אסטרטגיית מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

מטבעות קריפטוגרפיים הם סוג נכסים חם לסחור. מספר רב של קריפטות השיגו תשואות פנומנליות לחלוטין במהלך השנתיים האחרונות. דוגמה טובה היא המטבע הצפוי הטוב ביותר שלנו להשקעה בשנת 2018, שהחזיר יותר מ 33,000 אחוז בשנת 2017.

אסטרטגיית קריפטוגרפיה איתנה היא זו שממקסמת את פוטנציאל הרווח ובו זמנית ממזערת את הסיכון. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עשוי להיות מסוכן יותר מאשר מסחר במכשירים פיננסיים קונבנציונליים כמו זוגות מטבע חוץ. הקריפטו הרבה יותר תנודתי מאשר מטבעות פיאט והם גם פחות נזילים.

אִסטרָטֶגִיָה

Contents

כמו בכל סוג נכסים אחר, אסטרטגיית מסחר יציבה היא מכרעת למסחר מוצלח בקריפטוגרפים.

כאשר הנזילות דלה והתנודתיות גבוהה, ניתן בקלות להפוך את צווי הפסד ללא יעילים. כמו כן, מטבעות קריפטוגרפיים הם סוג נכסים צעיר שעדיין יש הרבה מה להוכיח לעולם. לקריפטוסים רבים ערך מעט מהותי ועלול להיות פגיע ל”התרסקות ובערות “.

למרות שסחר במטבעות קריפטו היה קל יחסית לאנשים רבים עד כה (בגלל מגמות שור חזקות במיוחד), זה בהחלט יכול להיות מאתגר. מכיוון שהקריפטו כה תנודתי, על האנשים הסוחרים בהם להיות חמושים בחשיבה הנכונה ולהיות מוכנים להתמודד עם (ולנצל את) התנודתיות כשהיא מציגה את עצמה.

אדווה, אתר וביטקוין

שלושה מהקריפטוסים הגדולים ביותר – ביטקוין, אתר (אתריום) ואדווה. (תמונות הן למטרות תצוגה בלבד שכן מטבעות קריפטוגרפיים הם דיגיטליים ולא מוחשיים.

בואו נבחן כמה אסטרטגיות רווחיות למסחר בקריפטו ונראה כיצד נוכל לנצח את השוק:

קנה והחזק אסטרטגיית מטבעות מטבעות

מסחר בקריפטו בקנייה והחזקה היה בהחלט אחת מאסטרטגיות המסחר הרווחיות ביותר ב- Cryptocurrency עד כה. זה לא מפתיע מכיוון שרוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים אינם רחוקים משיאי כל הזמנים, ורבים דוחפים לשיאים טריים כרגע. החבר’ה שקנו והחזיקו את הקריפטוסים הללו בשנים האחרונות עד כה זכו לתגמול נאה.

מצד שני, סוחרים רבים שהשתמשו באסטרטגיות מסחר ארוכות אחרות (קנו) יצאו מהשוק בטרם עת והחמיצו כמה רווחים בריאים..

מידע מעמיק יותר וטיפים בנושא מסחר בקריפטוגרפים בקנייה והחזקה.


סחר במטבעות קריפטוגרפיים עם פעולת מחיר

סחר בפעולות מחיר אמין ושימושי בכל המכשירים הפיננסיים הסחירים. הפסיכולוגיה האנושית יוצרת דפוסי פעולה מחיר נפוצים אשר שימושיים לסוחרים מושכלים. למד כיצד לפרש אותם ותוכל להכניס כמה קילוגרמים לכיסים שלך.

מדוע ניתן לסחור ביעילות במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פעולת מחיר.

אסטרטגיית מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

שני יתרונות חשובים מאוד במסחר בקריפטו פורץ הם אישור וכניסה מובטחת. כאשר מטבעות קריפטוגרפיים באמת בתנועה, הם לפעמים לא עושים משיכות עמוקות. אנשים שמחכים להשלמות כאלה לעיתים קרובות מפספסים הזדמנויות טובות להשיג רווחים מגמתיים / עם מומנטום.

אריה מפהק

נמאס לכם לחכות לנסיגה הגונה? מסחר קריפטו בפריצה עובד מצוין, במיוחד כאשר יש דחיפה עקבית לכיוון אחד.

מסחר בפריצה הוא דרך מצוינת לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בגלל מהלכי המחירים המסיביים שהם מייצרים. מהלכים חד צדדיים חזקים הם אידיאליים להרוויח כסף עם פריצות.

אסטרטגיית מטבעות מטבע סחר בתנופה

לא לכל סוחר יש סבלנות לבצע מסחר קריפטו בקנייה והחזקה. עבור אותם אנשים, מסחר בסווינג יכול להיות אופציה טובה.

