קצת להתחבר סטירה בגדול עם הפסקת חירום וניירות ערך בניירות ערך

פרסומת פמקס

כשהמשקיעים שמחו על שיעורי הניפוח של מטבעות הקריפטו, יום חמישי היה יום בו בitcoin המתין כאשר נציב ניירות ערך בטקסס (TSC) סימן צו הפסקת חירום ומניעת חירום כדי למנוע חיבור של ביט לעבוד. הארגון המביך הוא שלב הלוואות ביטקוין ידוע עם היוון ראווה של 4.1 מיליארד דולר, והואשם לא מעט זמן בכך שהוא מקבל החלטות פתאומיות..

קצת להתחבר הורה לא להתעסק עם טקסס

הצו שהועבר על ידם הוא לסיים את תוכניות הספקולציות השונות בהן עובדת Bit-connect “, נכתב בהצהרה הציבורית,” ארגון בחו”ל הטוען לחלק מהתעשייה הכוללת של 4.1 מיליארד דולר עבור מטבעות המטבע הדיגיטלי שלו. ” Coingape.com הצהרת מתיחות צדדית אז במערכת הביולוגית על ספקולציות Bitconnect עוד בחודש נובמבר וגם באמצעות מאמר הערכה. בשלב זה, כפי שעכשיו הוא מופיע בסמכותיות, הלחץ היה ברובו בגלל הערבויות שנתנו הארגון האנגלי שנראו כפונזי באופן בלתי מובן..

“Bit connect מבקש ממומחים פיננסיים לפרויקטים מבוססי כסף קריפטוגרפיים שתיקי הארגון יעבירו תשואות שנתיות של 100% לפחות”, מתכנן TSC. בעקבות פירוט האופן שבו הם מנפיקים מטבעות משלהם עם למעלה מ 28 מיליון דולר, ה- TSC ממשיך עם “הארגון מצפה מאנשים השתמש בביטקוין, מטבע דיגיטלי מסודר יותר, כדי להכניס משאבים לתוכניות חיבור Bit שונות. באחת הספקולציות הנקראות Bit connect Lending Program, מומחים פיננסיים קונים מטבעות Bit connect, אשר ניתנים ל’ביט חיבור המסחר של Bit connect ‘כדי לייצר’ תשואות של עד 40% בחודש ‘. ”

במקרה הנוכחי, סביר להניח שהבקרים מתרפקים על רקע הסיכוי שהנפקות מטבעות מתחילות יותר, ללא פיקוח, יפורסמו בפני בוחריהם. במציאות, ההצהרה הרשמית מציינת כי “מפעילי מבצעים עבור Bit connect מתמקדים בתושבי טקסס, ובנוסף לדיירים במדינות שונות, דרך אתרים, רשתות חברתיות מבוססות אינטרנט ומרכזים מסחריים מקוונים כמו קרייגסליסט”, הם מאשרים. וזכור כי התסריט הטוב ביותר של המקרה הוא לצפות שטקסס תובעת חלק עצום בטריק המקובל, הנה שוב הרציונל של הבקר: “המומחים העסקיים, בכל מקרה, לא מתגייסים כמפעילי Bit connect כדי להציע ניירות ערך. בטקסס.”

הצהרות שהוציא TSC לתמיכה בהחלטתם:

ה- TSC ראה בנוסף כי הצעת מטבעות התחלתית מדווחת על ידי הארגון, שהוזמנה למשך כמה ימים בלבד מעכשיו, וכיצד היא “עובדת באתרים ומעבירה פרסום מבוסס אינטרנט לגיוס מומחים לעסקאות, שהיא מכנה” קיזוזים “. הארגון מעניק לחדר חומר לראווה, כולל היכרות באינטרנט, ומשלם להם עמלות בגין הפניות שמגיעות לאינטרסים בפרויקטים של הארגון..

נציב ניירות הערך, טרוויס ג’יי אילס, משחזר בנוסף את מה שחלק מקבוצת הקריפטו גילו גם מטרידים, כי הארגון “לא גילה לכל דבר ועניין על מנהליו, מצבו הכספי או המתודולוגיות לרכישת הטבות למומחים פיננסיים. זה לא נתן כתובת פיזית באנגליה. “

הצהרת הצער של ציוני השרים המוזרים של הארגון כוללת בדרך כלל ביצוע מתאם לדמותו העלומה של סאטושי נקאמוטו והיעדר ריכוזיות סביב ביטקוין לְאַרגֵן. זו בוצית של מי קריפטו שמוטים לשקול.

אם לסכם את הסוגיה כולה, נוכל רק לומר שבין אם אתה מוצא את זה סביר ובין אם לא, נקודת מבט אחת על פעולות העמותה ברורה: הם קיבלו תנאים חמים של בקרים, אשר כיום תופסים גישות לעשן התחייבויות כאלה, תוך ניצול מהלכים חוקיים משימות אותנטיות אחרות וראויות לשבח עשויות בסופו של דבר להתנקות בהן.

ספר לנו את מחשבותיך בנושא bitconnect בתגובות למטה או כתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא”ל]


התוכן המוצג עשוי לכלול חוות דעת אישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי לגביך הפסד כספי אישי.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map