חיזוי מחיר ל- XYO: עתיד עגום בהתחלה ל- XYO, צניחה חופשית ל 0.000000 $ עד שנת 2025?

  • קרן XYO ממשיכה לחולל מהפכה בעולם הנסיעות באמצעות חיבור מכוניות, נהגים וסמארטפונים לנתוני מיקום גיאו-מרחביים מדויקים.
  • XYO עשוי להשיג ערך מאסיבי בעשר השנים הבאות, אך התחזיות עד שנת 2025 רומזות על מגמת ירידה מתמשכת.

מבוא:

XYO היא הרשת שמטרתה היחידה היא להפוך את חווית הנהיגה שלך בכל מקום ברחבי העולם לזכירה. הרשת המבוזרת נשלטת על ידי קרן YXO. באמצעות יסודות חברי הקהילה, אנשים פרטיים, מפתחים כמו גם ארגונים, יכולים ללמוד על “אפשרויות רשת נתונים מבוססת מיקום הבנויה על תמריצים משותפים”.

עדכון שוק XYO

XYO הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים בירוק בזמן כתיבת שורות אלה. הקריפטו עלה בערכו ביותר מ -6% מול הדולר האמריקני ב -24 השעות האחרונות. בהתאם לנתונים של CoinMarketCap, XYO נסחרת בכ- 4.90% מול Bitcoin (BTC) ו -5.57% יותר מול Ethereum (ETH). לאורך השנים הצליחה XYO לגדול לשווי שוק של 3.4 מיליון דולר ומחזיקה בעמדה 598 בשוק. יתר על כן, XYO הצליחה למשוך נפח מסחר של 13,112 דולר ב -24 השעות האחרונות. CoinMarketCap מראה כי סוחרים יכולים לקנות ולמכור XYO בבורסות כגון KuCoin, IDEX ו- YoBit.

תרשים מחירים של XYO / USDתרשים מחיר XYO / USD לפי CoinMarketCap

מה זה XYO?

XYO היא מטבע מבוזר שהושג בשנת 2017. עם השנים הקהילה הסובבת מטבע מטבע זה גדלה בצורה מדהימה ורכבה על טכנולוגיה אחת, XY Oracle. המטרה העיקרית היא לספק תמיכה למפתחים ברחבי העולם ולעזור להם להבין את היתרונות שיש לטכנולוגיות מבוזרות באמצעות “פרוטוקול נתוני מיקום הניתנים להרחבה לאין שיעור”. הרשת מסוגלת לממן את פעילותה באמצעות תרומות המגיעות מצד גורמים המחזיקים את מחקריהם בכבוד רב. תרומות מתקבלות במטבעות פיאט ובמטבעות קריפטו.

מצד שני, XYO הוא אסימון מבוסס אתריום, בדיוק אסימון תקני ERC-20. הרשת פועלת על פי שני עקרונות: קריפטוגרפיה וביזור. גורם המפתח השני של XYO הוא הקהילה כמו גם תרומתם.

העתיד של XYO

העולם מתמודד עם מגפה שמעולם לא התמודדה איתה. כלכלות ברחבי העולם נמצאות על סף קריסה. חיי החברה נעצרו ברחבי העולם. הענפים שהוחזקו בחיים הם אלה המספקים שירותים חיוניים כמו מזון, ציוד רפואי וביטחון. כל מצב ה- COVID-19 אילץ את רוב הממשלות לחשוב מחוץ לקופסה. לדוגמא, חברות אפשרו לעובדים לעבוד מהבית תוך שהם מציעים איזון גמיש בין עבודה לחיים.

הצוות ב- XYO אינו שונה, על פי דו”ח הרבעון הראשון לשנת 2020. הם עובדים על פיתרון שישמש במעקב לא מדויק אחר קשר בשיתוף UCSDInnovation. פלטפורמה זו תשלב שימוש בתוכנה, חדשנים חברתיים כמו גם יצירתיות. המטרה היא לא רק ליצור במה למגפות הנוכחיות אלא גם למגפות ומשברים עתידיים אחרים. אתגר זה מראה עד כמה צוות הפיתוח ב- XYO הוא חשיבה קדימה ונותן תמונת מצב עד כמה זה יהיה רלוונטי בעתיד.

