עם תוכניות ההרחבה החכמות של CZ, Binance אמור להיות אמזון של קריפטו

פרסומת פמקס

איך Binance ואמזון דומים? אמזון היא אחת החברות המגוונות ביותר בעולם עם מגוון היצעיה של מוצרים – החל ממכירת מוצרים קמעונאיים ועד פרסום ספרים חדשים וכלה בהפקת תכני וידאו ועד לפיתוח אלקטרוניקה צרכנית פורצת דרך, היא הופכת בהדרגה לחנות עצירה לצרכי הצרכנים. בעולם הקריפטו ניתן לומר את אותו הדבר לגבי Binance, שהופכת לאימפרית קריפטו עולמית עם אסטרטגיות ההתרחבות החכמות של CZ..

אצבע בכל עוגה

לבינאנס יש יותר הצעות מוצרים ממה שאפשר לסמוך על אצבעות שתי הידיים. זה לא רק חילופי בלוקצ’יין והחלפת נכסי קריפטו, אלא הוא עוסק גם בהשקעות וגיוס כספים, מחקר נכסים דיגיטליים ותמיכה ואימוץ של בלוקצ’יין וקריפטו..

מקור: Binance

מגוון הפלטפורמות שלה תומכות במסחר נקודתי, במסחר בשוליים, במסחר בנגזרים ובמסחר p2p, והן נהנות מנפח המסחר הבריא. לפי הנתונים הזמינים ב קואינגקו, לבינאנס 570 צמדי מסחר זמינים למסחר נקודתי.

יש לה תוכנית הלוואות ותוכנית השקעות המאפשרת למשתמשים להרוויח ריביות ותגמולים בהתאמה על אחזקות המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. האקדמיה Binance מציעה תוכן חינוכי על קריפטו ובלוקצ’יין למשתמשים. Binance Charity משתמש בבלוקצ’יין לקידום מטרות פילנתרופיות.

Binance Info הוא אנציקלופדיה של מטבעות קריפטוגרפיים. מעבדות בינאנס הינה קרן להשפעה על תשתיות אשר דוגרת, משקיעה ומעצימה פרויקטים של בלוקצ’יין. Binance Launchpad היא פלטפורמה להשקת אסימונים של פרויקטים חדשים ומבטיחים של בלוקצ’יין.

מחקר בינאנס מספק ניתוח, דוחות ותובנות מבוססות נתונים לבעלי העניין בשוק הקריפטו. ארנק אמון הוא ארנק הנכסים הדיגיטליים הרשמי של Binance. שרשרת בינאנס היא מערכת תוכנת בלוקצ’יין מונחת על ידי הקהילה עם מפתחים מכל רחבי העולם שתורמים לה, ו- Binance DEX פותח על גבי זה.

עם כל כך הרבה היצע מוצרים, Binance העמידה את עצמה ככוח מניע מרכזי לפיתוח ואימוץ קריפטו במערכת האקולוגית של הצפנה..

נוכחות מקומית היא המפתח, Binance Going Global

עם זאת, בינאנס לא מוכן לעצור ממש כאן. זה לא רק התרחב אופקית, אלא גם אנכית. בין האסטרטגיות של Binance שעוזרות לה להפוך לאימפריה עולמית במרחב הקריפטוגרפי ניתן למצוא את התמיכה שהושגה בעסקאות פיאט לקריפטו. שערי פיאט נוספים יביאו צמיחה מאסיבית לבסיס המשתמשים של בינאנס.

לאחרונה, Binance הוכרז שהוא שותף איתו משוגע, המאפשרת את פלטפורמת P2P כשער Binance. כך, משתמשי Binance יוכלו כעת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Paxful באמצעות 167 מטבעות פיאט. מטבעות הפיאט שתומך כעת בבינאנס כוללים רובל רוסי, דונג וייטנאמי, רופיה אינדונזית, נאירה ניגרית, פזו קולומביאני, לירה בריטית, פזו מקסיקני, דולר קנדי, אירו ופזו ארגנטינאי..


קודם לכן היה לביננס מְשׁוּתָף שהיא פתחה שערים לפזו פיאט אמיתי וארגנטינאי עבור משתמשי Binance על ידי שותפות עם לטמקס. על פי בלוג של Binance, Latamex / Settle Network היא רשת הסדרת נכסים דיגיטליים הפועלת ברחבי אמריקה הלטינית לתמורה להחלפה ותשלומים חוצי גבולות. “

בנובמבר הוסיף בינאנס תמיכה ברופי ההודי על ידי שותפות עם חילופי קריפטו מקומיים, WazirX. ההתרחבות להודו הייתה צעד נועז מכיוון שהמדינה הטילה איסור בנקאי על קריפטו מאז אפריל 2018. אף כי הקריפטו טרם הוכרז כבלתי חוקי במדינה, הבנק המרכזי במדינה RBI, הוא לא להוט מדי להכשיר כל המטבעות הדיגיטליים הפרטיים.

הצדדים המרובים של הרחבת פיאט לקריפטו

בינאנס מַטָרָה היא לתמוך בכל 180 המטבעות בעולם בששה עד תשעה החודשים הקרובים, ובינאנס קרוב מאוד להשיג זאת.

הרחבתו של Binance בשערי הפיאט שלה מהווה יתרונות מרובים עבור בעלי העניין השונים בתעשיית הקריפטו. ראשית כל, עבור התעשייה כולה, אלה חדשות חיוביות שכן הן יסייעו בהנעת אימוץ הצפנה. פירושו יותר שערים של פיאט כי יותר אנשים יוכלו להשקיע בקריפטו בקלות, יחד עם ההבטחה שהעסקאות שלהם מאובטחות מכיוון שהם מגובים על ידי Binance..

עם מגוון המוצרים שמציעה Binance והכנסות ממיליוני דולרים מהם, Binance היא כבר חברה בעלת משמעות רבה בעולם הקריפטו. המהלך מבטא עוד יותר את עמדתו של בינאנס ככוח קריפטו עולמי באמת בעולם.

ראוי לציין כי אסטרטגיית ההרחבה גם די חכמה מכיוון שהיא מסייעת לבינאנס לעבור ביתר קלות לשווקים חדשים. במקום לנהל משא ומתן עם הרשויות בתחומי שיפוט שונים, להשקיע בתשתיות ובצוותים חדשים, Binance שותף עם חברות קיימות בתחומי שיפוט אלה, ובכך ממנף את המשאבים שלהן ומשתף את הסיכונים במקרה שיש סוכנות רגולטורית..

עבור החברות, השותפויות מתורגמות לנראות רבה יותר בשוק הקריפטו בגלל הכוח של מותג הכוח של בינאנס ויותר משאבים לניהול העסק, במיוחד בתקופה זו של חוסר ודאות ודוביות..

זהו מצב win-win לכולם, במיוחד ל- Binance, שנראה שיהיה אמור להיות האמזונס של עולם הקריפטו.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map