banner
banner

המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2018

עודכן לאחרונה ביולי 2018

מטבעות מטבעות. מי חשב שלמעמד הנכסים הייחודי והעוצמתי הזה (המשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין) תהיה השפעה כה קוסמית על העולם הפיננסי המודרני? מאז היום הראשון שהביטקוין החל להיסחר, הוא צמח בצורה אקספונאלית בערך ובנתח השוק.

בעוד שהביטקוין הוא המטבע המוכר ביותר, הוא קיבל מכות לאחרונה, בדיוק כמו שאר האלטקוינים בחלל הקריפטו..

אבל זה לא אומר שכל המטבעות הללו אינם השקעות טובות. לכולם עדיין יש פוטנציאל לשנות את אופן הפעולה של תעשיות ואפילו כלכלות. אנו נמצאים בנקודה בה עלינו לזהות את אלה שיש להם יישום אמיתי בעולם האמיתי ואת אלה שאין להם.

Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Ripple, Monero ו- Zcash מציעים ערך ייחודי מאוד. אבל איזו מהן, למעשה, ההשקעה הטובה ביותר כרגע? בואו נפריד בין החיטה למוץ.

מחפש אותות מסחר בחינם עם מטבעות קריפטוגרפיים?

למה אנחנו אוהבים אדווה (XRP)

בתקופה בה אנשים מתחילים לשאול אם יש ערך אמיתי למטבעות קריפטוגרפיים, במיוחד לביטקוין, יש מטבעות קריפטוגרפיים שמתחילים להשיג יותר ויותר משיכה..

אדווה ואסימון ה- XRP שלה הם מטבע קריפטוגרפי כזה, אנו חושבים שיש להם אפליקציה רחבה ויישומים בעולם האמיתי.

במשך זמן רב, מטבעות קריפטוגרפיים נתפסו רק כצורת תשלום חלופית, כזו שלא הייתה טובה במיוחד ואפילו לא מעשית לשימוש. במיוחד ביטקוין, שהופך לשמצה במעגלים רבים. עם זאת, אסימון ה- XRP של ריפל הוא הרבה יותר. היא זכתה לתשומת לבם של מספר מוסדות פיננסיים המתכוננים לשלב את האלטקוין הייחודי במערכותיהם.

Ripple (XRP), בניגוד לביטקוין, הוא גם מטבע וגם רשת תשלומים. למרות שעיבוד עסקה באמצעות ביטקוין עשויים לארוך שעות או אפילו ימים, טכנולוגיית ה- Ripple מסוגלת לעבד עסקאות תוך 4 שניות. זה הופך אותו למושך במיוחד עבור מוסדות פיננסיים.

גלה כיצד סחר כאן בביטקוין.

קריפטו עליון אדווה בשנת 2018

אדווה (XRP) מוכנה להפוך למשקל כבד-משקל בשנת 2018.

eToro מציעה פלטפורמה חברתית בה ניתן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים רבים, הצטרף ל- eToro עכשיו!

* ההון שלך נמצא בסיכון.

במקביל, בעוד שהמגזר ראה ירידות רחבות. XRP ממשיך להחזיק את עצמו.

המחיר של XRP מתפקד בהרבה בהשוואה לרבים מעמיתיו הגדולים באופן יחסי. מכיוון שרבים מהמטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים מתואמים, זה עוזר לנתח את חוזקם היחסי על מנת לקבל את החלטת ההשקעה הטובה ביותר.

מרחב הקריפטו נאבק לאורך 2018 ולכן טוב להסתכל עליהם יחסית. זכרו, אנחנו לא בוחנים איזו קריפטו תרוויח את ערך הדולר הגדול ביותר בשנה הבאה. הכל על הרווח הפוטנציאלי שעשוי להיות מושג.

רשת אדווה הינה איתנה ומאובטחת

רשת Ripple אמינה ומאובטחת במיוחד. היציבות של רשת Ripple מעודדת מאוד את הביטחון בה ובקריפטוגרפיה של Ripple עצמה. עם הרבה פחות הנפקות מאחיו הגדולים, ביטקוין ו את’ריום, התפקוד היישר והחלק של ריפל הופך אותו לקריפטו בריא להשקעה.

הטכנולוגיה החזקה מאחורי הפונקציונליות של Ripple מאומצת על ידי מוסדות פיננסיים רבים. באמצעות טיפוח שותפות עם למעלה ממחצית הבנקים ובתי ההשקעות המובילים בעולם, ריפל עומדת להפוך לחלק הכרחי מהמסחר הבינלאומי. מערכות יחסים חזקות עם ווסטרן יוניון, xRapid, רשות המטבע הסעודית, ו- xCurrent הן ראשיתן של ברית מתחילה עם שחקני הכוח של האוצר העולמי..  

אדווה מהירה וזולה להפליא

מהירות העסקה המדהימה של ריפל הופכת אותה למנצחת בתעשיית הקריפטו. בהשוואה לביטקוין, את’ריום ולייטקוין, ריפל לפנינו שנות אור בכל הנוגע לעיבוד עסקאות ברשת שלה. בניגוד לביטקוין, עומס העסקה ברשת Ripple אינו קיים.

לגבי עלות, Ripple היא מנצחת ברורה עם עמלת העסקה הממוצעת שלה כ- 0.0005 $. כמובן, כמו ברוב הדברים שקשורים לקריפטוגרפים, העמלות והעלויות כפופים לירידה ככל שהטכנולוגיה מתקדמת.

מדרגיות גבוהה

Ripple תוכננה לטפל בכמויות עסקאות גדולות. בעוד שכמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ומונרו אינם יכולים אפילו להתמודד עם 100 עסקאות בשנייה, הריפל מסוגלת לעבד 1500 עסקאות בשנייה. באופק טכנולוגיה חדשה שתגדיל את יכולת Ripple לעשרות אלפי עסקאות בשנייה בתקופה הקרובה.

היישומים המוסדיים המרשימים של אדווה

אדווה היא הרבה יותר מסתם מטבע קריפטוגרפי בזכות מהירות העסקה המרשימה שלה, הסקלביליות הגבוהה והרשת היציבה שלה, היא המכשיר המושלם לשיפור תהליכי העברת הכסף הבינלאומיים.

באמצעות ריפל, בנקים ומוסדות פיננסיים מקבלים גישה לנזילות לפי דרישה ומוסמכים לבצע תשלומים גלובליים בזמן אמת. במקרים שבהם נמשכו מספר העברות בנקאיות בינלאומיות, ניתן לעשות זאת כמעט באופן מיידי עם Ripple. איזו מהפכה!

האם אדווה הוא המטבע הטוב ביותר להשקעה בשנת 2018?

Ripple הוא מטבע קריפטוגרפי מרשים עם יישומים שימושיים רבים. בהשוואה לביטקוין ולמטבעות קריפטוגרפיים פופולריים רבים אחרים, Ripple יציבה הרבה יותר. עם ריפל אין מזלגות קשים ופוליטיקה מיותרת. העסקאות הזולות שלה מוסיפות גם לערעור שלה.

היסודות של אדווה נותרים חזקים. ובעוד כל מגזר הקריפטו נסוג משיאיו. אם אתה מסתכל על חמש עד עשר השנים הבאות, אנו חושבים שאפל (XRP) מסמן הרבה קופסאות.

בואו נראה מה ריפל מצפה להמשך השנה. כדי לקבל את חלקך בפעולה של ריפל, לפתוח חשבון עם מתווך קריפטו נהדר היום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me