banner
banner

מדריך מלא למסחר יומי בביטקוין בשנת 2019

אתה רוצה להתחיל לסחור בביטקוין אבל אתה לא יודע איך? בין אם תרצו להשקיע בביטקוין על ידי רכישת ביטקוין, ובין אם אתם פשוט מעוניינים במסחר יומי על ידי קנייה ומכירה של ביטקוין בפרק זמן קצר, תלמדו את כל מה שצריך לדעת כדי להתחיל סוף סוף לסחור במטבע הזה..

שער פיאט

בראש ובראשונה אתה צריך להעביר את כספי הפיאט שלך לחשבון חליפין. יש הרבה חילופי דברים שונים לעשות זאת, אך הדרך הנוחה והקלה ביותר לקנות ביטקוין היא על ידי מעבר ל- Coinbase וקנייה ישירה באמצעות כרטיסי אשראי. אם אתה מוכן להשקיע שעות נוספות כדי להבין כיצד לשלוח את הפיאט שלך לבורסה, לא רק שתחסוך הרבה עמלות, אלא שיהיו לך גם הרבה יותר אפשרויות מסחר שמגיעות עם פתיחת חשבונות בבורסות נכונות..

הבורסות הבטוחות ביותר

חילופי המטבעות הטובים ביותר הם אלה שהכי בטוחים להשתמש בהם ולאחסן את כספך ואת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. כמו כן, קריטריונים חשובים מאוד הם כמה מטבעות אתה באמת יכול לסחור, כמה עמלות זה עולה לסחור בבורסה, כמה אתה יכול משיכה והפקדה, כמה זמן לוקח לאמת, וכמה מיד התמיכה עונה לבקשות שלך. אספתי רשימה של המרכזיות הטובות ביותר לשימוש, במיוחד אם יש לך חשבון בנק אירופי או אמריקאי.

החליפין הטוב והנוח ביותר לשימוש אם ברצונך לקשר את חשבון הבנק שלך כדי למשוך פיאט ישירות לחשבון החליפין שלך הוא KRAKEN. זה לוקח רק כמה ימים לפתוח חשבון, לאמת אותו ולקשר את חשבון הבנק שלך. הצעדים הם מאוד קלים וברגע שזה נעשה, אתה יכול לקנות ישירות ביטקוין. לאחר שקניתם ביטקוין, מומלץ להעביר את הביטקוין לארנק ספר חשבונות מאובטח, שרק ברשותכם המפתח הפרטי..

מדריך מסחר יומי של ביטקוין (BTC)

מדריך מסחר יומי של ביטקוין (BTC)

אחסון מאובטח של ביטקוין

עבור כל מטבע קריפטוגרפי תוכלו ליצור ארנק דיגיטלי שנגיש רק באמצעות מפתח פרטי. לאחר ההגדרה הנכונה, אף אחד לעולם לא יפתח את המפתח הפרטי שלך. זה ממש לא מאפשר לגנוב את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מכיוון שאף אחד חוץ ממך אינו מחזיק במפתח הפרטי הנותן גישה לארנק. מצד שני, אם איבדת את המפתח הפרטי, אין מי שיכול לעזור לך להחזיר גישה לארנק שלך. זה אומר שעליך להיות זהיר מאוד לגבי המפתח הפרטי שלך. הרעיון הטוב ביותר הוא לרשום אותו בתסריט מושלם ויציב, אותו אחסן במקום בטוח.

דרך נוספת, נוחה יותר אך גם יקרה יותר, היא לקנות TREZOR או LEDGER NANO S. שניהם נותנים לך גישה לארנק שהאיש אינו מחזיק במפתח הפרטי שלך, אך אתה לא צריך את המפתח הפרטי שלך כל הזמן . כל מה שאתה צריך הוא לעקוב אחר ההוראות שניתנו בגיליון ההוראות של טרזור ​​ולדג’ר.

הבורסות הטובות ביותר לסחר בביטקוין

עם זה מהדרך, אנו יכולים סוף סוף להמשיך עם המדריך לרכישת Bitcoin וסחר בו. הבורסה הטובה ביותר למסחר בביטקוין היא בהחלט Binance, מכיוון שיש לה צמדי מסחר רבים וידוע כאמין מאוד ובטוח. אז אתה יכול להמשיך ולשלוח את הביטקוין שלך לארנק הביטקוין שלך בחשבון Binance שלך ​​לאחר שתקים חשבון כזה.

ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אשר אבטחה נותרה מוטלת בספק, כגון Kucoin, Bibox, Huobi, OkEX, BitMex, Upbit, Hitbtc, Bitfinex ועוד..

