הגל השני: שחר חדש לביטקוין ושוק המטבעות

תחילתו של עשור חדש מסתיימת בסגנון ללא דופי לכל בעל ביטקוין (BTC), כאשר המחיר נקבע בשיא כל הזמנים של 19,788 דולר ב- 28 בנובמבר 2020, מה שמעלה את ההודעה העולמית פעם נוספת מאז הרואיות 2017. עם זאת, הפעם המסע לפסגה היה שונה בהרבה מ -2017 בהתחשב בכך שהשווקים כבר בשלים והמוסדות מתחילים להצטרף.

מדבר אל Insider Insider, קרייג ארלם, אנליסט שוק בכיר באואנדה, שיבח את ההתנגדות של שורי BTC,

“מעבר לטריטוריה לא מכוונת והדחיפה הפסיכולוגית שתגיע עם מהלך כזה יכול להניע את הביטקוין בצורה גבוהה בצורה אגרסיבית.”

Altcoins היו עדים גם לתקופת צמיחה חזקה במהלך שנת 2020 – הגדולה מכולן, Ethereum (ETH), שרשמה צמיחה של פי 3 – בעיקר מונעת משוק DeFi הגואה..

במאמר זה אנו מתמקדים בשוק השוורים הקריפטו המשתולל, הריצה הגבוהה של ביטקוין בכל הזמנים, תחזיות על מחירים עתידיים בשנת 2021, ומצב השוק הכללי בעתיד..

שחר חדש לביטקוין: האם ראלי זה יכול להימשך?

ב -12 במרץ, שוק הקריפטו הכללי התמודד עם ירידת האחוז היומית הגרועה ביותר שלו כאשר BTC צנח לרמות של פחות מ -3,500 דולר, כאשר מבקרים ניבאו את מותו של BTC. עם זאת, לאורך כל השנה, שווקי BTC נותרו עמידים מאז ההתרסקות של יום חמישי השחור למרות שהרשת חוותה ירידה במחצית והמגפה העולמית שינתה את אורחות חייהם של המשקיעים..

להלן, אנו בוחנים את הסיבות השונות שגרמו לזינוק ב מחיר הביטקוין לשיא של 19,907 $ על פי נתונים שנאספו מהארץ פמקס לְהַחלִיף.

      מומנטום השור המוסדי

בניגוד לריצת שור הקריפטו לשנת 2017 שנגרמה בעיקר על ידי ה- FOMO של המשקיעים הקמעונאיים לשוק, הפעם נראה שהריצה הושפעה באופן מאסיבי על ידי משקיעים מוסדיים. Grayscale, חברת השקעות מוסדית של נכסים דיגיטליים, הודיעה ב -4 בדצמבר כי סך כל נכסי הביטקוין המנוהלים עומד כעת על 10.5 מיליארד דולר, לאחר שהוסיפו יותר מ -7,000 BTC בקופתם ביום..

20/03/20 עדכון: נכסים נטו בניהול, אחזקות למניה ומחיר שוק למניה עבור מוצרי ההשקעה שלנו.

סה”כ AUM: 12.6 מיליארד דולר$ BTC $ BCH $ ETH $ ETC $ ZEN $ LTC $ XLM XRP $ $ ZEC pic.twitter.com/zse0K5NbZY

– גווני אפור (@ גווני אפור) 3 בדצמבר 2020

זאת, לצד רכישות BTC האחרונות של PayPal (שהחלו לקנות ולמכור קריפטו בפלטפורמה שלהם) ו- Square (ששילבו רכישות ביטקוין ל- Cash App) מראות את ההשפעה של מוסדות בעיצוב שוק השור הביטקוין המשתולל..


      פנטזיה של מיליארדר

לא רק תאגידים ומוסדות גדולים הסתדרו אלא גם אנשים בעלי שווי נקי גבוה. סיפור משותף נרחב על רכישות ביטקוין הוא מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy, שרכש מעל 275 מיליון דולר של ביטקוין תוך שהוא משפיע על חלק גדול בחברה שלו המחזיקה ב- BTC כנכס רזרבה באוצר..

לאחר רכישת ביטקוין בסך 475 מיליון דולר באוקטובר, MicroStrategy הודיעה לאחרונה על תוכניות למנף a שטר להמרה של 400 מיליון דולר מהפד כדי להוסיף למלאי עתודות האוצר – מגה-מהלך ראשון מסוגו.

