אותות מסחר בזהב – מדריך למתחילים, חלק 2

מסחר בזהב

איך לסחור בזהב?

ניתן לסחור בזהב בדרכים רבות. הדרך הבסיסית ביותר היא לקנות זהב פיזי, כמובן. למרבה המזל, ישנן דרכים מתקדמות יותר לסחור בזהב בימינו הרבה יותר מהירים וזולים יותר. אתה מבין, אם אתה קונה זהב פיזי כמו ברים ומטבעות, זה בדרך כלל יקר יותר בגלל עלויות הייצור שלו. יש משקיעים שמשלמים עבור אחסון בטוח של הזהב הפיזי שלהם, מה שבתורו מייקר אותו. מלבד עלויות אלה, בדרך כלל עולה יותר להמיר זהב פיזי למזומן מאשר לחסל עמדת סחר זהב אלקטרונית (אלקטרונית) פתוחה.

 

כיצד להשתמש באותות זהב

מסחר בשווקים יכול להיות ממש מסובך, במיוחד אם אתה חדש במשחק. הדבר הנהדר בשימוש באותות המט”ח, מדד המניות וסחורות שלנו הוא שאתה לא צריך לעשות את הניתוח הארדקור בעצמך.

יש לנו צוות של סוחרים מנוסים שסורקים כל הזמן את השווקים לאיתור הזדמנויות טובות לסחר באותות. סוחרים אלו הם אנליסטים יוצאי דופן עם ניסיון של שנים במסחר ושפע של ידע אמפירי בשווקים.

אתה יכול להשתמש בקלות באותות המסחר הרווחיים שלנו, שהפיקו 4,907 פיפס מרשימים בשנת 2016 בלבד! כמובן שההישג המדהים הזה היה ללא היתרון של אותות מסחר בזהב. כדי לקחת את חלקך ברווחים, פשוט בצע את הצעדים הבאים:

לחץ על קישור זה כדי לעבור למסוף איתותי המט”ח שלנו. כך נראה הטרמינל:

אותות מסחר בזהב 1

הטרמינל מחולק לאותות קצרי טווח וארוך טווח

 

בטרמינל תראה את כל המידע הדרוש כמו הפרט כלי (צמד מטבעות, מדד אקוויטי או סחורה), פעולה (קנו או מכרו), סטָטוּס (התכונן, פעיל או סגור), וה- עצור הפסד ו קח רווח רמות. מידע נוסף מוצג ב הערות טור.

כאשר סטָטוּס מהבהב “פָּעִיל” האות מוכן להעתקה לחשבון המסחר האישי שלך.

ניתן לפתוח את המסחר במחיר השוק עם הפסד עצירה מוגדר מראש ולקחת רווח בהתאם לפרמטרים של האות. תמיד בטוח יותר לקבוע לפחות את הפסד העצירה שלך לפני פתיחת המסחר. זה רק למקרה שמהלך שוק חד פתאום עובר כנגד המסחר שלך לפני שתוכל לבצע את הזמנת הפסד שלך.

לאחר פתיחת המסחר, בדרך כלל הוא ייסגר אוטומטית כאשר המחיר יגיע להפסד הפסד או לרווח לקחת.


בנסיבות מסוימות האנליסטים שלנו עשויים לסגור את העמדה באופן ידני, ובמקרה זה ההערה הבאה תופיע בתיבת ההערות: “האות נסגר באופן ידני במחיר xxx”.

כאשר סטָטוּס מהבהב “להתכונן” האנליסטים שלנו בוחנים מערך מסחרי מסוים ועומדים לפתוח אות חי.

הודעה זו מעניקה לך זמן לפתוח את תרשים המכשיר המסוים ותיבת הזנת ההזמנות בזמן שהאנליסטים עוברים את הבדיקות הסופיות שלהם.

אם ברצונך לקבל הודעה ברגע שמופיע אות במסוף האות, תוכל להירשם כמנוי לשירות האותות הפרימיום שלנו. זה יבטיח שלעולם לא תחמיץ טרייד מנצח. התראות נשלחות לטלפון הנייד שלך ובאימייל. כמו כן, תקבל רמז שמע במחשב שלך כדי להזהיר אותך מפני הזדמנות המסחר.

זהו רק מדריך קצר כיצד לנצל את אותות המסחר בחינם ופרמיום זהב. לפרטים נוספים ומידע על תוכנית שירות האותות שלנו, אנא עקבו אחר קישור זה: כיצד להשתמש באותות הפורקס שלנו.