חדשנות

בדו”ח הרבעוני הצוות הודיע ​​על השלמת אפליקציית ה- COIN. חוץ מזה, הצוות בפלטפורמה זו ממשיך להעלות “תכונות חדשות ומלהיבות”, נתונים סטטיסטיים מרשימים וחוויית משתמש טובה יותר.


עדכון מחיר XYO: XYO / BTC

בזמן כתיבת שורות אלה, XYO נסחרת מול BTC ברמת מחיר של 0.0000000287. זאת בעקבות התאוששות מהתמיכה הגדולה בשנת 2020 במחיר 0.0000000200. בחודש פברואר, XYO / BTC עלה בצורה מאסיבית לשיאים שנתיים של 0.0000000700. עם זאת, השווקים הדוביים על פני הלוח שהופעלו בעיקר על ידי מגיפת קורונאווירוס ראו את הקריפטו מתחיל במגמת ירידה. בזמן הכתיבה, הקריפטו תוקן מעל קו מגמה בתרשים של ארבע שעות. עם זאת, היא ממשיכה להתמודד עם התנגדות הולכת וגוברת ב- 0.0000000300.

תרשים מחירים של XYO / USDתרשים מחיר XYO / USD לפי ראיית מסחר

חיזוי מחיר XYO

המחיר העתידי של פרויקט זה תלוי בעיקר ביכולת להשיג אימוץ בשוק המיינסטרים. מיקום גיאוגרפי וניווט הוא תחום מרגש, ולכן קל יותר להשיג משיכה. להלן חיזוי ממספר פרסומים:

WalletInvestor

WalletInvestor אומר ש- XYO לא מבצע את הקיצוץ בהשקעה ארוכת טווח (שנה ומעלה). מערכת התחזיות שלהם מציעה כי עלולה להיות ירידה במחיר ל $ 0.000010 דולר. מחירו המשוער בחמש שנים (2025) הוא 0.00171 דולר.

DigitalCoinPrice

ה פּלַטפוֹרמָה הוא שורי על XYO ואומר שיש לו את היכולת לעלות לכ- 0.0004 $ בשנה הקרובה. בשנת 2025, הערכה של XYO היא של 0.00083 $.

שאלות נפוצות

כמה עולה XYO?

בזמן כתיבת שורות אלה, XYO מחליף ידיים ב 0.000259 דולר.

האם XYO היא השקעה טובה?

אם אתם מחפשים השקעה לטווח ארוך, XYO לא מצליחה לבצע את הקיצוץ. עם זאת, מבחינת הטכנולוגיה, הרשת ממשיכה להוביל את המגמה במיוחד בכל הנוגע לנתוני מיקום וניווט.

היכן אוכל לקנות XYO?

יהיה עליך להירשם לבורסה כגון Coinbase ולקנות BTC או ETH. לאחר מכן תידרש להעביר את ה- BTC או ETH לבורסה שתומכת ב- XYO כדי לקנות את האסימונים.

האם XYO יעלה?

הרשת מרוכזת בתעשייה מרכזית מאוד. אנשים ברחבי העולם מחפשים יותר ויותר דרכים לנצל נתונים הקשורים למיקומים. מכוניות ישתנו ללא הרף כדי להפוך את הנהג לחוויה טובה יותר. האימוץ של XYO הוא המפתח לצמיחת המחירים שלו. לכן, XYO עשוי לגדול בערכו בעתיד.

מהי אפליקציית המטבעות?

זו פלטפורמה שהושקה בשנת 2019 כדי לאפשר לאנשים להרוויח נכסים דיגיטליים לצורך אימות נתוני מיקום גיאו-מרחביים בעת נסיעה ותנועה ברחבי העולם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map