שחקנים מרכזיים המבקשים לנצל את הצניחה בשוק הקריפטו היפני

פרסומת פמקס

לאחרונה, בסך הכל חמש מרכזיות קריפטו יפניות השביתו את פעילותן כתוצאה מהידוק יפן בחוליה. הכל התחיל עם פריצת Coincheck בתחילת השנה שהובילה את הסוכנות לשירותים פיננסיים (FSA) של יפן להתייצב ולהגביר את הפיקוח על חילופי מטבעות קריפטו..

זה גרם לטלטלה בשוק הקריפטו היפני וכתוצאה מכך נכנסו שמות גדולים כמו Line, Monex Group ו- Yahoo Japan בתעשייה הרווחית הזו. עם גודל השוק הכולל של המטבע הקריפטוגרפי בסביבות 250 מיליארד דולר, זה לא מזעזע שכולם מסתכלים על שוק הקריפטו.

מאות חברות שמעוניינות לנהל בורסת קריפטו יפנית

לאחר התגוששות של Coincheck, FSA מציגה חוק המחייב חילופי קריפטו לרשום את עצמם החל מאפריל 2017. לאור חוק זה, FSA ערכה בדיקות במקום ומצאה שרבים מהחלפות הללו חסרות ממשל תאגידי ובקרה פנימית..

הסוכנות ביקשה מהמפעיל לבצע את השינויים הנדרשים ונתנה להם את ההזדמנות לסגור מרצונם את עסקיהם לפני שה- FSA יורה על כך. התקנות המחמירות הובילו חמש חילופי חילופים לבטל את בקשות הרישום שלהם ולהשבית את עסקיהם.

עם זאת, ישנם המון שחקנים חדשים בשוק שאמורים להחליף אותם. לפי הדיווחים, למעלה ממאה חברות הביעו את התעניינותן בהפעלת בורסות הצפנה.

אם להאמין למקורות, אפליקציית הצ’אט הפופולרית Line ו- CyberAgent, חברת שירותי אינטרנט, גם כן במרוץ.

קבוצת מונקס מתבוננת במטבע צ’ק הבעייתי

מאז פריצת Coincheck שוק הקריפטו הצטמצם אך הוא הביא לדבר אחד טוב. השוק מחסל כעת את השחקנים הרעים כלומר את חילופי הקריפטו שלא היו זהירים בנכסי הלקוחות. עם כניסת השחקנים הגדולים, שוק הקריפטו יראה בקרוב בום נוסף.

בכל הנוגע להפעלת בורסת קריפטו, חברות יכולות להרוויח רווחים גדולים מדמי העסקה ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלהן.

קבוצת מונקס, חברת שירותים פיננסיים שהוקמה בשנת 1999, מנהלת בימים אלה משא ומתן על עסקת הרכישה שנמצאת בשלבים הסופיים שלה. העסקה שצפויה לכלול כמה מיליארדי ין, ככל הנראה שתוכרז השבוע.  

לאחר הפריצה, FSA טרם החליטה על רישום Coincheck כי כלב השמירה הפיננסי ביקש מהבורסה לשפר את שיטות העבודה העסקיות שלה. אך אם Monex יתערב, הסוכנות תהיה נוטה הרבה יותר לאשר את בקשת הרישום.


קרא גם: עמותות עיקריות להילחם באיסור הקריפטו של גוגל בחודש מאי

יאהו יפן נמצאת גם בתמהיל הקריפטו

עם האופן שבו שוק הקריפטו מתקדם, סביר להניח שחברות טכנולוגיה וחברות פיננסיות גדולות יעצבו את תעשיית הקריפטו. שם גדול נוסף הוא יאהו יפן, שלפי הדיווחים מתכננת לרכוש כ -40 אחוז מבית BitARG Exchange בטוקיו עד לחודש הבא להשקת 2019.

BitARG אינה בורסת קריפטו פעילה או מוגבלת רק למסחר בביטקוין, אם כי היא רשומה ב- FSA. כניסת יאהו תסייע בהנעת סקטור חילופי הקריפטו הצף כיום.

פועלים לקראת יצירת מערכת אקולוגית קריפטו אמינה

בענף הקריפטו הסוער כיום, רכישות צוברות תאוצה. חילופי הקריפטו שאינם עומדים בתקני FSA נדחקים לשיתוף פעולה עם חברה גדולה או פשוט מושבתים.

FSA לא מתכוונת לעצור כאן, היא תרחיב עוד יותר את הבדיקות שלה אפילו לבורסות הרשומות ובמידת הצורך תנקוט בפעולות המתקנות. כפי שהובהר על ידי גורם מטעם FSA:

“לעת עתה נחזק את התקנות וננקה את הריקבון. זה יוביל לסביבה עסקית בריאה יותר בעתיד. “

זה אולי נראה כמו מהלך שלילי של הסוכנות במבט ראשון, אך באמצעות זאת הרשויות מעודדות אמון ואמינות עבור המשקיעים הפוטנציאליים בשוק הקריפטו. זה יעזור עוד לעשל את החברות ואת האנשים שפשוט חיפשו רווחים מהירים.  

עם זאת, על הממשלה למצוא איזון טוב בין ויסות השוק לבין מתן אפשרות לצמיחה.

מה דעתך על FSA להקפיד על חילופי קריפטו יפניים? האם אתה חושב שכניסת שחקנים גדולים תהיה בסופו של דבר טובה לתעשיית הקריפטו? שתף אותנו במחשבותיך!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map