סחר במטבעות קריפטוגרפיים: קנה והחזק

שום סוג נכסים אחר לא ראה את הרווחים המרהיבים שנראו לאחרונה במטבעות קריפטוגרפיים. הביטקוין, המטבע הקריפטוגרפי הבולט ביותר, החזיר כמה מיליון אחוזים מאז שנת 2010, כאשר הוערך בשלב מסוים ב 0.008 דולר.

ביטקוין ושני מטבעות קריפטוגרפיים אחרים גמלו יפה למשקיעים שקנו והחזיקו אותם. האם Buy-and-hold הוא עדיין אסטרטגיית מסחר חזקה למטבעות קריפטוגרפיים? ומי מהקריפטו שווה לקנות?

מטבעות קריפטוגרפיים מסחריים - גישת ה- Buy-and-Hold 1 (רווחים אקספוננציאליים)

מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים רשמו עליות חסרות תקדים.

היתרונות של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים קנה והחזק

זה מפחית 95% מ’רעש השוק ‘

ישנן אסטרטגיות מסחר קניה והחזקות (תאמינו או לא). הרעיון העיקרי שעומד מאחורי אסטרטגיות אלה, הוא לרכוב על מגמות שור ארוכות טווח ולבטל את ‘רעש’ השוק הקשור למסגרות זמן נמוכות יותר. סוחרים לטווח הקצר לעיתים קרובות מתוסכלים כאשר השוק מנענע אותם מהעסקאות שלהם כשהוא מצליף במסגרות הזמן הקטנות יותר (למשל, פרק הזמן של שעה). פעולת המחיר בתרשים שבועי לרוב אינה נדיפה לאורך פרק זמן מסוים. כאשר אותה תקופה מנותחת על מסגרות זמן קטנות יותר, התמונה בדרך כלל מרופטת ובלתי צפויה הרבה יותר מאשר במסגרת הזמן השבועית..

תזמון מושלם לשוק אינו הכרחי

מה שהופך את המסחר ב- buy-and-hold לאטרקטיבי עבור סוחרים ומשקיעים רבים, הוא שבמקרים רבים, תזמון השוק באופן מושלם אינו חשוב במיוחד. לסוחרים שמתכננים לעסוק בחודשים או אפילו שנים, מה שהכי חשוב זה להיכנס בפועל למסחר. סוחרים אלה לעיתים קרובות אינם ממתינים לתגובות משמעותיות מול מגמת השור הרווחת מכיוון שהם יודעים שזה עלול לגרום להם להחמיץ את ההזדמנות להיכנס למצב שהם מחפשים..

מטבעות מטבע סחר - גישת ה- Buy-and-Hold 2 (גודל הגולש)

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים בגישה של קנייה והחזקה אינו מצריך תזמון מושלם.

עלויות עסקה מופחתות

סוחרים העוסקים בעסקאות קנייה והחזקות ארוכות טווח בדרך כלל אינם סוחרים יתר על המידה. זה יכול להפחית את עלויות העסקה באופן משמעותי. סוחר שנמצא בעסק ומחוצה לו בכל יום או בכל שבוע צריך להביא למקטור עלויות העסקה שנצברו. המרווח על מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים גבוה משמעותית לעומת זוגות המטבעות העיקריים, למשל. זה יכול לעשות את זה מאוד יקר ולא יעיל לבצע עסקאות רבות לטווח הקצר במקום כמה עסקאות ארוכות טווח.

זן פסיכולוגי מופחת

מסחר לטווח קצר ואפילו מסחר לטווח בינוני עלול להלחיץ ​​עבור סוחרים רבים. פעמים רבות יכול להיות שקשה לסחור בשווקים במשך מספר שבועות ובזמנים אלה מסחר לטווח הקצר והבינוני יכול להתיש את הסוחרים, במיוחד אלה שהם פחות מנוסים.

למרות שאסטרטגיות מסחר בקריפטוגרפים בקנייה והחזקות יש פוטנציאל להיות לחוץ לפעמים, זה בהחלט פחות מיסוי מאשר אסטרטגיות מסחר לטווח קצר..

