היכרות עם מס וקריפטו

מס לא חייב להיות מיסוי, על פי הסיסמה הישנה של HMRC, וכל עוד אתה מודע לכללים שהוא יכול להחיל גם על השקעות קריפטו.

צפייה בביטקוין, litecoin ונכסים אחרים נופלים מעלה ומטה בערכם הופכים את ההשקעה בקריפטו לבילוי מרגש, ועשוי להרווח. אבל, כמו ברוב הדברים בחיים, אם אתה מרוויח כסף, אתה עלול לשלם חלק ממנו למס המס.

כדי לעזור לך להבין אם אתה יכול לחייב מס, נסה מחשבון המס של eToro – פשוט הוסף את עסקאות הקריפטו שלך בתוספת רווחים מנכסים אחרים, והמחשבון יסתדר אם אתה יכול לחייב מס. ניתן גם להוריד את הקובץ להצגה ליועץ מס או איש מקצוע בתחום המס.

מחשבון קריפטו

לחלופין, האזן ל- eToro UK, HMRC, Deloitte ו- ICAEW’s סמינר מקוון על מס קריפטו, נוף הקריפטו הנוכחי ועתיד הקריפטו. או בדוק את קל ההבנה שלנו מס קריפטו אינפוגרפיקה

כאן נעבור על כמה מהדרכים העיקריות בהן אתה עשוי לקבל חשבון מס – אך גם כיצד תוכל לקזז חלק ממנו. זו אינה רשימה ממצה, אך היא מתכוונת להדגיש כמה מנקודות המפתח שעליך לקחת בחשבון.

מס הכנסה

כולנו רגילים לתחושה של עבודה קשה כל השבוע רק כדי לראות את הנישום לוקח חלק משכרנו. עם השקעה בקריפטו, ייתכן שתצטרך לסבול אותו דבר.

אמנם הקשה על כפתור “קנייה” או “מכירה” אינה זהה למשיכת משמרת של 12 שעות, אך במקרים מסוימים, ה- HMRC יכול לסווג את פעולותיך להרוויח הכנסה.

אם המיסים חושד שפעילות הקנייה והמכירה שלך מהווה “מסחר” הוא עלול להכות אותך בחשבון על הרווחים שאתה מרוויח.

עם זאת, המסחר, לפחות בכל הנוגע לשווקים הפיננסיים, הוא קריירה במשרה מלאה, לכן תצטרך לבצע מספר משמעותי של עסקאות כדי לעורר את עניין המס..

עד כה, אין מגבלות שפורסמו סביב “מסחר” שיכול להיות כרוך, אך כדאי להיות מודע.

כרייה יכולה למשוך מס הכנסה מכיוון שהיא יכולה להיתפס כעבודה. למרות שמדובר במחשב שמשקיע שעות לבצע את החישובים המורכבים להצבת מעברים על הבלוקצ’יין, זה אתה שמי המס רואה את הרווח.

עד כה, HMRC לא פרסמה את הגבול העליון של כרייה ללא מיסים, אך אם יש לך מרתף מלא בכוננים קשיחים מסתחררים בכרייה ביום ובלילה, דפיקה בדלת ממיס יכול להיות משהו שיש לקחת בחשבון..


מס רווחי הון

CGT היא אחת העובדות בחיי המבוגרים שיכולות להיראות קצת לא הוגנות.

אתה קונה תקליט במכירת תא המטען שמתגלה כהקלטה האחרונה של אלביס אי פעם – HMRC רוצה נתח מהרווח. מישהו נותן לך תכשיט קטן של שני אחים שמתגלה כשריד מרכזי מהמהפכה הרוסית – איש המס רוצה את חלקו במה שאתה מוכר לו במוסקבה..

וכך זה גם לגבי הצפנה. אם אתה מוכר נכס במחיר גבוה ממה ששילמת עבורו, אתה עלול להיות אחראי על CGT. למרות שזו נקודת ההשקעה בנכס כלשהו, ​​HMRC רוצה חלק מהפעולה.

מס רווח הון

כלל ה- CGT חל בין אם קניתם את האסימונים לפני שנים כששמעתם מישהו מזכיר ביטקוין באוטובוס, שכחתם ואז מכרתם בשיא בשנת 2017 או אפילו סתם קונים ביום שני ומוכרים ביום שישי.

