חוגגים את רוח הנשים InBlockchain ביום האישה הבינלאומי 2019

פרסומת פמקס

הערה: זה בשום אופן לא דירוג / דירוג, המאמר מסכם את התשומות מרצון מכוכבי נשים שונות. בואו נשכח את התחרות ונחגוג את רוח יום האישה.

קינגייפ מעריץ את כישרון הנשים ואת תרומתם לבלוקצ’יין & קריפטו ביום האישה הבינלאומי. אנו מודים לכל הנשים שהוזכרו על כך שהעניקו את נקודת המבט הייחודית שלהן לכמה מהשאלות הבוערות ביותר בקריפטו ובבלוקצ’יין. לעתים קרובות למדי, נשים מעצימות נשים אחרות.  

בשנה שעברה היינו עדים למחירי הקריפטו צונחים למחשבי ה- ATL שלהם ואפילו חלק מהשחקנים הגדולים כמו Coinsquare ו- Bitmain לא נחסכו מכיוון שהם נאלצו להשיל את כוח העבודה שלהם או לנטוש את הפעילות..

אבל, שירן YIP, סמנכ”לית חברת Travel-By-Bit מאמינה שהגיע הזמן “להתעלם מהספקולציות הכספיות, בואו נבנה אימוץ בלוקצ’יין אמיתי”

ווייז הוא זה שמקבל שיש בעיה, אי-שוויון הוא הנושא הגדול ביותר שעומדות בפני נשים כיום – אך המגמה עברה למשהו מרגש, נשים בטכנולוגיה או נשים על הסיפון מסירות את כל המחסומים ומחזיקות מייק ומעוררות השראה מיליון נשים אחרות למינוף העידן החדשני כמו – Blockchain Technology ו- Crypto Ecosystem.

כדי להעלות את החוויה בזמן אמת של #WomenInBlockchain, פנינו לנשים העובדות בצמוד עם חברות Blockchain ו- Crypto ושאלנו את דעתן על מגוון רחב של שאלות.. 

להלן רשימה מהירה של נשים בקריפטו שהשתתפו לאחרונה בשאלה / ת.

בואו נסתכל על הדעות המגוונות של BlockchainWomen על כמה שאלות ערמומיות!

ש – איך לעודד יותר נשים בתחום הבלוקצ’יין ובקריפטו ומדוע זה קריטי?

סשה קולסובה מצ’אנגלי 

אנו כמובן זקוקים לעוד דוגמאות נהדרות של נשים המובילות את המרחב להרגיש שוויוניות. באופן אירוני, הקהילה שלנו קרובה מדי באופן, אנחנו אובססיביים לפרויקטים ולרעיונות שלנו ולפעמים שוכחים לחלוק את היסודות עם כמה שיותר אנשים. אנחנו כאן יחד, אז בואו נביא את כולם לכאן, בסיר ההצפנה הנמס הזה, ונראה מה קורה בעוד עשור.

פרייאנקה שארמה מ- WazirX


הצעד הראשון יהיה לבטל את המיתוס שקשה להיכנס לתחום הבלוקצ’יין אם אינך מהנדס. זה בראש שלך, ואם זה היה המקרה, הייתי חסר עבודה עכשיו! אשמח לחנך נשים צעירות על הבלוקצ’יין, והיקף הקריירה שלו – יש מקום לשיווק, פיננסים, משפטיים, תאימות ועוד כל כך הרבה! נוכל אפילו להתחיל להעביר סדנאות ייעוץ במכללות לתואר ראשון, לערוך סמינרים מקוונים ומה לא.

סימונה פופ מרשת Bounties

גיוון והכלה, מגוון נקודות מבט. אני ממליץ להם להיות מעורבים במפגשים, בשיחות וליצור תוכן על מה שהם נלהבים

ש- מה הקול שלך במדיניות ההצפנה ההודית הקרובה? (האם הודו תביא לארץ תקנות קריפטו חיוביות? מה יהיה אם אתה חושב כך)!

פרייאנקה שארמה מ- WazirX

רגולציה קריפטו חיובית בדרך, ואני בטוח שממשלת הודו לא תאכזב אותנו. אני לא חושב שקריפטו עדיין יתקבל כאמצעי תשלום, אני מרגיש שקריפטו ייפול תחת סוג נכסים חדש, וההכנסות ממנו יהיו חייבות במס. אני רואה גם קו מנחה AML מחמיר לבורסה, סעיד פרייה. יותר מכל דבר אחר, הרגולציה הקרובה תיתן סוף סוף לקריפטו את “הלגיטימציה” הראויה לה ויוצרת מקום לחדשנות רבה יותר!

