banner
banner

רשויות מס הכנסה הודיות מנפיקות הודעות מס לסוחרי קריפטו

פרסומת פמקס

קבוצת בלוקצ’יין עצמאית מהודו, IndiaBits, פרסמה לאחרונה מסמכים רשמיים שהונפקו על ידי רשויות מס הכנסה הודיות. מסמכים אלה הם הודעות מס הנשלחות למשקיעי קריפטו ולסוחרים ברחבי הארץ. 

מחלקת ה- IT ההודית שולחת הודעות לסוחרי / משקיעי קריפטו

למרות הטיוטה האחרונה של הצעת החוק להסדרת קריפטוגרפיה, העמדה הרגולטורית של הודו לגבי מטבע החוץ עדיין לא ברורה. עם זאת, למרות אי הוודאות השוררת סביב מצבם של מטבעות קריפטוגרפיים, מחלקת מס הכנסה הודו שלחה הודעות מס לסוחרים ומשקיעים בהן. בהודעות, מיום 22 ביולי, 2019, יש רשימה של עשרים ושש שאלות אודות הכנסותיו של הנמען, הנכסים המטלטלים והנכסים שלו, ומעורבותו בקריפטוגרפיה ובביטקוין. העמוד הראשון מבין שלושת העמודים הכולל מודיע על הנמענים להופיע בלשכת סגן מנהל מס הכנסה בתאריך מסוים, לספק ראיות עם ספר חשבון או מסמכים אחרים ו”לא לצאת עד שיקבלו אישור פקידים לעשות זאת “. בנוסף היא מודיעה למשתמש על הקנס האפשרי של עד 10,000 רופי אם הוא / היא לא נכחים ומספקים את הראיות הנדרשות..

במחלקה יש שאל בסך הכל 26 שאלות הקשורות לשיוך המשתמש בתעשיית הקריפטו בהן השאלה הראשונה היא “מהם מקורות ההכנסה”. יתר על כן, השאלות מתמקדות כמה זמן המשתמש היה מעורב במטבעות קריפטוגרפיים ובאיזה מטבעות קריפטוגרפיים ספציפיים הוא הנמען העוסק כעת.

רשות ה- IT הציגה גם שאלות בנוגע לבורסה שמשתמשים משתמשים בה לעסקאות במטבעות קריפטוגרפיים. ההודעה דורשת להזכיר את שם חילופי הקריפטו ההודים אם יש כאלה.

הגש את פרטי כל זיהוי הלקוחות / ארנקים הייחודיים שבבעלותך ובני משפחתך בבורסת Bitcoin / Cryptocurrency בהודו וכן בחו”ל.

מספר שאלות מכוונות לברר על הדרכים בהן השתמשו ההודים להשקעה או לסחר במטבעות קריפטוגרפיים, למרות האיסור הבנקאי החמור על כל סוג של עסקאות מטבעות. מעניין שההודעה הודגשה במיוחד אם משתמש משתמש ב- “localbitcoins.com”;

אנא שבע, בין אם אתה קונה / מוכר ביטקוינים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים מ- localbitcoins.com. אם כן, מה היה מצב התשלום שבוצע / קיבל? הגש את הפרטים.

⚠️ מחלקת מס הכנסה הודית שולחת שוב הודעות לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים & משקיעים

ℹ️ זו הסיבה שקריפטו זקוקה לתקנות חיוביות בהודו. סוחרים ומשקיעים תמימים נגררים למורכבות של שומת מס הכנסה. pic.twitter.com/uXi6u3kzer

– IndiaBits (@ indiabits21) 30 ביולי 2019

לא הפעם הראשונה

מצד אחד, מדינות כמו איראן הודיעו רשמית על אישור כריית קריפטו כפעילות תעשייתית, מצד שני, מדינות כמו הודו עדיין בוחנות את ההשפעה השלילית של כריית קריפטו. בנוגע לכרייה, הרשות גם ביקשה מהמשתמשים לשתף פרטים “אם הם השקיעו בכריית קריפטו;

  • בין אם אתה עוסק בכרייה על ידי השקעה במערך פיזי משלך
  • בין אם יש לך השקעה בפיתוח ענן כרייה, כריית האש
  • פירוט סך ההשקעה בכרייה, מבחינה שנתית
  • פרטים על דמי תגמול שנצברו על ידי כריית ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים מבחינה שנתית
  • פרטים על חברות כרייה שהשקעת בהן יחד עם הפרטים אגרות התגמול שנצברו בשנה החכמה ספק את ספר החשבונות המפורט שהרווחת מכריית ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

ההודעה הסתיימה בשאלה הדורשת מהמשתמשים לשתף פרטים אם אי פעם שילמו מס על הרווח שהפיקו מעסקאות קריפטו.

IT- הודו

זו לא הפעם הראשונה שהודעה כזו מופצת בקרב סוחרי קריפטו ומשקיעים. לדברי עורך הדין של בלוקצ’יין, וארון סתי, הודעות דומות הופצו גם בשנת 2018. סתי הצהיר כי;

עם זאת, ללא קשר לעמדה המשפטית בה נוקטת הממשלה ביחס למטבעות וירטואליים, הצו, כאשר הוא ניתן כתוצאה מהודעת מיסוי זו, יתקף בעקיפין את חוקיותם של מטבעות וירטואליים, לפיו רשאי פקיד המס לטפל ברווחים ממסחר במטבעות וירטואליים כהכנסות עסקיות או רווחי הון, ובכך בעקיפין לספק את תוקפו החוקי.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me