זה חל גם אם מישהו מעניק לך אסימונים במתנה או בתמורה למשהו אחר.

אבל זכרו, לא תהליך קבלתם גורם לאחריותכם, אלא מכירת רווח ש- HMRC דואגת.

מְקַזֵז

ישנן חדשות טובות.

כמו בכל המסים, ישנן דרכים לקזז את החשבון שלך. עם מס הכנסה, כמו במשכורת היומיומית שלך, הוצאות שהוצאת על חשבונך כדי לאפשר לך לבצע את העבודה יכולות לקזז את החבות.

ייתכן שלא תזדקק למגפי עבודה, כובע קשה או תואר שני במנהל עסקים בכדי לקנות אסימונים, אך ישנם פריטים מסוימים שתצטרך לגיטימי לסחור בהצפנה ולהרוויח מכך.

CGT מציע גם כמה הזדמנויות קיזוז שימושיות שכדאי לבחון. לדוגמא, בכל שנה, אתה יכול להרוויח 12,000 ליש”ט בסופות הרוחות הנתפסות האלה לפני שה- CGT נכנס פנימה. הסכום מותאם (בדרך כלל למעלה) מדי שנה, אז הישאר מעודכן בנושא.

בנוסף, אתה יכול לתבוע בחזרה הוצאות כנגד חבות המס בגין כל מה שאתה צריך כדי לשפר, לשמור או אפילו לקנות ולמכור את הנכס שהביא לך את הרווח.

בעוד שבעולם הנכסים הפיזיים, הדבר עשוי להתפשט לאחסון מכונית קלאסית או שיפוץ בית, בקריפטולנד זה יכול להיות תשלום עבור ארנקים מאובטחים או פרסום עבור קונים / מוכרים של האסימונים שלך..

כדאי לעשות את המחקר שלך כאן, מכיוון שזו עשויה להיות דרך להימנע מחיסול הרווח שלך, ותוכל לקזז את ה- CGT שלך עד ארבע שנים..

זה תלוי בך

יש לזכור דבר מרכזי אחד עם כל זה – האחריות לכל זה מוטלת עליך.

עליכם להצהיר בפני HMRC על כל רווחים, רווחים וקיזוזים – ועליכם לעשות זאת במועד. בדיוק כמו שאתה צריך להשלים החזר מס מדי שנה – או לבקש מהמעסיק שלך לעשות את זה בשבילך – כך זה עם הצפנה.

אם איש המס יבוא להתקשר (או יותר סביר שישלח לך מכתב), בורות אינה הגנה. זה תלוי בך להודיע.

ואל תחשוב שגם HMRC לא יודע מה אתה עושה. כל המתווכים המוסדרים על ידי הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה מדווחים על כל העסקאות שבוצעו בפלטפורמה שלהם ל- HMRC על בסיס שנתי.

כמו כן, זכור שלפקיד המס יש סמכויות נרחבות להיכנס לחשבונות בנק ולבדוק מה עשינו כולנו … והוא מעדיף להישאר במעגל על ​​פני הצורך לברר בעצמו..

לבסוף, HMRC צריך שתדווח על מה שאתה חייב במטבע הרשמי של בריטניה, ולא בדולר ארה”ב, וזה מה שהקריפטו מוערך בדרך כלל. יש הרבה מחשבונים מקוונים שיכולים לעזור לך לעשות את זה, עם נתונים שחוזרים שנים אחורה, כך שאתה יכול לראות במדויק מה עשית (או הפסדת).

כל זה אולי נשמע מכביד, אבל אלה החיים לפעמים. עדיף להישאר בצד ימין של המיסים – הוא עשוי אפילו להפוך לחבר.

Cryptoassets הם מכשירים נדיפים שיכולים להשתנות באופן נרחב בפרק זמן קצר מאוד ולכן אינם מתאימים לכל המשקיעים. מלבד באמצעות CFD, מסחר בנכסי קריפטו אינו מוסדר ולכן אינו מפוקח על ידי שום מסגרת רגולטורית של האיחוד האירופי. ההון שלך נמצא בסיכון.

eToro אינה מייצגת שום גורם ממשלתי. עליך לברר עם איש מקצוע ממס או HMRC אם אתה משלם את סכום המס הנכון.

חל על משלמי המסים בבריטניה בלבד.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map