banner
banner

פריצה: רובינודה מסרבת $ GME על רקע עליית מחירים, הקריאה לתביעה ייצוגית הולכת וגוברת כאשר חברת הקונגרס האמריקאית AOC דורשת חקירה

פרסומת פמקס

רובינודה, אפליקציית המסחר הפופולרית הודיעה על מחיקת מניות Gamestop (GME) הפופולריות לאחר שהגבילה אתמול את המסחר שלה למכור בלבד. ההחלטה קיבלה תגובה חריפה מכולם, במיוחד מקהילת הצפנה.

מה שרובינהוד עשה באמת מגעיל. אני מקווה שאנשים משאירים את האפליקציה בהמוניהם והם מתמודדים עם מספיק תביעות כדי להוציא אותם מחוץ לעסק. $ AMC $ GME $ BB $ NAKD

– פרדריק ג’וזף (@ FredTJoseph) 28 בינואר 2021

אפליקציית המסחר של Robinhood התמודדה אתמול גם עם מספר הפסקות רבות בגלל העלייה במחיר ונפח המסחר הגבוה במקום ופירוק כבד של פוזיציות קצרות, בשלב מסוים יותר מ -13 מיליארד דולר..

אפליקציות תיווך כמו Robinhood מתמודדות עם נפילות גדולות בעקבות עלייה בנפח המסחר כאשר סאגת המסחר של Reddit / Wall Street Bets נמשכת. https://t.co/03gnvDK02K pic.twitter.com/5FrbIwsqGk

– CNBC (@ CNBC) 28 בינואר 2021

מניות גיימסטופ הפכו לשיחת העיירה לאחר עליית המחירים שלה אתמול מעל 300 דולר, שנדחקה בעיקר על ידי קבוצות Reddit wallstreetbets במה שהפך בסופו של דבר לקרב סחר קמעונאי לעומת בנקאי..

נאסד”ק הצילה רבים מהקונים הקצרים כאשר עצרה את סחר האסימונים של GME וכינה אותה מניפולציה בגלל ההייפ שלה ברשתות החברתיות. רובינוהוד עקב אחר הסוויטה ועצר את כל עסקאות הקנייה לספוט ואופציות.

AOC וטד קרוז קוראים לחקירה בנושא מסחר GME בחסימת רובינודה

רובינודה נכנסה למים חמים שעשויים להוביל לסגירתה, שכן הדרישות לתביעה פלילית נגד אפליקציית המסחר משכו את תשומת לבה של חברת הקונגרס האמריקנית אלכסנדריה אוקסיו-קורטז שקראה לחקירה באפליקציית המסחר לחסימת סחר במניות GME בשיא מחירו למשקיעים קמעונאיים בעוד קרנות גידור עדיין יכולות לסחור בו באופן חופשי ללא כל מגבלות.

זה לא מקובל.

כעת עלינו לדעת יותר על @RobinhoodAppההחלטה לחסום משקיעים קמעונאיים מרכישת מניות בעוד שקרנות הגידור מסוגלות לסחור באופן חופשי במניה כראות עיניהן.

כחבר ב- Cmte שירותים פיננסיים, אני אתמוך בשימוע במידת הצורך. https://t.co/4Qyrolgzyt

– אלכסנדריה אוקסיו-קורטז (@AOC) 28 בינואר 2021

חברת הקונגרס עמדה על הנקודה כי החקירה לא תוגבל לרובינודה ותכלול חילופים אחרים בעקבות נוהג דומה.

בירור הקפאות לא צריך להיות מוגבל אך ורק לרובינודה.

זה עניין רציני. על חוקרי הוועדה לבחון את כל השירותים הקמעונאיים המקפיאים רכישת מניות במהלך חקירות פוטנציאליות – במיוחד כאלה שמאפשרות מכירות, אך מקפיאות רכישות..

חברת הקונגרס לקריאה לחקירה בנושא רובינוד והחלפות אחרות הנוגעות לחסימת סחר GameStop הביאה גם לרגע נדיר מאוד בו הסנאטור הרפובליקני טד קרוז הסכים עם AOC להעלות את וול סטריט להכתבת תנאים על קמעונאים..

מסכים לגמרי. &# 128071; https://t.co/rW38zfLYGh

– טד קרוז (@tedcruz) 28 בינואר 2021

רובינודה מושך תגובה חריפה בכוחות קוראים לביזור

ההחלטה של ​​אפליקציית המסחר ברובינוד לא נפלה עם רבים במיוחד קהילת הקריפטו שהשתרשה לגיימסטופ לחסל עוד משרות קצרות. מחיקת הסחר והפסקת המסחר העלו גם את הדרישות לפלטפורמה מבוזרת יותר שבה היא אינה מונעת על ידי מונופול של מעטים בראש..

YOLO – העולם שייך לעידן החדש .. הגיע הזמן להסתגל.

מניות הקריפטו זה הדבר הבא בעשור 2020-2030 ?#GME $ YOLO $ SNM $ BTC $ Binance BNB $ $ BSC $ בלוקצ’יין

– SONM (@sonmdevelopment) 28 בינואר 2021

קהילת הקריפטו התגייסה מאחורי GME מכיוון שהיא חולקת אמונה דומה של קיצור הבנקאים וכבר קראה לחברה להשקיע בביטקוין ולרשום את מניותיהם בבורסות הצפנה באמצעות טוקניזציה..

רבים מאמינים כי וול סטריט נקטה בטקטיקות בריונות כאשר הם מפסידים את משחק הסחר נגד קמעונאים.

העובדה שהעשירים עושים כל שביכולתם כדי להפעיל לחץ על אודמות ואפליקציות אחרות להפסיק רכישת מניות ב- GME AMC וכו ‘רק מראה שהם מפחדים ממה שאנחנו מסוגלים באופן קולקטיבי. אני הולך לעשות כמיטב יכולתי להמשיך להחזיק כמה שיותר זמן

– מייקל קובאץ ‘(@kovox) 28 בינואר 2021

כעת כל העיניים נשואות לעבר Gamestop כדי לראות מה הם עושים הלאה עם מספר פלטפורמות מסחר המפנות לעצור את עסקאות המניות שלה, כמו גם למחוק אותן.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me