banner
banner

סקירת Exchange Exchange

בורסות הן הכרח וחלק בלתי נפרד מעולם הקריפטו. כיום, עם למעלה ממאות חילופי הצפנה במרחב הקריפטו, התחרות רק עולה. אבל לא כל חילופי הדברים האלה זהים. למעשה, הם נבדלים ומציעים מגוון מאפיינים ייחודיים. אז מה בדיוק יש לבורסת הקריפטו של ABCC תוספת? כדי לדעת הכל על חילופי הדברים החדשים יחסית ברחוב הקריפטו, צללו ימינה בסקירת ABCC Exchange!

ABCC – “פלטפורמת חליפין מאובטחת ושקופה”

“ABCC Exchange Asset Exchange (ABCC) היא בורסה ברמה עולמית המציעה פתרונות השקעה ומסחר בנכסים דיגיטליים למשתמשים ברחבי העולם.”

על ידי מיקוד לנקודות הכאב כמו היעדר מסגרות הערכת נכסים דיגיטליים זהירים, מחסור במגוון של נכסים דיגיטליים ונושאי אבטחה., ABCC מתמקדת במתן פלטפורמת מסחר איכותית ומאובטחת למטבעות קריפטוגרפיים.  

המודל העסקי שאחריו החליפין הוא שילוב של מסגרת הערכה רב מימדית קניינית, חדשנות בנכסים דיגיטליים והשקעה בפרויקט בלוקצ’יין בשלב מוקדם..

אסימון יליד: אסימון AT

האסימון המקורי של חילופי ABCC הוא ABCC Token (AT Token) עם היצע כולל של 210 מיליון. מחיר הפתיחה של אסימון AT עמד על $ 0.5 אשר בתוך שעות מרגע ההשקה זינק.

מדיניות ממשלתית

ל- ABCC אתר פשוט, עד לנקודה וקל לתמרון עם כל הפרטים המסופקים למשתמשיו אשר זמין גם באנדרואיד וב- iOS. האפליקציה שלהם בחנות גוגל זכתה להערכה רבה שכן מעל אלף תגובות הועלו על ידי המשתמשים.

על מנת להירשם ולאמת את החשבון, המשתמש פשוט צריך ללחוץ על כפתור ההרשמה באתר האינטרנט שלו, לספק את מזהה הדוא”ל שלו ולהסכים להסכם הלקוח..

חילופי הדברים עוקבים אחר KYC הדורש דרכון בתוקף, תמונה של כריכת הדרכון ודף תעודת זהות, תעודת זהות לאומית או רישיון נהיגה, תמונה של המשתמש המחזיק בדרכון ונייר עם ABCC בכתב יד, תאריך וחתימה..

באשר להשלמת KYC, זה נעשה לכל המוקדם, אם כי ניתן לבצע מעקב עם מנהל קבוצת הטלגרם שלהם. עם זאת, ניתן למשוך עד 2 BTC ללא KYC ויכול גם לסחור למכרה.

ABCC מזכירה במפורש שמשתמשי KYC בארה”ב, סין וסינגפור אינם מורשים לבצע עסקאות AT בגלל הסיבה שהם מוגבלים בהתאם למדיניות..

תכונות ומבנה עמלה

בורסת ABCC מספקת ומתכננת להציע בעתיד מספר תכונות ללקוחותיה בצורה של:

מסחר בקריפטו – יש מספר משמעותי של מטבעות קריפטוגרפיים המופיעים בפלטפורמה המאפשרים לך לסחור בנוחיותך

מסחר בשוליים – עם מסחר בשוליים, ABCC מציעה לך את המינוף להשגת הקצאת נכסים יעילה וגמישה יותר

סחר בחוזים – חוזים עתידיים, אופציות, תיקי השקעות וניירות ערך אחרים המגובים על נכסים המבוססים על מטבעות קריפטוגרפיים הם גם חלק מתוכנית השירות של הבורסה הזו.