      גל הדפי

לבסוף, תעשיית הקריפטו הייתה עדה גם לצמיחה האבסורדית של מערכת האקולוגיה המבוזרת (DeFi) אשר מילאה את תפקידה בהגברת שוק הקריפטו. על פי DeFi Pulse, שטח DeFi חווה צמיחה אדירה של מעל 2500% בשנת 2020, כאשר הערך הכולל של הנכסים נעול (TVL), ועלה משפל של 559 מיליון דולר ב -13 במרץ לכמעט 15 מיליארד דולר בתחילת דצמבר..

Ethereum הוא המרוויח הגדול ביותר מ- Boom DeFi בהתחשב בכך שרוב היישומים בנויים על גבי בלוקצ’יין. האסימון השני בגודלו חצה את רף ה -600 דולר בנובמבר, וקבע שיא של שלוש שנים של 635 דולר על פי נתוני חילופי Phemex.

עלייה בהיקפי המסחר בבורסות מרכזיות

בדו”ח החודשי של נובמבר מאת קואינגקו, נסחר ברכזות ביותר חילופי קריפטו נרשמה שיאים שנתיים בעקבות הזינוק בביקוש הקריפטו ברחבי השוק. עם זאת, ברבעון הרביעי 2020 קיבלה קהילת הקריפטו בברכה את השימוש בבורסות מבוזרות כגון Uniswap, Sushiswap ו- Paraswap..

מחזור המסחר החודשי המרכזי והמבוזר הצפוי היה קצב צמיחה של 97.8% וקבע שיא חדש של 348 מיליארד דולר בהיקף המסחר הספוט. הגאות השורית הובילה גם את הבורסות הקטנות יותר, לפיה אחרות כמו בורסת פמקס הכפילו את מחזורי המסחר בנובמבר. הבורסה בסינגפור רשמה שיעור צמיחה של 109% בחודש על מחזורי המסחר של צמד BTCUSD נכון ל -30 בנובמבר., קואינגקו נתונים מראים. אתוסד מחזורי המסחר בבורסה צפו בצמיחה מרשימה עוד יותר – עלו ב -150% מחודש לחודש ל -3.96 מיליון דולר.

שוק שוורים מתמשך לביטקוין?

תנופת השוק השורי של ביטקוין האטה מאז לאחר שהגיעה לרמות הגבוהות של כל הזמנים – כשהמחיר התייצב מתחת לרף 18,500 דולר. עם זאת, כמה אנליסטים עדיין צופים המשך המומנטום השורי לקביעת המחיר מעבר לרמה הפסיכולוגית של 20 $ K. לפי אנליסטים של בלומברג, מחיר ה- BTC יכול להגיע ל 50,000 $ בריצת הבור הבאה שלה בשנת 2021, מה שמרמז על שווי שוק של טריליון דולר עבור המטבע הקריפטוגרפי.

בסך הכל, כששווקי הקריפטו מאיימים על הפעלת שור אפשרית בשנת 2021, משקיעים, מוסדות ומשתמשים מכוונים לשיאים חדשים יותר בביטקוין ובשוק הקריפטו..

מנצל את ריצת השוורים הבאה

אם יש ריצה נוספת של שוורים (או שאנחנו עדיין נמצאים בה), אתה צריך להיות מוכן היטב לזה. הבנת שוק הספוט והעתיד, בעל ארנק מאובטח, מציאת בורסה ידידותית ומוסדרת היטב, ודמי מסחר בעלות נמוכה הם חיוניים למסע רווחי בקריפטו. Phemex מציעה את כל התכונות הללו ועוד תכונות נוספות כדי להפוך את המסחר בקריפטו שלך לחלק ככל האפשר.

כספקית של שירותי שירותי כספים מוסדרים לחלוטין (MSB) עם מחלקת הרשת לאכיפת פשעים פיננסיים, Phemex מאפשרת למשקיעים קמעונאיים ומוסדיים לסחור במספר קריפטו ומכשירים פיננסיים אחרים. הבורסה מציעה שלושה שווקי מסחר עיקריים – מסחר נקודתי, סחר בחוזים (עם עד 100X מינוף), ו- מסחר מדומה (גרסת ההדגמה כדי לעזור ללמוד לסחור).

תוכל למצוא מידע נוסף על מסחר בפלטפורמה כאן. עמלות ותנאי מסחר מוסברים גם בעמוד זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map