יעילות


אסטרטגיות מסחר של מטבעות קריפטוגרפיה קנו והחזקו מושלמות עבור משקיעים וסוחרים המעוניינים להשיג רווחים גדולים בעלות מינימום זמן. משקיעים ארוכי טווח של מטבעות קריפטוגרפיים העוסקים בעסקאות קנייה והחזקה אינם זקוקים לפקח מקרוב על המחיר מדי יום, ואינם צריכים לבצע ניתוח טכני ולעיין בתרשימים על בסיס תדיר. זה יהיה חכם עבור סוחרי / משקיעי מטבעות אלה להישאר בראש החדשות הבסיסיות, כמובן, ולבדוק את עמדותיהם מדי פעם, אך זה עדיין הרבה פחות זמן מאשר מסחר לטווח קצר..

מטבעות קריפטוגרפיים מסחריים - גישת ה- Buy-and-Hold 3 (גיא יושב על שטיח תלוי)

עם מסחר בקריפטו בקנייה והחזקה, אינך צריך לבהות בתרשימים לאורך כל היום.

אילו מטבעות קריפטוגרפיים שווים למסחר?

למרות שאין בהכרח להימנע ממטבעות קריפטוגרפיים קטנים, הקריפטות האמינות ביותר הן הגדולות והמבוססות ביותר. זה כולל ביטקוין (BTC), אתר (ETH), מקף, ליטקוין (LTC), מזומנים של ביטקוין ואדווה (XRP). למשקיעים ולסוחרים יש הרבה יותר אמון במטבעות קריפטוגרפיים גדולים אלה (ואחרים). זה יכול לעזור לך בקניית הצפנים האלה למשחק ארוך טווח.

מצא כאן מתווכים אמינים של קריפטוגרפים.

אחד היתרונות של סחר במטבעות קריפטוגרפיים גדולים הוא שהם מציעים נזילות עמוקה יותר. נזילות מספקת עוזרת למנוע החלקה בעת ביצוע עסקאות ומילוי פקודות (לקחת פקודות רווח והפסד הפסד).

המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים הם גם בעלי סיכוי הרבה פחות “להתרסק ולשרוף” מאשר הקטנים יותר. היו מספר מטבעות קריפטוגרפיים שלא שרדו זמן רב במיוחד. השקעה במטבע קריפטוגרפי חדש לגמרי שלא הוכיח את עצמו זה כמו לקנות גוזל בן יום – פוטנציאל צמיחה גבוה, אך מסוכן.

המטבעות הקריפטוגרפיים המבוססים יותר, כולל אלה שהוזכרו לעיל, בהחלט שווה להעיף מבט. משקיעים עם תיאבון גדול לסיכון עשויים להתעניין במטבעות קריפטוגרפיים קטנים ופחות מוכרים. אולם כאשר משקיעים באלה, סוחרים ירצו להשתמש בהימור קטן יותר מאשר במטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים יותר.

דרכים להיכנס למסחר במטבעות קריפטוגרפיים של קנה והחזק

משקיעים רבים פשוט קונים מטבעות קריפטוגרפיים ומחזיקים אותם עד שהם מרגישים שזה זמן טוב למכור. משקיעים אלה לעיתים קרובות מבצעים ניתוח טכני מועט לפני כניסתם לעסקאותיהם, ובמקרים מסוימים עשויים להעדיף שלא להשתמש בהזמנות הפסד.

סוחרים ומשקיעים בעלי כישורי ניתוח טכני עשויים להעדיף להיכנס לעסקאות מטבעות קריפטו לאחר נסיגת מחירים חלשה או משמעותית. משתתפים אחרים אוהבים להיכנס לשוק בהפסקת התנגדות. זה מוסיף את היתרון של אישור המומנטום.

טיפים לקנייה והחזקה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים

  • השתמש במסגרות זמן גדולות יותר לניתוח טכני, למשל, תרשימים יומיים, שבועיים וחודשיים.
  • אם אתה משתמש בהפסדי עצירה, אל תניח אותו קרוב מדי לכניסה שלך.
  • יש למזער את המינוף או להשתמש במינוף. החזקת עסקאות ממונפות של מטבעות קריפטוגרפיים במשך חודשים או שנים יכולה להיות יקרה.
  • במידת האפשר, נצל את החזרות כדי לקבל מחיר כניסה טוב יותר.
  • אם מגמת העלייה אינה נדיפה וחזקה מאוד, אל תחכה למשיכות עמוקות. רשומות בשוק יכולות להיחשב במקרה זה כמו גם כניסות לפריצה.
  • עקוב אחר גורמים מהותיים שעשויים להשפיע על התחזית לטווח הארוך של המטבעות הקריפטוגרפיים שאתה סוחר בהם.

התחל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map