שירותי ללא מרשם (OTC) – היא מספקת שירותי סחר בלוקים ללא מרשם תוך שותפי סחר כולל אנשים בעלי שווי נקי במיוחד, משרדים משפחתיים, עסקי כרייה, קרנות גידור ומוסדות פיננסיים מסורתיים אחרים.

להרוויח & להכפיל את התגמולים:

על מנת להרוויח AT, ניתן לכרות את האסימון באמצעות פעילויות מסחר עם כל זוג. ככל הנראה, במהלך פעילויות המסחר המשתמשים ייצרו 0.1% מדמי העסקה. ואז כל שש שעות, הכורים מקבלים AT הצעה שמתבססת על דמי המסחר שלהם מתוך העמלות הכוללות שנגבו על ידי ABCC. דרך נוספת להרוויח ולהכפיל את התגמולים היא באמצעות תכנית הפניות לכרייה.

תַשְׁלוּם:

ABCC גובה 0.1% מדמי המסחר עבור כל עסקה הכוללת צד אחד. יתר על כן, BTC, ETH ו- USDT הם המטבע הבסיסי בעוד AT ייכלל בעתיד. עמלת מסחר זו שהיא 0.1% מהיקף המסחר מחויבת במטבע בסיס בלבד.

על פי נתוני Coinmarketcap, ל- ABCC יש קרוב ל 45 מטבעות קריפטוגרפיים הרשומים בפלטפורמה שלה ולמעלה ממאה שווקים. כמו כן, נפח המסחר היומי שלה הוא יותר מ -100 מיליון דולר.

מהימנות

בפרק זמן קצר, ABCC יצרה נוכחות בשוק. לכן, כדי להבטיח אמינות, היא משתמשת באשכול שרתים מסחרי מסוג Shard המאפשר לבורסה לטפל ולעבד כמות אדירה של מידע ונתונים..

באמצעות ארכיטקטורת נתונים רב-שכבתית, מדובר במערכת הסליקה הקניינית שהפכה את הסליקה בזמן אמת למציאות. כמו כן, הפלטפורמה מטפלת גם בהתאמות עבור מיליוני משתמשים בו זמנית.

יתר על כן, כדי להגן על האינטרס של המשתמשים וכדי להבטיח פעולה יציבה וחלקה של הפלטפורמה, ABCC כפי שמיושמת מדידות מסחר נגד כביסה ואנטי זיוף..

בִּטָחוֹן

עבור ABCC, אבטחה היא “דאגה עליונה”, ולכן ארכיטקטורת האבטחה כוללת אימות דו-גורמי, אבטחה מרובת חתימות והפרדה בין ארנקים חמים וארנקים קרים..

עם נתונים גדולים ושיתוף פעולה עם חברות אבטחת סייבר מובילות בענף בטיחות הון, אבטחת חשבונות, שירותי משיכה וביקורת אבטחה מובטחים ומתוחזקים..

שירות לקוחות

ABCC מספקת את כל המידע בצורה ברורה ומדויקת למשתמשיה דרך האתר והאפליקציות שלה. מנתונים על כרייה, תגמולים, הכרזות נחוצות, מחירי מטבעות קריפטוגרפיים ועד רישומים חדשים והמלצות מסחר, היא משרתת טוב מאוד את לקוחותיה.

הבורסה פונה לקהל רחב ומגוון על ידי הצעת חמש אפשרויות שפה. מדור החדשות שלה מספק מידע מפורט על אירועים קרובים, הכרזות חשובות, חלוקת תגמולים והנפקת שוברי שיפור בין היתר.

הערה למשקיעים

הבורסה, שהושקה באפריל 2018, התקדמה בהדרגה על ידי קייטרינג ללקוחותיה עם תכונות איכות כמו אפשרויות סחר מרובות, תוכניות תגמול ועוד. עם התמקדות בבטיחות, אלמנט אינטגרלי של חילופי דברים יחד עם חוויית לקוח ותמיכה, הפלטפורמה מציגה רשימה הולכת וגדלה של תכונות. יתר על כן, ABCCהאסימון המקורי של אסימון ה- AT גדל בקצב טוב.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me