סוחרי הצפנה המובילים לעקוב אחריהם בשנת 2020

אחת הדרכים הקלות ביותר ללמוד ולהרוויח בקצב המהיר הנוכחי שוק מטבעות קריפטו היא למנף את הידע והמיומנויות של סוחרים מנוסים. ידוע בזכות התנודתיות הקיצונית שלו, שוק מטבעות קריפטוגרפיים הוא מקום נהדר לסוחרים מנוסים לנצל את תנועות השוק. אם אתם מחפשים “תובנות הניתנות לפעולה” שיעזרו לכם לקבל החלטות טובות יותר, אז מעקב אחר סוחרי הצמרת המובילים הוא מתודולוגיה טובה בכדי להניע את הכדור..

בהתבסס על העומק והדיוק של התובנות והניתוחים הנוגעים למטבעות קריפטוגרפיים, אספנו רשימה של סוחרי הצפנה המובילים לעקוב אחריהם בשנת 2020.

  1. מצב נפשי מאוזן עם נזיר הקריפטו

החל מהרשימה הוא “נזיר הקריפטו”, סוחר שמשדר זן ומשמעת. הצמידה של מצב רוח מאוזן עם שוק קריפטוגרפי בעוצמה גבוהה היא חיונית. Crypto Monk עושה זאת ללא מאמץ עם התובנות הקבועות שלו בשוק הקריפטו, תוך התמקדות כללית בביטקוין ומעקב מכובד של קרוב ל 70,000 איש. עם המון משאבים מועילים המתמקדים בניתוחים הטכניים ובתחזיות השוק הכלליות, Crypto Monk הוא משאב פופולרי שיש לעקוב אחריו, במיוחד אם אתה חדש בתעשייה. לא רק זאת, התובנות בשוק המתכות היקרות והסחורות מציגות בולטות בזרמו, ומציגות את יכולתו למגוון רחב של תחומים. בנוסף, Crypto Monk מארח בלוג מועיל בנושא ניתוח טכני למתחילים וגם לסוחרים מתקדמים.

  1. סחר צללים עם Crypto101

כוכב עולה ברשת החברתית הגדולה ביותר של קריפטוגרפים, eToro, הוא סוחר מבוסס ארה”ב, Crypto101_Kevin. קווין הוכיח את עצמו כסוחר נבון עם כמות טובה של עסקאות מנצחות אשר ניתן לשחזר בקלות על ידי כל סוחר חדש ב- eToro. eToro מאפשר לך להצליל באופן אוטומטי להעתיק סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים המניבים ביצועים טובים עם פלטפורמת CopyTrader הייחודית של eToro. קווין היה פעיל מתחילת 2020 והצליח להשיג שיעור זכייה ראוי לשבח של 55% של שבועות רווחיים. מרשים למדי הוא שיעור הרווחיות של קווין בביטקוין, שם הצליח להשיג אחוז הצלחה מושלם של 100% בכל העסקאות הקשורות לביטקוין. חשוב לציין שרק אזרחי ארה”ב מסוגלים להעתיק את סחרו של קווין מכיוון שהוא אזרח ארה”ב.

  1. תובנות סופרוומן מאת NicTrades

בעולם הנשלט על ידי גברים, זה מרענן לשמוע את מחשבותיה של אישה הנחשבת כאחד הסוחרים הטובים ביותר שניתן לעקוב אחריה במרחב הקריפטו. עם למעלה מעשור של ניסיון בחגורה – ושיפרה את כישורי הניתוח הטכני שלה, NicTrades מחזיקה בקהל גדול של קרוב ל -120,000 אנשים בערוצי המדיה החברתית שלה. אחת ההצעות הייחודיות של NicTrades היא שהיא מארחת לעיתים קרובות סחר בשידור חי שניתן להזרים בערוץ היוטיוב שלה. בשידור חי, Nictrades מספקת את הניתוח שלה על מגוון מטבעות קריפטוגרפיים בחלל באופן רציונלי ואובייקטיבי..

  1. משקיע חברתי ב- eToro

עם מיליוני משתמשים המשתרעים על פני יותר מ -140 מדינות, eToro שימשה כביתם של כמה סוחרים בולטים שמתעסקים במרחב הקריפטו. אחד הסוחרים הבולטים בעולם רשת סחר חברתית מובילה הוא משקיע חברתי (או JS Media GmbH). קרוב ל -3,000 אנשים שכפלו את אסטרטגיות המסחר של חברת Social-Investor בשווי מצטבר של מעל 2 מיליון דולר, כאשר כמה אלפים נוספים עוקבים אחר העדכון שלו ב- eToro. מתוך 403 עסקאות בין מניות ומטבעות קריפטוגרפיים, הוא הצליח להשיג שיעור רווחיות של 71% במהלך תקופה של שנה. משקיע חברתי מהווה נקודת התחלה טובה עבור סוחרי מטבעות קריפטו המעוניינים לגוון מאחר שההקצאות שלו מתמקדות בשני סוגים נכסים עיקריים: מניות ונכסים דיגיטליים. משקיע חברתי מסווג כסוחר גלובלי ולכן כל אחד בעולם – למעט תושבים בארה”ב – יכול להעתיק את עסקאותיו ב- eToro..

  1. תובנות מקצועיות מאת הסוחר הוותיק פיטר ברנדט

ניתן ליישם את יסודות המסחר בכל השווקים הציבוריים בכל סוגי הנכסים השונים, כולל שוק המטבעות. עם ניסיון של למעלה מארבעה עשורים במסחר, פיטר ברנדט הוא סוחר בעל שם, שנסחר מאז ימיו הראשונים של סחר בחוזים עתידיים בבורסת הסחורה בשיקגו (CME). הוא גם פרסם רב מכר בשם יומן של סוחר סחורות מקצועי. ברנדט הוא, אם כן, משאב אמין ביותר ללמוד יותר על מנגנוני מסחר מסורתיים. מאמין בביטקוין, ברנדט דגל בפוטנציאל הטווח הארוך שלו ויצר כמה סרטונים ספציפיים לקריפטוגרפיים על מסחר בביטקוין ותנועות שוק כלליות..

העתק את המסחר כדי להפוך את התיק שלך לאוטומטי

אלטרנטיבה קלה עוד יותר למינוף סוחרי הצפנה המובילים היא להירשם לפלטפורמות מסחר להעתקה המאפשרות לסוחרים חדשים לייצר רווחים מבלי שיצטרכו לבצע עסקאות המבוססות על חוסר הניסיון היחסי שלהם. מסחר בהעתקה מאפשר למשתמשים לצפות בפעולות סוחרים מנוסים ובקיאים בזמן אמת, ולבצע אסטרטגיות מסחר באופן אוטומטי על סמך מי שהם עוקבים אחריהם. ניצול המומחיות של סוחרים מיומנים מאפשר למשתמשים להיחשף לאסטרטגיות מורכבות ביותר שבדרך כלל יצטרכו להתמודד איתן בעצמם, ובכך לשפר באופן משמעותי את ההסתברות שלהם לקצור רווח כספי..

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר למסחר בהעתקות מטבעות קריפטוגרפיים היא CopyTrader של eToro, המאפשרת למשתמשים לשכפל אוטומטית את תיק הסוחרים המיומנים לבחירתם. ללא דמי ניהול או עלויות נסתרות המעורבים בתהליך, CopyTrader הוא דרך נהדרת להתחיל את המסע שלך בקריפטוגרפיה על ידי מינוף סוחרים סמכותיים המחזיקים ברשומות מוכחות של עשיית כסף..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map