מסחר בשוליים

אם אתה רוצה להתחיל במסחר בשוליים (פתיחת פוזיציות קצרות וארוכות בכסף שאול) הבחירה הטובה ביותר שלך היא BitMex ו- Bitfinex. לשניהם יתרונות וחסרונות. מצד אחד Bitfinex מציג את הרווח וההפסד שלך בזמן אמת, מה שהופך אותו לנוח מאוד לסחור בו בביטקוין. לעומת זאת, ביטמקס לא מואשמת בקשיים כלכליים, מה שמאיים באופן משמעותי על כספיכם ב- Bitfinex..

מומלץ להתרחק משתי המרכזיות אם אינך יודע בדיוק מה לעשות. אנא היזהר מהעובדה שסחר בשוליים יכול לגרום להפסדים עצומים.

כלי קריפטו שימושי

אם אתה רוצה להישאר מעודכן לגבי תנועות המחירים האחרונות של שוק הקריפטו הכולל כהרף עין, עליך בהחלט להוסיף את Coinmarketcap לרפרטואר שלך. זה מאפשר לך לחפש כל מטבע קריפטוגרפי, לבדוק את שווי השוק שלו, את נפחו ובאיזה בורסות הוא נסחר. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לאמת את אתרי פרויקטים כאלה או לבדוק את כתובת האתר של הבורסות.

הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לפתוח כתובות אתרים שקריות של חילופי דברים כאלה, מה שעלול לגרום לגנבת הכספים שלך.

כלי שימושי נוסף לבדיקה הוא Coinmarketcal, שאוסף את כל האירועים הקרובים בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין. זה יכול להיות שימושי מאוד בשוק שוורים, שבו אנשים רבים סוחרים אך ורק ב”קנה את השמועות, תמכור את החדשות “.

אתרי חדשות קריפטו שימושיים

אם אתה רציני יותר לגבי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים, ייתכן שתעדכן את עצמך מדי יום בחדשות האחרונות לגבי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים באתרי קריפטוגרפיה גדולים כמו CoinDesk, CoinTelegraph או Cryptonews. זה יכול לעזור לך בהחלטות המסחר שלך בביטקוין, מכיוון שכותרות שליליות או חיוביות עשויות להשפיע על תנועות המחירים של הביטקוין ושוק המטבעות הקריפטוגרפיים.

ניתוח טכני

אם אתה מעוניין במסחר יומי מקצועי של ביטקוין, כדאי בהחלט לשקול לבדוק את Tradingview מכיוון שהוא נותן לך את האפשרות לבצע ניתוח טכני בכל מיני תרשימים עם כל מיני אינדיקטורים. למרות שזה עולה תשלום חודשי, זה בהחלט שווה את הכסף אם אתה מתכוון לסחור בביטקוין.  

מִברָק & קבוצות פייסבוק

מברק הפך פופולרי באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. תוכלו למצוא שפע של קבוצות שימושיות בטלגרם ובפייסבוק. קהילת הקריפטוגרפים משתמשת בעיקר בשתי הפלטפורמות הללו כדי להתחבר ולדון ביניהן. בנוסף, תמצא לכל פרויקט קבוצת מברקים או ערוצים משלה שתוכל ליצור קשר ישירות עם מפתח הפרויקט או סתם כדי להתעדכן בחדשות האחרונות על הפרויקט המועדף עליך..

כיצד לסחור יום בביטקוין

כמובן, זה תלוי במידה רבה בסגנון המסחר שלך. דבר אחד בטוח: סחר יומי בביטקוין לא בהכרח שונה משמעותית ממסחר בנכסים או ניירות ערך אחרים. מרבית סוחרי הביטקוין מסתמכים על EMA, פיבונאצ’י, RSI ו- MACD, רמות תמיכה והתנגדות וכן ניתוח פמוטים ונפח. למעשה, אני מאוד ממליץ לך להשתמש בכלי פיבונאצ’י, 200 ו- 50 EMA וכן ללמוד הבדלים שוריים ודוביים ב- RSI ו- MACD. למרות שכולם אינדיקטורים מועילים מאוד, עליכם לפקוח תמיד על המחיר והנפח. עבור סוחרים מנוסים רבים, פעולת מחירים ונפח הם החשובים ביותר בהנחה של מגמות עלייה או ירידה.

לכן, עליך ללמוד ניתוח פמוטים וכן לקרוא את ספר ההזמנות ברמה 2.

מדריך ביטקוין למסחר יומי

סיכום

מסחר בביטקוין יכול להיות רווחי מאוד, אך בהחלט קיים חסם כניסה. אתה בהחלט צריך להיות זהיר ביותר לגבי כתובות אתרים שקריות, אבטחת הארנקים שלך ואילו מטבעות ומטבעות אתה מחליט לקנות ולהשתמש. אם אתה מעוניין מה ההבדל בין ביטקוין לביטקוין מזומן, כדאי בהחלט לשקול לקרוא מאמר זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me