הצרפתית הכריז כי צרפת מבקשת להיות “la Capitale des ICO.”

נייר הייעוץ אכן נועד להביא לבהירות רבה יותר לגבי האופן שבו צרפת יכולה להסדיר טוב יותר את מערכות ה- ICO. ה- AMF רשם שלוש אפשרויות במאמר הייעוץ. ראשית, הרגולטור הציע לייצר כמה שיטות עבודה מומלצות עבור שחקנים בשוק. שנית, ה AMF הציע להרחיב את תחום התקנה הקיימת כך שיתייחסו ל- ICO כאל הנפקות ציבוריות של ניירות ערך. שלישית, ה- AMF הציע לפתח מודל רגולטורי ספציפי ומותאם עם השקת רישיון.


AMF קיבלה 82 תגובות בסך הכל. רוב הנשאלים בחרו במסגרת רגולטורית ספציפית ומותאמת ולהפוך את התקנה החדשה לאופציונאלית.

המשיבים סברו פה אחד כי יש צורך במסמך מידע בכדי להודיע ​​לרוכשי אסימונים וכי עליו לכלול, לכל הפחות, מֵידָע על: הפרויקט הקשור ל- ICO וקידומו; הזכויות שמעניקות האסימונים והטיפול החשבונאי בכספים שגויסו במהלך ה- ICO.

עבור כמעט כל המשיבים פירושו של מסמך זה היה לאפשר גם זיהוי של הישות המשפטית האחראית להצעה, מנהליה ומייסדיה, וכישוריהם. יתר על כן, זה יכול להיות נושא האישור שניתן על ידי ה- AMF או מוסד ייעודי.

הצרפתים הולכים לכיוון שעשוי להפוך אותה לבירה העולמית של ICO או כמו שאומרים הצרפתים “la Capitale des ICO”. אם הצרפתית מסוגלת להסדיר את השוק הזה של ICO, זה יכול להוביל לדוגמא לשאר העולם.  

האם הפרויקטים האסימונים הבאים ברחבי העולם יחפשו לפריז עבור ה- ICO הבא שלהם? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.  

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map