על פלטפורמות מטבעות קריפטוגרפיים

שתי הדרכים המובהקות בהן נסחרים במטבעות קריפטוגרפיים

מטבעות קריפטו צמחו משום מקום לכאורה כדי לתפוס הון השקעה בשווי מיליארדי דולרים. מחלקת נכסים דינמית זו מציעה כמה תכונות ויתרונות מצוינים לאנשים פרטיים ועסקים שיודעים להשתמש בה כראוי. ניתן לסחור / להשתמש בעיקר במטבעות קריפטו בשתי הדרכים הבאות:

שימוש במטבעות קריפטוגרפיים בפועל לצורך ספקולציות, מסחר, העברות כספים או למטרות אחרות.

ניתן לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במזומן, כרטיסי אשראי, העברות בנקאיות וכו ‘לאחר שנרכשת כמות מסוימת של מטבעות קריפטוגרפיים, ניתן לשלוח אותו לכל אחד אחר שיש לו ארנק קריפטוגרפי תואם. זה יכול להיות אנשים או עסקים שיש להם ארנק קריפטוגרפי רגיל או ארנק שמתארח בבורסת מטבעות קריפטו.

במקרה זה, הצדדים השונים הם הבעלים של המטבעות הקריפטוגרפיים המסוימים ויכולים להשתמש בהם לתשלום עבור פריטים, לשלוח אותם למישהו אחר, או לשמור אותם למטרות ספקולטיביות. העברת קריפטוגרפיה לאדם אחר זהה בעצם למשלוח מטבע פיאט (למשל, דולרים) למישהו באמצעות חוט בנק אלקטרוני..

ספקולנטים ומשקיעים יכולים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות קריפטוגרפיות שונות במטרה לקנות נמוך ולמכור גבוה יותר כדי להרוויח. אסטרטגיות מסחר בארביטראז ‘עשויות להיות מיושמות גם על ידי סוחרי ארביטראז’ המנצלים את הפרשי המחירים בין בורסות קריפטוגרפיות שונות.

ספקולנטים ומשקיעים יכולים גם להשתמש בארנקים של מטבעות קריפטוגרפיים בכדי לחשוב עליהם במקרים מסוימים (מבלי להשתמש בבורסת קריפטוגרפים). צדדים אלה בעצם רק צריכים להעביר כמה מטבעות קריפטוגרפיים לארנקי הקריפטו שלהם ולהמתין שהמחיר יעלה לרמה הרצויה. כאשר הגיע הזמן למכור אותו שוב, הם פשוט יכולים למצוא מישהו שיקנה מהם את המטבע הציבורי עם מטבע הפיאט המסוים הדרוש.

ספקולציות במטבעות קריפטוגרפיים להפרש (CFD)

פלטפורמות מסחר במט”ח מסוימות מציעות חוזים מטבעות קריפטוגרפיים להפרש (CFD) ללקוחותיהם. CFD אלה הם דרך נוחה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים למטרות ספקולטיביות מבלי להחזיק בפועל.

ספקולציות במטבעות קריפטוגרפיים יכולות להיות משתלמות באמת!

CFD הוא בעצם חוזה בין מתווך ללקוח שלו המשקף את תנועת המחירים של נכס הבסיס. הנכס אינו בבעלות הסוחר אך הוא או היא זוכים לחשיפה לרווחים או הפסדים הנגרמים כתוצאה מתנודות המחירים שלו.

לדוגמא, אם סוחר ביטקוין עוסק בסחר ארוך (קנה) ב- CFD בשווי ביטקוין אחד, הוא ירוויח דולר על כל עליית דולר אחד במחיר הביטקוין. עם פתיחת התפקיד, סכום מסוים מהמרווח (הכספים) הזמין שלו מושקע כדי לשמור על הפוזיציה ולקיים את עלות הפריסה והמימוש האפשרי בזמן שהפוזיציה נשארת פתוחה. כאשר המחיר עולה או יורד, הרווח או ההפסד באים לידי ביטוי בחשבון הסוחר. אין החלפה ממשית בין דולר לביטקוין.

אנשים המעוניינים לשער עם מטבעות קריפטוגרפיים או שצריכים להמיר מטבע פיאט לקריפטוגרפיה, לרוב יש אחת או יותר מהשאלות הבאות:


 • מהי פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בביטקוין?
 • מהי פלטפורמת המסחר הטובה ביותר באת’רום?
 • מהי פלטפורמת הסחר האדווה הטובה ביותר?

יכול להיות שקשה לענות על שאלות אלו ותלוי גם במיקום של כל אחד מהאנשים, סוג המטבע של פיאט, העדפות אישיות, והאם CFD של מטבעות קריפטוגרפיים או מטבעות קריפטוגרפיים אמיתיים ייסחרו..

