banner
banner

סחר במטבעות קריפטוגרפיים: פעולת מחיר

מטבעות קריפטוגרפיים – מי היה חושב שמחלקת הנכסים המוזרה הזו תמשוך תשומת לב כה רבה וכמות כה גדולה של הון השקעה בפרק זמן כה קצר? מיליארדי דולרים זרמו למגוון המטבעות הקריפטוגרפיים השונים בשנתיים האחרונות. ככל שיותר ויותר משקיעים וספקולנטים עוסקים במחלקת נכסים יוצאת דופן זו, המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר ממשיכים לרווחים לאחר אקספוננציאלים ולעתים קרובות לתנודתיות. ההזדמנויות בשוק זה בשפע. אך האם יש גישה מסחרית שעמדה במבחן הזמן? והאם גישת המסחר הזו תניב תוצאות עם סוג נכסים חדש יחסית כמו מטבעות קריפטוגרפיים?

סחר במטבעות קריפטוגרפיים - פעולת מחיר היא המפתח! 1 (גפן)

אסטרטגיות מסחר של פעולות מחיר יציבות מייצרות תשואות טובות בשווקים שונים.

שיקולי מטבעות קריפטוגרפיים

נתונים היסטוריים מוגבלים (יסוד וטכני)

מטבעות קריפטו לא היו איתנו הרבה מאוד זמן. בעוד שלמחלקות נכסים אחרות כמו מט”ח ומניות יש הרבה נתונים היסטוריים (בסיסיים וטכניים) שאפשר לשאוב מהם מידע יקר, רוב שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא שטח לא ידוע. המטבע הקריפטוגרפי הראשון והבולט ביותר, הביטקוין, קיים רק מאז 2009.

עם זאת, מודלים סטטיסטיים ובדיקת אסטרטגיה חוזרת של מטבעות קריפטוגרפיים הם בעלי משמעות מוגבלת מכיוון שהתוצאות הנגזרות מדגימות נתונים קטנים לרוב מטעות ולא אמינות..

יסודות מסובכים ולא בטוחים

עם יסודות הסובבים סביב מושגים שבדרך כלל קשה להבין, התנהגות המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים קשה לעיתים קרובות להסיק או לחזות מהיבטים בסיסיים. האם על הסוחרים להתייצב מלבד השוק הפנומנלי הזה רק מכיוון שביסודותיו עשויים להיות מסובכים לשלוט? בהחלט לא!

הכוח של סחר בפעולות מחיר

יש ‘אמת’ עוצמתית בשווקים הפיננסיים העולמיים. סוחרים מצפים לעיתים קרובות שזרזים בסיסיים מסוימים ישפיעו ספציפית על מחיר הנכס. הטיות אלו סוכלות לעתים קרובות כאשר המחיר אינו עושה דבר או בדיוק ההיפך מהצפוי. לעיתים קרובות “מתמחרים” גורמים בסיסיים על ידי שחקני שוק מושכלים הרבה לפני שהוא מתפרסם רשמית, מה שהופך אותו במידה רבה ליעיל עד לפרסומו..

למד כיצד להשתמש באסטרטגיות של פעולות מחירים ואסטרטגיות מסחר.

למרות שנתונים בסיסיים יכולים למלא תפקיד חשוב בהערכת שווי הנכסים, פעולת המחיר של נכס היא השיקול הסופי והחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​קבלת החלטות מסחריות. כאשר הכל נלקח בחשבון והכל נלקח בחשבון, המחיר הוא הברומטר הסופי והמדריך הכי אמין למה שקורה באמת עם נכס. גם כאשר יסודות עוקפים את ‘ציפיות’ פעולות המחיר, פעולת המחיר עצמה תסתגל במהירות לשינוי היסודי. מחיר נכס לרוב ‘לפני’ יסודותיו.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים - פעולת מחיר היא המפתח! 2 (ברומטר)
פעולת מחירים – הברומטר הגדול בשוק.

