“ממשלה הודית. בסופו של דבר יצטרף למסיבת הקריפטו “אומר המיליארדר והפוליטיקאי ההודי

פרסומת פמקס

חלוץ הביטקוין ומייסד BitInstant & קרן ביטקוין מרגישה כי להודו יש פוטנציאל להפוך לאחת מענפי הקריפטו הגדולים בעולם. בראיון עם רג’ייב צ’אנדרסכר, מיליארדר הודי וחבר פרלמנט, הוא גילה כי ממשלת הודו אינה לגמרי נגד קריפטו – אך ייקח זמן עד שהיא תצטרף למפלגת הקריפטו.. 

במה שונה עליית הקריפטו מזו של האינטרנט?

הודו היא מדינה שעדיין מתחבטת בנושא כיצד לווסת מטבעות קריפטוגרפיים – לאסור אותם או לא לאסור אותם. הבנק המרכזי של המדינה, בנק המילואים של הודו (RBI), הטיל בשנה שעברה איסור בנקאי על קריפטו ומאז, הרבה חברות סטארט-אפ מטבעות קריפטוגרפיים העבירו את בסיסן מחוץ למדינה או סגרו את הפעילות. התקיימו דיונים רבים בבית המשפט העליון סביב האיסור, אך עד כה לא הושגה החלטה.

חלוץ הביטקוין צ’רלי שרם לאחרונה התראיין המיליארדר והפוליטיקאי ההודי, רג’ייב צ’אנדרסכר, לדון במצב הקריפטו בהודו. אחד הנושאים שנדונו היה כיצד עליית המטבעות הקריפטוגרפיים שונה מהאינטרנט המוקדם בשני העשורים האחרונים של המאה ה -20. לכך אמר צ’נדרסחר כי בימים הראשונים של האינטרנט לא היו רגולטורים שיבדקו את האינטרנט. אבל האינטרנט הרבה יותר מפותח עכשיו, והרגולטורים במרחב האינטרנטי כבר מעורבים בכל ההתפתחויות שעוסקות באינטרנט. הוא אומר, 

“אבל, במקרה הזה, במרחב הקריפטו, ניתן … יש כמעט כמו סערה מושלמת שעומדת מול הצמיחה ותנופת החדשנות של הקריפטו. כלומר, יש לך החוק והסדר והטרור, והדאגות בתחום אבטחת הסייבר מצד אחד, ויש לך מודעות מוגברת במיוחד לכך שהאינטרנט לא כל כך טוב, ויש לך פוטנציאל של כיסי הרשע הקטנים האלה של סוג של מנוחה. איתם. ולכן הרגולטורים משתמשים בזה כהצדקה, להסתובב או להסתבך יותר. “

צ’רלי שרם הסכים עם צ’נדרסחר וציין את תנועת “הודו רוצה קריפטו” שקיבלה מיליוני רשמים. הוא העיר כי ממשלת הודו רק מנסה להגן על אנשים, אך מצד שני, הממשלה גם לא ניסתה לשתף את תומכי הקריפטו בפיתוח תקנות סביב מטבעות קריפטוגרפיים. שרם שאל אז את צ’אנדרסכר אם יהיו תקנות סביב הצפנה בהודו, הדרך בה הם פותחו כאשר הטכנולוגיה הסלולרית הגיעה לארץ.

על כך, השיב צ’אנדרסכר כי “מסגרת המדיניות וארכיטקטורת היכולת שלנו באמת משחקות קשר”. 

הודו שיחקה בטוחה על ידי סגירת הדלת לקריפטו

שרם העיר כי קהילת הקריפטו ברחבי העולם מגדילה את הודו בכוחה להפוך לאחת מענפי הקריפטו הגדולים בעולם. לאחר מכן שאל את Chandrasekhar מדוע RBI נקט בעמדה של איסור הצפנה. 

על כך, השיב צ’אנדרסכר כי קשה לממשלה או למישהו במרחב הציבורי להגיב לבעיות שמציב מטבעות קריפטוגרפיים באותה יעילות כמו החדשנים במרחב ההוא. לכן, הם השיבו תגובה אינסטינקטיבית בכך שהם “הבריחו אותו בחדר כלשהו וסגרו את הדלת.” הוא גם הביע את מורת רוחו מאופן הטיפול בדברים בחזית זו. 

“לא ככה הייתי רוצה את זה. לא הייתי רוצה שחדשנות תידרס על ידי גישה פרנואידית לוויסות. מכיוון שגישה פרנואידית לוויסות פירושה פשוט בוא … אתה יודע, הדרך הבטוחה ביותר לטפל בדברים היא פשוט לסגור את הדלת לכל דבר, ולהגיד שום חידוש, ואף אחד לא ידאג לשום דבר מלבד בחדר הצרכן, הסובל עם בחירה מוגבלת. מבחינת חדשנות. “

ממשל הודי. בסופו של דבר יצטרף למסיבת הקריפטו


בנושא כיצד הממשלה תטפל בנושא הסדרת הקריפטו, ציין צ’אנדרסחר את הדוגמה כיצד הממשלה הנוכחית התמודדה עם נושא ניטרליות הרשת וכיצד החליטה לא לעוות את אופיו החופשי והפתוח של האינטרנט. כי כמה טלקומונים רצו בכך. Chandrasekhar אמר כי הממשלה עומדת לטפל בנושא זה כמו כל נושא אחר. הוא אף עודד את חובבי הקריפטו לדבר איתו ולתת אמון ביכולתו להציג את דעותיהם בפני אנשים בממשלה כדי לשכנע אותם לעשות את “הדבר הנכון”.. 

“אז השיחה הזו מתייחסת אפילו לקריפטו, ואני חושב שזה סוג של התייחסות לממשל לעומת חדשנים, אני מעודד באופן פעיל אנשים לבוא לשבת איתי ולהאמין ביכולתי לבטא את עמדותיהם ואת נקודות העניין שלהם מבט לאנשים בשלטון ולהנהגתם בממשלה, ומקווה לשכנע אותם לעשות את הדבר הנכון. “

הוא גם הביע כי הנושא הגדול ביותר שקיבלה הממשלה עם מטבע קריפטוגרפי היה התאגדות הקריפטו לעושר שאינו מסופר, בעיה בה הודו נאבקה מזה כמה עשורים..

“אם כן, כשאתה מדבר על קריפטו, הדאגה הטבעית, או פרנויה, יהיה, אם נוצר את זה, האם אנחנו חוזרים אחורה? או שאנחנו עוברים, עוברים ממשק מזומנים, כלכלה שחורה מזומנת למשהו שאפשר לעקוב אחר פחות, וקשה יותר לפיצוח. מכיוון שמזומן הוא, בסופו של יום, אתה תמיד יכול, אתה יודע, ללכת לבית של מישהו ולגלות ערימות של מזומנים, גם מטבע נערם שם או לא. זה הרבה יותר מתוחכם, ובהחלט לא משהו ששוטר רגיל על הקצב יכול להרים, אז. “

לאחר מכן, שרם חקר את צ’אנדרסכר באיזה אחוז מהפוליטיקאים הייתה עמדה ידידותית להצפנה. על כך הגיב צ’נדרסכר –

“אתה יכול להניח בבטחה שהרבה ממשלה וחברי פרלמנט יגיעו באיחור מעט למפלגה ההיא והם יגיעו בסופו של דבר לשם,” 

האם אתה חושב שממשלת הודו תקבל בסופו של דבר קריפטו? או שמא האיסור הבנקאי על קריפטו יהפוך לאיסור גורף מחמיר? שתף אותנו בדעותיך בתגובות!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map