מה זה מטבעות קריפטוגרפיים?

מטבעות קריפטוגרפיים שינו את דרך העברת הכסף ופתחו גם עולם תנודתי של אפשרויות מסחר והשקעה בלתי נתפסות. קרא כאן על ההיסטוריה, טכנולוגיית הבלוקצ’יין, תשלומים מהפכניים וכמה נוח לסחור במטבעות הקריפטו הגדולים עם סוכני מט”ח..

היסטוריה קצרה

המטבע הקריפטוגרפי הראשון (ביטקוין) הוקם בשנת 2008 כאשר סתושי נקאמוטו הבדוי המציא מערכת מזומנים אלקטרונית מבוזרת המשתמשת בשרת חותמת זמן המופץ בין עמיתים לעמית כדי למנוע הוצאה כפולה. שרת מבוזר זה מייצר הוכחה חישובית לרצף העסקאות הכרונולוגי.

חותמת תאריך, למה זה מטבעות קריפטוגרפיים

כל עסקת ביטקוין זוכה לחותמת זמן דיגיטלית כאשר היא מאושרת.

טכנולוגיית Blockchain מהפכנית

בתהליך המצאת מערכת התשלומים הזו, סאטושי היה חלוץ במאגר הבלוקצ’יין הראשון, מרכיב חיוני במערכת זו. מאז הופיעו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים שרובם משתמשים פחות או יותר מאותו סוג טכנולוגיית בלוקצ’יין כביטקוין.

מה שכל כך מדהים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, הוא שניתן להשתמש בה בכדי לשפר תהליכים רבים ושונים בתעשיות שונות. לדוגמא, שחקני תפקיד מסוימים בתחום השירותים הפיננסיים החלו להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין ליישום מערכות הרבה יותר שקופות, יעילות וזולות יותר. ה- Blockchain מבצע אוטומטית פונקציות מסוימות בהתקיים תנאים מסוימים. גם החוזים החכמים הללו נשמרים על עצמם.

מה זה מטבע קריפטוגרפי?

מטבע קריפטוגרפי הוא מטבע דיגיטלי או וירטואלי אשר נוצר בדרך כלל על ידי מחשבים המבצעים חישובים מתמטיים קפדניים ובכך ממיר חשמל למחרוזות קוד ארוכות בעלות ערך כספי. מחשוב זה נעשה ברשת מבוזרת ומכונה כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

למרות שלא כל המטבעות הקריפטוגרפיים נוצרים בדרך זו, רובם הבולטים הם. האלגוריתם שמשמש בדרך כלל לכריית מטבעות קריפטוגרפיים הוא אלגוריתם של אספקה ​​הולכת וגוברת המגביל את אספקת מטבעות קריפטוגרפיים אלה באמצעות טכניקות הצפנה..

אם לומר זאת במילים פשוטות, סוג זה של אלגוריתם מבטיח שככל שיותר ויותר מטבע קריפטוגרפי נוקש, הוא הופך להיות קשה יותר ויותר ויותר עתיר משאבים לכרייה. כאשר היצע המטבע מוגבל, הוא יכול לסייע בהבטחת ערכו.

העתק פעילות כרייה, עבור 'מה זה מטבעות קריפטוגרפיים'

כריית מטבעות קריפטוגרפיים הופכת בהדרגה לקשה יותר ועתירת משאבים, ממש כמו כריית מינרלים טבעיים.

טכניקות ההצפנה המשמשות לכריית מטבעות קריפטוגרפיים, יחד עם טכנולוגיית בלוקצ’יין, משמשות גם כדי לאפשר אימות העברות כספים בין משתמשים בקריפטו הספציפי..

כורי ביטקוין מתוגמלים הן על עיבוד תשלומים ברשת הביטקוין והן על כריית ‘חסימות’ חדשות.


על תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים – דוגמא לביטקוין

עסקאות ביטקוין הן:

  1. בלתי הפיך – לאחר שאושרה על עסקת ביטקוין, איש אינו יכול לבטל אותה.
  2. זול – עסקת ביטקוין יכולה לנוע אלפי דולרים בעלות עסקה מינימלית, שהם בממוצע פחות מדולר אמריקאי אחד. עלות עסקאות הביטקוין משתנה, תלוי במהירות העסקה הנדרשת.
  3. מהיר – המהירות בה ניתן לעבד עסקאות תלויה בכמות המשתמשים שמוכנים לשלם. בדרך כלל ניתן לאשר עסקאות ביטקוין תוך מספר דקות.
  4. גלובלי – ניתן לשלוח ביטקוין בעצם לכל אחד, בכל מקום בעולם.

 מרוץ גרייהאונד עבור 'מה זה מטבעות קריפטוגרפיים'

עסקאות ביטקוין די מהירות!

מטבעות קריפטוגרפיים בולטים

חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר (לפי שווי שוק) כוללים ביטקויןאתר (אתריום)אדווה (XRP)litecoin (LTC), ו לזנק. אמנם ישנם מאות מטבעות קריפטוגרפיים שונים, אך קומץ יכול להיחשב סחיר מאוד, מבוסס היטב ונזיל.

גישה נוחה למסחר / ספקולציות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים

מתווכי מט”ח מסחריים מסוימים מאפשרים לסחור ללא מאמץ במטבעות קריפטוגרפיים גדולים בצורת חוזי הפרש (CFD).

זה מאפשר לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים לעסוק בפוזיציות קריפטו ארוכות (קנייה) וקצרות (למכור) בפלטפורמות המסחר המעולות המוצעות על ידי מתווכים אלה. כדי להפוך את המסחר בקריפטו למרתק עוד יותר, מתווכי מט”ח רבים מציעים מינוף (הילוכים) בעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים.

* עיין במדריך השימושי שלנו, כיצד לבחור את מתווך המטבעות הנכון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map