banner
banner

מדוע המסחר בקריפטו באירופה נמצא בעלייה?

במשך תקופה ארוכה, תעשיית המסחר בקריפטוגרפים נעצרה על ידי התפיסה המוטעית כי המסחר בקריפטוגרפים היה קשה מדי למשקיעים מזדמנים ויותר מדי אוסרים עבור מי שרק רוצה לטבול את רגליו בשוק..

אך עם הופעתן של פלטפורמות מסחר אינטואיטיביות יותר, וצמיחה מתפרצת לאחרונה בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים, יותר אירופאים מאי פעם פונים כעת למסחר מטבעות קריפטו כדרך להשלמת הכנסותיהם..

המסחר הופך לנגיש יותר

ההתפתחות המהירה של התעשייה, בשילוב עם השקת פלטפורמות מסחר חדשניות ונגישות יותר ויותר, גרמו למסחר במטבעות קריפטוגרפיים להיות בילוי פופולרי עבור אירופאים רבים, בעוד שחלקם מעלים את זה לשלב הבא ומתפרנסים ממנו..

ניתן לטעון שנגישות ההתפתחות הגדולה ביותר הגיעה מהבורסות המקבלות פיקדונות למגוון רחב של מטבעות פיאט, ומאפשרות למשקיעים להיכנס בקלות לשוק באמצעות כרטיס החיוב או האשראי שלהם. לאחר מכן ניתן לסחור בפיקדונות פיאט באמצעות מגוון זוגות מסחר בבורסה, מה שמספק לסוחרים חשיפה מהירה לקריפטוגרפיה שבחרתם.

הפשטות והנגישות של מטבעות קריפטוגרפיים מודרניים ניתנות להדגמה בצורה הטובה ביותר על ידי השיקה לאחרונה בורסת הבלוקים הנורבגית, או NBX. בניגוד לבורסות רבות אחרות, NBX מציעה פיקדונות פיאט בחינם ודמי מסחר שטוחים ונמוכים, מה שמקנה לסוחרים פחות מכשולים לקפוץ. יש לו גם ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי ביותר, מה שהופך אותו לאידיאלי לבעלי ניסיון מסחר מוגבל.

למרות היותה מבוססת בנורבגיה, NBX היא פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטוגרפית גלובלית, והיא מציעה את שירותיה ללקוחות אירופיים ובינלאומיים, שלכולם יש גישה לפיקדונות הפיאט החינמיים שלה..

מטבעות קריפטו כמחלקת השקעות אלטרנטיבית

בניגוד לניירות ערך מסורתיים, אינך צריך להיות מתווך מוסמך כדי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, וכמעט בוודאות לא תצטרך לשכור מתווך. מסיבה זו, השקעות קריפטוגרפיות נגישות למשקיעים יומיומיים, ומאפשרות למעשה לכל אחד להשיג חשיפה לאחת ממחלקת הנכסים הרווחית ביותר בהיסטוריה האחרונה..

עם זאת, חשוב לציין כי למרות שמטבעות קריפטוגרפיים ייצרו למשקיעים תשואות מעולות באופן היסטורי, הם תנודתיים במיוחד, אשר יכולים להיות קללה או ברכה בהתאם לפרספקטיבה שלך. התנודתיות של מטבעות קריפטוגרפיים הופכת אותם לנכסים מצוינים עבור סוחרים לטווח קצר – כולל יום ו סוחרי נדנדות, שמפיקים רווחים משינויים ארעיים בתמחור.

הרי לביטקוין (BTC) יש כיום תנודתיות ממוצעת של 60 יום של 1.9%, מה שמקנה לסוחרים אפשרות לתפוס רווח של 1.9% ומעלה ביום אחד. תנודתיות זו ניכרת גם ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, כולל Ethereum (ETH) שיש לו תנודתיות ממוצעת של 60 יום של 4.4%, ו- Litecoin (LTC) עם תנודתיות מדהימה של 8.4%..

כפי שאתה יכול לדמיין, תנודות המחירים הרדיקליות הללו הופכות גם מטבעות קריפטוגרפיים למכשירי מסחר רווחיים ארביטראז’ים שמפיקים רווחים כמעט מובטחים על ידי ניצול פערי המחירים של נכס בפלטפורמות בורסה שונות.

ביצועים מרשימים לאחרונה

למרות שהמצב הכלכלי במדינות רבות באירופה קיבל את הגרוע ביותר בחודשים האחרונים כתוצאה מנעילה הקשורה לוירוס הקורונאווי, שוק המטבעות הקריפטו העיד על ביצועים יוצאי דופן בשנת 2020 עד כה..

למרות סבל מהפך בחודש מרץ, שוק הקריפטוגרפים הכולל גדל ביותר מ- 50% מתחילת השנה. שווי השוק הכולל של כל מטבעות הקריפטו עומד כעת על 288 מיליארד דולר לאחר טיפוס מ -191.5 מיליארד דולר בלבד בתחילת השנה. במקביל, המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר חוו צמיחה מטאורית מתחילת השנה, בעוד שרבים מהם הגיעו לערכם הגבוה ביותר בשנת 2020 ביולי..

כתוצאה מכך צבר ביטקוין למעלה מ -33% מתחילת השנה, בעוד את’ריום וטזוס (XTZ) עלו ב -119% ו -129% בהתאמה. צמיחה זו ניכרת גם בקרב מטבעות קריפטוגרפיים אמצע כף, כובע קטן, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים במיקרו-כובע – שחלקם הצליחו להעריך יותר מ -1,000% YTD – כולל פרוטוקול אוריון (ORN) ו- Aleph (ALEPH).

בהשוואה, הממוצע התעשייתי של דאו ג’ונס (DOW), Nikkei 225 (NI225), S&P 500 (IND), ורוב מדדי המניות העיקריים האחרים ירדו משמעותית באותה תקופה.

בגלל התשואות הבולטות הללו, יותר ויותר אנשים פונים להשקעות במטבעות קריפטוגרפיים כדרך לגוון את הפורטפוליו שלהם ולגדר את ההימורים שלהם מול נכסים מסורתיים כמו מניות, מניות וסחורות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me