מהן פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים? (על אילו ניתן לסחור CFD של מטבעות קריפטוגרפיים)

פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הן לרוב פלטפורמות למסחר במט”ח המשלבות CFD מטבעות קריפטוגרפיים. כל פלטפורמת סחר בקריפטו מחוברת לספקיות הנזילות שלה המספקות נזילות קריפטוגרפית שבעזרתה לקוחות פלטפורמת הקריפטו יכולים לבצע עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים כמעט באופן מיידי. זה ממש נוח לסחור ב- CFD מטבעות קריפטוגרפיים עם מתווכי מט”ח. היתרונות הבאים עשויים להיתקל בעת סחר ב- CFD של מטבעות קריפטוגרפיים עם פלטפורמת מסחר טובה של קריפטוגרפים:

 • ביצוע סחר קל ואמין.
 • פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים שואבות לעיתים קרובות נזילות מכמה בורסות מטבעות קריפטו, מה שאומר שיש להן מאגרי נזילות עמוקים ואמינים יותר מחילופי מטבעות פרטיים רבים..
 • חלק מפלטפורמות המסחר בקריפטו מספקות ללקוחותיהן הגנה מפני קריסת פלאש כושלת, כמו eToro.
 • לעתים קרובות ניתן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מינוף.
ניתן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הילוכים (מינוף).
 • לסוחרים אפשרות להיכנס למיקומים קצרים של קריפטוגרפיה.
 • פלטפורמות מסחר מסוימות של מטבעות קריפטוגרפיים מציעות מסחר חברתי ומסחר בהעתקים במטבעות קריפטוגרפיים.
 • מכיוון שהמטבעות הקריפטוגרפיים אינם בבעלותם בעת סחר ב- CFD של מטבעות קריפטוגרפיים, הסוחרים אינם נחשפים להאקרים של מטבעות קריפטוגרפיים ומאבדים מטבעות קריפטוגרפיים שלהם בדרכים אחרות..
 • פלטפורמות מסחר במט”ח המציעות מסחר במטבעות קריפטיים מכילות לעיתים קרובות כלי מסחר מצוינים, פלטפורמות מסחר אלגוריתמיות מיוחדות, תוכנת גרפים מצוינת ותמיכת לקוחות אמינה..
 • ניתן לגשת למספר רב של מכשירים פיננסיים (מאותו חשבון מסחר) מלבד מטבעות קריפטוגרפיים, הכוללים צמדי מטבעות, סחורות, מדדי מניות, ובמקרים מסוימים מניות, תעודות סל, אג”ח ומכשירי ריבית..

מהן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים?

פונקציות:

המרות פיאט לקריפטו, קריפטו לפיאט וקריפטו לקריפטו

התפקיד החשוב ביותר של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הוא לספק פלטפורמה בה אנשים יכולים להחליף מטבעות פיאטיים (למשל דולרים, יורו, לירות וכו ‘) עבור מטבעות קריפטו ולהיפך. לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים רבים יש מטבעות קריפטוגרפיים מוגבלים, בעוד שאחרים אפילו מציעים חילופי קריפטו לקריפטו (המרת מטבע מטבע למשנהו).

*כמה בורסות מטבעות קריפטוגרפיות אינן תומכות בהמרת מטבעות מטבעות מטבעות מטבעות או מטבעות מטבעות מטבעות, ומאפשרות החלפה רק בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים..

העברות / תשלומים מטבעות קריפטוגרפיים

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מאפשרים גם למשתמשים שלהם להעביר מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים (במיוחד ביטקוין) לארנקים של מטבעות קריפטו. פונקציה זו יכולה לשמש לתשלום עבור מוצרים או שירותים או פשוט העברת מטבע קריפטוגרפי בין חברים, משפחה או כל אחד אחר. עם כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, עסקאות כאלה נקראות משיכות ואילו אחרות קוראות לזה העברות.

אלפי סוחרים מקוונים ולא מקוונים ברחבי העולם מקבלים תשלומי ביטקוין.

ספקולציות / מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מציעים למעשה מסחר קריפטוגרפי עם חשבונות שוליים בפלטפורמות מסחר מתקדמות, באופן זהה לזה של פלטפורמות מסחר במט”ח.

כמובן שניתן לעשות ספקולציות בקריפטוגרפים עם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים רגילים שאינם מציעים מסחר בשוליים ואין להם במיוחד פלטפורמות מסחר מהודרות.

סיכום

עבור אנשים שרק רוצים לשער עם כמה מהמטבעות הקריפטוגרפיים הבולטים ביותר ואינם באמת צריכים לבצע עסקאות עם המטבעות הקריפטוגרפיים ‘הפיזיים’, CFD של מטבעות קריפטו עשוי להיות האופציה הבטוחה והקלה ביותר..

התהליך הוא ממש פשוט – פתח חשבון עם מתווך מטבעות חליפין / מט”ח טוב, בצע הפקדה והתחל לסחור מיד עם CFD בקריפטו..

* במסחר בקריפטוגרפים פעולת מחירים היא המפתח. היכנס לקישור זה כדי ללמוד מדוע.

עבור סוחרים ומשתמשי מטבעות קריפטוגרפיים שדורשים או מעדיפים סחר או בעלות על מטבעות הקריפטו בפועל, הדרך הנוחה ביותר היא לפתוח חשבון עם בורסת מטבעות. ברוב הבורסות של מטבעות קריפטוגרפיים, ניתן להחליף מטבעות פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים זה לזה, ובחלק מהבורסות הצפוניות יש גם כל מיני אלטקוינים וצלבי מטבעות קריפטו אקזוטיים..

רוב הבורסות של מטבעות קריפטו מתאימות למסחר בקריפטוגרפים עם קנייה והחזקה שאינה דורשת תגובה מהירה או פלטפורמות מסחר מתקדמות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map