התנהגות מחירים אוניברסלית על פני שיעורי נכסים שונים

פסיכולוגיית שוק

מדוע פעולות מחירים על פני הרבה נכסים ומחלקות נכסים שונות דומות לרוב לתבניות דומות? לרוב רוב השווקים מתפקדים באותה צורה בגלל המאפיינים המשותפים ותהליכי החשיבה של האנשים המשתתפים בשווקים אלה. עם הזמן משתתפים שונים בשוק מגיבים לתנאי שוק מסוימים באותה צורה. זה נותן לתנועות מחירים אופי חוזר ונשנה בגלל פסיכולוגיית השוק המעורבת.

מכניקת אספקה, ביקוש ומכירה משותפת

סיבה נוספת לאחידות בין שווקים שונים היא האופן בו השווקים בין היצע והן ביקוש. דוגמה פשוטה היא הבאה: במגמות עלייה חזקות יש מחסור במוכרים. משקיעים וספקולנטים גדולים העוסקים במגמה לעיתים קרובות מתקשים להשיג מילוי הזמנות קנייה גדולות במחירים נוחים. כתוצאה מכך, כשמשתתפי השוק הגדולים הללו נתקלים במגבלות נגד מגמת העלייה, זה מציע להם הזדמנויות למלא את ההזמנות הגדולות שלהם במחירים טובים יחסית. כמו כן, כשהמחיר נסוג לאחור, זוהי אינדיקציה גלויה לכך שנזילות מכירה גדולה יותר נכנסת לשוק, מה שעשוי להניע את ‘הנערים הגדולים’ להמשיך לצבור עמדות ארוכות מכיוון שהיצע גדול יותר של אותו נכס נכנס לשוק. זה, וגורמי שוק אחרים, גורמים לעיתים קרובות לפעולת מחירים מגמתית בכל המכשירים הפיננסיים הניתנים לסחירה בחופשיות לנוע בצורה אימפולסיבית ואחריה תיקון. רצפי גלי אליוט (אימפולסיבית, מתקנת, אימפולסיבית, מתקנת וכו ‘). כמובן, התבנית האימפולסיבית / המתקנת היא רק אחד מתבניות המאפיין הנפוצות הרבות הנגרמות כתוצאה מתפקוד רגיל של השוק.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים - פעולת מחיר היא המפתח! 3 (הילוכים)
לכל הנכסים הסחירים באופן חופשי יש כמה פונקציות לביצוע מחיר משותף (היצע, ביקוש, נזילות, פסיכולוגיה אנושית וכו ‘)..

קווי דמיון עכשוויים ועתידיים (Cryptos לעומת יותר שווקים מבוססים)

אמנם יש עוד הרבה מה לומר על האופן שבו סוחרים בדרך כלל חושבים ופועלים בכל מה שקשור למסחר, אך הנקודה החשובה היא ששוק המטבעות הקריפטוגרפי כבר הציג את אותם מאפייני ‘ליבה’ של פעולות מחיר שנמצאים בדרך כלל בכל שווקים פיננסיים אחרים. שוק הקריפטו צפוי גם להמשיך ולבצע מהלכים שידמו למאפיינים השולטים בהתנהגות המחירים של מכשירים פיננסיים מסורתיים.

לכן, אנו יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בטכניקות ניתוח טכניות ‘מסורתיות’ / פעולות מחיר, במיוחד משום שהנתונים הטכניים והיסודיים המוגבלים של שוק הקריפטוגרפיים מציעים לסוחרים חומר מועט לבניית אסטרטגיות ספציפיות לקריפטו עם.

נסה לסחור בקריפטוגרפים ‘קנה והחזק’

כמובן, יש להתאים אישית את טכניקות המסחר המסורתיות של פעולות מחיר למטבעות הקריפטוגרפים האינדיבידואליים, אך הכוח הגדול הבסיסי של שיטות פעולה נאותות במחיר בשילוב עם ניהול סיכונים נבון מובטח כמעט להביא להצלחה..

לסיכום

פעולת מחיר היא תגובה מאוד וחושפת מידע מדהים על כל מכשיר פיננסי. טכניקות ערמומיות של פעולות מחיר וניתוח טכני מיועדות לבצע היטב בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, כמו בכל שוק אחר. גם בהעדר נתונים היסטוריים נרחבים של קריפטוגרפים, מסחר בביצוע מחירים מציע סבירות גבוהה להצלחה בשל המאפיינים האוניברסאליים של השווקים הפיננסיים.

התחל עם מסחר קריפטוגרפי עוד היום!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me