סימרן מ- AMBCrypto ו- KoinEx  

למען האמת, מקבלי ההחלטות אינם מבינים את הטכנולוגיה העומדת מאחורי מטבעות קריפטוגרפיים. ואם אתה לא מבין את ההיבטים שהופכים את הקריפטו למעולה אתה לא באמת יכול להבין מדוע יש צורך בלגיטימיות שלו. אני די שורי שאנשים הולכים לקבל קריפטו כדי להאיץ את הריבונות הפיננסית, אבל זה ייקח זמן עד שממשלת הודו תנקוט בעמדה.

CryptoGirl הודית

כאשר מדינות מגבשות מדיניות בנושא קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין מדי יום, בקרוב תצטרך הודו להסדיר את הענף. הלחץ הבינלאומי ההולך וגובר של השקעות בתחום יאלץ את הממשלה לדאוג שהחוקים יתאימו לטכנולוגיות משבשות.

ש – מה העתיד של Blockchain לדעתך? במיוחד בהודו. איזה מגזר יהיה עד לזינוק במהפכת בלוקצ’יין? 

התשובות לשאלה זו היו דומות למדי, וכתוצאה מכך התשובה המהירה הייתה ‘בנקים’. להלן השקפותיהם;

צ’יטראל פאטל מ- LalaWorld

בלוקצ’יין בוודאי יחולל מהפכה בדרך בה אנו סוחרים כיום. נחוץ מאוד בענף הבנקאות והפיננסים, הבריאות והבידור.

סימרן מ- AMBCrypto ו- KoinEx

אני מאמין שהודו זקוקה לבלוקצ’יין לבנקים, רשתות אספקה, הצבעה, רפואיות ועוד. אנחנו מדינה עם אחוזי האוכלוסייה הגבוהים בעולם. אנחנו צריכים להיות שיטתיים. עלינו להיות שקופים. עלינו להיות דמוקרטיים ולשם כך עלינו להיות מבוזרים.

איושי ג’יין מקוינסוויץ ‘

תחום הבנקאות והפיננסים המבוזרים הם המגזר בו יהיה אימוץ עולמי כמו גם אימוץ בהודו

CryptoGirl הודית

כלכלה חקלאית, החקלאות היא המגזר הראשון שיכול להיות מושפע באופן חיובי על ידי בלוקצ’יין – צמצום מתווכים והבטחת סובסידיות להגיע לאנשים הנכונים במערכת בטוחה, בטוחה ושקופה..

ש – מה נתן לך השראה להיכנס לתקופת הבלוקצ’יין?

וונדי או – משפיע קריפטו ולוגר

הדבר הכי מעורר השראה בבלוקצ’יין היה החופש שהוא סיפק לי, אני יכול לעבוד מהבית ולבלות עם המשפחה שלי – לפני כן עבדתי בבריאות 7 שנים כרכז שירותי חולים.

והסקר מסתיים בעצותיהם לכל הנשים ב- Blockchain..!

ש – העצה האולטימטיבית שלך לכל הנשים ב’יום האישה ‘הזה? *

פרייאנקה שארמה מ- WazirX

גבירותי, בין אם זה מקום עבודה או בכל מקום אחר, אנחנו חייבים לקבל זה את זה! בואו נעלה זה את זה, נדחוף אחד את השני מאזור הנוחות שלנו, ונמצא שם בשביל זה. אם גבר מייחס אי פעם את ההישגים שלך ל- v *** na שלך, אל תפקפק בעצמך, פשוט חסום, דווח והמשיך הלאה! כזכור, דבריה של גלוריה שטיינם: אם נשים יכולות לישון את דרכן לפסגה, היו הרבה יותר נשים בצמרת. לעולם אל תתנצל על הצלחתך.

סימרן מ- AMBCrypto ו- KoinEx   

בואו נקפוץ לרכיבה זו למהפכה, בואו לא נפספס את האינטרנט 3.0?

Aayushi Jain מ Coinswitch –  התמקדו בעבודה שלכם ולא במבקרים שלכם, עבודה מדברת יותר ממילים.

CryptoGirl הודית – בנות, עלינו לעבור מהוצאות לחיסכון בחשיבה, איננו יכולים להישאר מאחור ועלינו לפנות את מקומנו במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין ומטבע-קריפטו.

צ’יטראל פאטל מ- LalaWorld – לשבור את כל המחסומים, להרים את הסנטר גבוה, לנשום שלוש נשימות עמוקות ואתה יכול לעשות את זה!

יום האישה שמח – רוק את עולם הקריפטו.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map