 

דרכים שונות לסחור בזהב

בכל הנוגע לסחר בזהב אלקטרוני, ישנן מספר דרכים שונות לעשות זאת, כגון מסחר בתעודות סל (קרנות הנסחרות בבורסה), חוזים עתידיים על זהב, אופציות זהב וכמובן CFD זהב (חוזים להפרש). סוחרים קמעונאיים נחשפים בעיקר למסחר ב- CFD זהב, אז בואו נבדוק בקצרה נושא זה.

אותות מטבע זהב 2

סחר באינטרנט באותות זהב הוא זול וקל מאוד.

 

צילום המסך (למעלה) של מסוף סחר במט”ח מציג את מחירי הצעת המחיר והשאלה של זהב כמו גם את המרווח שהוא 38 סנט זעיר (0.38 דולר) לאונקיית זהב, במקרה זה. קנייה ומכירה של זהב פיזי יקרה בהרבה ממסחר CFD זהב באינטרנט. כמובן שהוא גם פחות יעיל ונושא יותר סיכון מאשר לסחור באותות זהב באופן מקוון.

 

סחר ב- CFD זהב / אותות מסחר זהב

סחר בחוזה להפרש (CFD) בזהב אינו מסובך. על ידי קנייה או מכירה של CFD זהב בתגובה לאחד מאותות מסחר הזהב שלנו, אתה משתתף בתנועת המחירים של מתכת יקרה זו מבלי להחזיק אותה בפועל פיזית. זה נסחר בדיוק כמו צמד מטבעות. ההבדל היחיד הוא שאתה קונה או מוכר זהב מול הדולר האמריקאי. הסמל ל- CFD הזהב הוא בדרך כלל XAU / USD. XAU הוא רכיב הזהב ודולר דולר רכיב הדולר האמריקאי. כשאתה מאמין שמחיר הזהב יירד, אתה יכול למכור את “הזוג” הזה, וכשאתה חושב שמחיר הזהב יעלה, אתה יכול לקנות אותו.

כמובן, אנו מציעים את מיטב איתותי המסחר בזהב, מה שהופך את המסחר במכשיר פיננסי זה למשב רוח.

 

גודל החוזה

גודל החוזה הקטן ביותר שאתה ואני יכולים לסחור בפלטפורמות המסחר הרגילות שלנו במט”ח הוא בדרך כלל אונקיה אחת. כרגע הערך של אונקיית זהב אחת הוא כ- 1250 דולר.

זה נשמע כמו הרבה כסף, אך למרבה המזל אינך צריך להניח את מלוא הסכום כדי לפתוח את אחד מאותות מסחר הזהב שלנו. במקרים רבים, סוחרי זהב זקוקים ל”מרווח “של פחות מעשרה דולרים כדי לקנות או למכור אונקיית זהב אחת. זה ישתנה בהתאם לכמות המינוף שהמתווך שלך מציע. אחד המתווכים שלי דורש רק 2.50 $ כדי לפתוח עמדת זהב באונקיה אחת.

 

ערך פיפ זהב

רוב המתווכים עובדים על עלות של 0.01 דולר על זהב. פירוש הדבר שלכל פיפס שהמחיר זז, תרוויח או תפסיד 0.01 דולר. אבל כמה פיפס הוא מהלך של 1 דולר במחיר המסחר בזהב? ובכן, אם קניתם אונקיית זהב אחת, זה אומר שברור שתרוויחו 1 ​​דולר אם מחיר הזהב יעלה ל -1 דולר. אם פיפ אחד הוא 0.01 $, אז דולר אחד הוא 100 פיפס. פשוט מאוד. 

 

חישוב רווח והפסד

כפי שציינתי זה עתה, מאה מהלכים במחיר הזהב יעשו הבדל של 1 דולר בחשבון המסחר בזהב שלך אם קניתם אונקיית זהב אחת. כדי לחשב את הרווח הפוטנציאלי שלך במסחר בזהב, פשוט הכפל את גודל המיקום שלך במרחק ליעד שלך.

לדוגמא, אם קנית 26 אונקיות זהב ב 1255 $, והגדרת הרווח שלך היא 1256.23 $, פירוש הדבר שאתה מכוון לרווח של 123 פיפס. הכפל זאת במספר האונקיות שקנית: 123 פיפס X 26 אונקיות = 3198 פיפס. כדי להמיר את המספר הזה לדולרים, פשוט הכפל אותו בעלות פיפ של 0.01. אז, 3198 פיפס X $ 0.01 עלות פיפ = $ 31.98. זה הרווח שלך על 26 אונקיות זהב אם תגיע ליעד רווח של 123 פיפס ($ 1.23).

חשוב לציין שיש הבדל גדול בין פיפ למסחר בזהב לפיפ במונחי מט”ח. עלות הצנרת על EUR / USD היא 0.10 $. משמעות הדבר היא כי הוא פי עשרה מערכו של פיפ בעת מסחר באות זהב. לפיכך, כדי להקל על ההשוואה עם שוק המט”ח, ניתן להשוות מהלך של 1000 פיפ בזהב למהלך של 100 פיפ ב EUR / USD..