ישנן מספר רב של אסטרטגיות מסחר בתנופה המשתמשות בכל מיני דפוסי פמוטים, אינדיקטורים טכניים ואפילו סנטימנט קמעונאי. סוחרי נדנדה משתמשים לעתים קרובות בשילוב של ניתוח טכני ויסודי אך בעיקר מתמקדים בטכניקות.

האופי ההפכפך של שוק הקריפטו הופך אותו למגרש משחקים נהדר לסוחרי נדנדות אם משתמשים בו נכון.

אסטרטגיות למסחר במטבעות נרות:

אסטרטגיית מסחר במטבע מטבעות מגולח

מומנטום הוא באמת שימושי בעת סחר בשווקים מסורתיים, אז מדוע לא להשתמש בו במסחר בקריפטו? פמוטים מגולחים יכולים להוות אינדיקטורים חזקים למומנטום מחיר יציב, אך יש להשתמש בהם בהקשר הנכון.

כדי לברר מהו בדיוק מגולח וכיצד לסחור בו בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, בדוק במרחב זה קישור למאמר אסטרטגיות סרגל מגולח לעומק. אל תחמיץ את זה!

למידע נוסף על סחר עם פמוטים.

אסטרטגיית מסחר במטבעות מטבע בר

פמוטים מסוימים מכילים רמזים חזקים לגבי כיוון זרימת ההזמנה ולאן המחיר עשוי להגיע. סרגל הבליעה האדיר הוא אחד מהם ומסמן רמות שבהן סביר להניח שההיפוכים יחולו. הבליעה על כל טווח המחירים של הנר הקודם אומרת הרבה על המקום בו שחקני השוק הגדולים מכניסים את כספם. בקרוב עוד מידע על בליעת סחר בקריפטו!

אסטרטגיית מסחר במטבע פיננסי

פינת המסך היא אחד מאותות פעולות המחיר הרווחיות ביותר. מכונה לעתים קרובות פטישים או כוכבים נופלים (תלוי במיקום הנרות ואופיים), פינים הם ה”דובדבן על העוגה “! כמו במכשירים פיננסיים אחרים, פינק פינים הגון בתרשים הקריפטו הוא דבר שלא תוכלו להרשות לעצמכם להחמיץ.

צפה במרחב זה עבור אסטרטגיות מסחר פינבריים להרוויח כסף, בקרוב.

אסטרטגיית מטבעות מטבעות תמיכה והתנגדות

הבנת תמיכה והתנגדות די שימושית בעולם הסחר, לא רק עם מט”ח, מניות וסחורות, אלא גם עם הילד החדש במתחם – מטבעות קריפטו. לדוגמא, כאשר התנגדות קודמת הופכת לתמיכה חדשה, לעתים קרובות אנו נתקלים בהזדמנויות קנייה נהדרות במגמת עלייה חזקה. בדוק מקום זה לקבלת תמיכה חזקה & אסטרטגיית קריפטוגרפיה להתנגדות בקרוב!

למידע נוסף על מסחר עם תמיכה והתנגדות, לחץ על קישור זה.

אסטרטגיית מסחר במטבעות מטבע יסוד

מטבעות קריפטוגרפיים אינם זהים. חלקם ממוקשים בעוד שאחרים נוצרים בבת אחת ומשוחררים אט אט לשוק. חלק מהקריפטוסים מרוויחים סוג של עניין בבעלותם וחלקם הם אסימונים המשמשים רשתות / פלטפורמות פיתוח חדשניות. שיקולים אחרים כמו היצע מרבי של מטבע קריפטוגרפי, שימושים אלטרנטיביים (למעט היותם מדיום חילופי), יכולים להשפיע רבות על הביצועים העתידיים שלו.

אספקת כסף ביטקוין

ההיצע של מטבע מטבע מסוים בדרך כלל ממלא תפקיד חשוב במחירו. היצע הביטקוין מוגבל למקסימום של 21 מיליון יחידות.

כמובן, לכל חדשות חשובות הנוגעות לפיתוח, לוויסות וליישום של קריפטוסים שונים יכולה להיות השפעה ניכרת על מחירם. זרזי מחירים אחרים כוללים נקודות תורפה במערכות בלוקצ’יין, פריצות קריפטו, בעיות מדרגיות וכו ‘.

למדו הכל אסטרטגיות בסיסיות למסחר במט”ח ממש כאן.

להתמודד עם השור (טרנד) של הקרניים

עכשיו שאתה יודע יותר על הדרכים השונות לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, זה הזמן להסתבך בשוק דינמי זה. כדי להתחיל במהירות ובקלות, עיין במתווכי הצפנה המובילים שלנו והשווה את היתרונות והתכונות השונות המוצעות על ידי כל אחד מהם. נצל את טרנד שור הקריפטו החזק כיום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map