הודו: חילופי קריפטו נוספים Koinex מודיעה על כיבוי; הנה למה!

פרסומת פמקס

בעוד קהילת הקריפטו עדיין דנה ב- #CoinbaseDown, קהילת הקריפטו ההודית משמיעה את הודעת “כיבוי” הפתאומית של Koinex, אחת מחילופי המטבעות הוותיקים ביותר.

קויינקס נכבה

ב- 27 ביוני 2019 פרצה חילופי הקריפטו ההודי של קוינקס הודעה חדשה, המזכה ב”הודעת השבתה של קוינקס – סיום שירותי הבורסה “, עם סיבה לציון עיכובים רגולטוריים & לחץ בנקאי על חשבון הבנק של העובד. קוינקס הצליחה להיות אחת מהבורסה המהימנה בטווח הקצר לאחר השקתה במהלך אוגוסט 2017 – אך האמת היא שסיפרה, החשש מפני סגירתו של קוינקס הופיע ברשתות החברתיות כאשר הם מחקו את אסימוני NEO, GAS ו- ACT זמן קצר לאחר הכרזת Coindelta על השבתה במהלך אפריל 2019.

אתה יכול למצוא אלפי אנשים שיחזיקו $ neo לכל החיים. חבל שאין לך מספיק נפח.

– N Baramy (@ naseef36) 10 באפריל 2019

למעשה, בימים אלה המשתמשים של קוינקס צעקו ברשתות החברתיות על בקשת הנסיגה שלהם בהמתנה בבורסת קוינקס. הגענו ל נישל שטי, מנכ”ל בורסת WazirX ההודית ושאל מה תהיה הסיבה האפשרית והבסיסית פרט לאיסור בנקאי. על פי האיסור על בנק שטי היה, כמובן, הסיבה הגדולה ביותר להפסקת ההחלפות ההודיות עד כה, והוסיף כי הוא המשיך;

נפחיהם הצטמצם בצורה דרסטית וזה מקשה על ניהול חילופי מכיוון שהנפחים מניבים הכנסות. אם היו להם כרכים טובים עכשיו אז אני בטוח שהם לא היו נסגרים.

עם זאת, הבורסה הודיעה לבסוף על סגירת פעילותה ב -27 ביוני והצהירה כי המסחר יושעה בשעה 14:00 אחר הצהריים ב- IST ביום חמישי, 27 ביוני, 2019.

הודעת השבתת Koinex – סיום חילופי שירותי המסחר בנכסים דיגיטליים יושבתו לצמיתות בכל הפלטפורמות שלנו בשעה 14:00 IST ביום חמישי, 27 ביוני, 2019. כל ההזמנות הפתוחות לאחר מועד זה יבוטלו אוטומטית והכספים יוחזרו לתואם ארנקים. המשתמשים מתבקשים לתכנן את פעילות המסחר שלהם בקפידה ולסגור את עמדות הסחר שלהם.

אבל למה?

עד כה ישנן בורסות אינדיאניות רבות שסגרו את פעולות המסחר שלהן בהודו – כולל זבפיי, קוינדלתה, מטבעון – והסיבה הנפוצה מאוד שכל בורסה פירטה בבלוגים שלה היא – אי וודאות רגולטורית לגבי מטבעות קריפטוגרפיים במדינה. לאחר מכן, בורסת קויינקס כתבה פוסט בבלוג והוסיפה כי הסיבה לסגירה היא “עיכובים מרובים של הגורמים הממשלתיים בבירור המסגרת הרגולטורית למטבעות קריפטוגרפיים”. חוץ מזה, ההיבט הרגולטורי, קוינקס הזכיר גם את הקושי שעומד בפניהם מצד בנקים ושערי תשלום. זה הזכיר את זה;

אנו מתמודדים באופן עקבי עם דחיות בשירותי תשלום משערי תשלום, הוסיף קוינקס. אחד הדברים הקשים ביותר לטפל בהסבר לחברי הצוות שלנו מדוע הם מתקשרים מהבנק שלהם מדי חודש בזמן אשראי השכר.


יתר על כן, שאלנו את מקימי הבורסות הקיימות האחרות בדרכם לנהל את משכורת העובד אך השאלה נותרה ללא מענה עד למועד הדיווח..

עכשיו מה?

יתר על כן, בקואינקס פונה למשתמשיה ומוסיף כי בתוך 5 השבועות הבאים הם כתבו;

במהלך חמשת השבועות הקרובים, ננסה לשחרר את כל פיקדונות המשתמשים לחשבונות הבנק הרשומים שלהם לאחר גביית עמלת נוחות (בין INR 10 ל- INR 2000, תלוי ביתרת הארנק INR). ארנקי הנכסים הדיגיטליים ימשיכו להיות פונקציונליים והמשתמשים יידרשו למשוך את כל הכספים מהפלטפורמה לפני השעה 21:00 IST ב -15 ביולי 2019

הודעתו של קוינקס התבררה כהזדמנות פוטנציאלית לבורסות כמו WazirX שמציינת במהירות כי ‘היא מקדמת בברכה את כל המשתמשים בקוינקס’. מר שטי על שיחות נוספות עם קינגייפ הצהיר;

אין צורך להיכנס לפאניקה. Koinex נתן מספיק זמן להעביר את נכסי הצפנה שלך ו- WazirX מקדמת בברכה את כולם מקוינקס.

ראוי לציין כי הבורסה קיבלה מוקדם יותר מימון VC אשר בוחנת שאילתה חדשה מדוע לא להחליף להרשות לעצמה לרשום את משרדה מחוץ להודו – בדיוק כמו חילופים קיימים אחרים הודיעו על התוכנית המתקדמת שלהם – אם בכלל הרגולטורים יטילו קפדן לֶאֱסוֹר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map