זה חשוב מכיוון שהוא יקל על המעבר בעת סחר בזהב. לדוגמה, אתה יכול להיות רגיל לסחור בתנועות בשוק המט”ח עם הפסד הפסד של נניח 50 פיפס. עכשיו, אם אתה מקים עסקאות נדנדה בזהב, אתה יכול בקלות לטעות בשימוש בהפסד של 50 עצירות פיפ כי אתה רגיל לעשות את זה ככה עם מט”ח..

אם תרשום הערה מנטאלית של הכפלת הפסד התחנה הרגיל שלך במט”ח ב -10, לא תעשה את הטעות לקבוע הפסד עצור על זהב שהוא חזק יותר ממה שהתכוונת בפועל. למרבה המזל, לא תעשה טעויות אם תעקוב אחר אותות המסחר המדהימים שלנו בזהב.

 

מכשירים מתואמים לזהב

זהב ומניות

למרות שמקובל להאמין כי בדרך כלל המסחר בזהב נמצא בקשר הפוך לשווקי המניות, זו הנחה מסוכנת לבנות עליה אסטרטגיות מסחר. כן, מסחר בזהב יהיה כנראה מקלט בטוח פנטסטי במקרה של טיסה גדולה לבטיחות.

אם שוקי המניות קיבלו פגיעות מסיביות שעוררו משקיעים מפחדים, המתכת היקרה הזו עשויה להיות נהנית נהדרת, במיוחד אם המשבר או האיום שגרם למכירה ישפיעו גם על האמון במערכות מוניטריות גלובליות, ובעקבות זאת על האמון במטבעות העיקריים..

עם זאת, יש פעמים רבות בהן שוקי המניות ומחיר המסחר בזהב נעים במקביל. ישנן פעמים לא מעטות כאשר הם נעים בכיוונים מנוגדים.

בתנאי שוק רגילים, אין להסתמך על המתאם החיובי או השלילי של מניות למחיר הזהב מכיוון שהדבר יכול להשתנות בכל עת. במצבים קיצוניים, אותות זהב צפויים להתעלות על אותות מדד המניות.

 

אירועים כלכליים גדולים המשפיעים על המסחר בזהב

ישנם גורמים כלכליים רבים המשפיעים על מחיר המסחר של זהב הכוללים ריביות, אינפלציה, היצע וביקוש לזהב, ערך הדולר האמריקאי ועסקאות זהב גדולות על ידי בנקים מרכזיים..

למרות שיש לנו חברים רבים שעוקבים אחר איתותי המסחר האמינים שלנו בזהב, יש יותר ממספיק נזילות בשוק הזהב כדי לקיים את כל העסקאות של החברים הללו, גם אם כל החברים בסחר בזהב לוחצים על ההדק בו זמנית..

אירועים כלכליים המניעים את מחיר הזהב בפתאומיות רבה הם בדרך כלל אירועים הגורמים למהלכים משמעותיים בדולר. כאשר הדולר עולה פתאום גבוה יותר או נמוך יותר, מחיר המסחר בזהב בדרך כלל נע בכיוון ההפוך. מהבחינה הזו הזהב מתנהג כמו רוב המטבעות העיקריים (לא כולל הדולר).

כמובן שמדדים כלכליים מסוימים יכולים גם לזעזע את מחיר המסחר בזהב. למשל, אם סין תפרסם נתונים כלכליים שהצביעו על ירידה מסיבית בביקוש לחומרי גלם הדרושים לייצור, מחיר הזהב יכול להוריד מהלך משמעותי. יש לנו ניסיון רב בניתוח נתונים כלכליים, כך שאתה יכול להיות סמוך ובטוח שאנו משלבים לא רק ניתוח טכני בסימני מסחר הזהב שלנו, אלא גם ניתוח בסיסי.. 

נ.ב – אם עדיין לא ניסית את אותות המסחר הרווחיים שלנו, זו יכולה להיות רק פריצת הדרך שאתה צריך! רק בשנת 2016 הצלחנו להכין 4,907 פיפס מדהימים! בדוק את דוח האותות לשנת 2016 כאן.

זה עדיין לא הכל. יש לנו גם ספרייה מדהימה של אסטרטגיות למסחר במט”ח, כמו גם מספר רב של מאמרים הקשורים למסחר במט”ח, עדכוני שוק חי, תקצירי בוקר, המלצות מתווכים, וכמובן, קורס המסחר במט”ח..

למה אתה מחכה? הצטרף לקהילת מנהיגי FX עכשיו!

 

מסחר שמח!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map