כיצד לסחור במט”ח

בשוק מטבע החוץ נסחרות יותר מ -5 טריליון דולר מדי יום! זה הופך את המסחר במט”ח, הידוע גם בשם מסחר במט”ח, לאחד המקומות הטובים ביותר להשקעה ולמקום מצוין להרוויח כסף. לא תמיד יש צורך בהשקעות ראשוניות גדולות על מנת להצליח במסחר בפורקס ושום דבר אינו משתווה להתרגשות מהשיחה הנכונה ולהרוויח כמות גדולה בשוק. מאמר זה ידון כיצד לסחור במט”ח באופן מקוון. ישנם שלושה מרכיבים עיקריים שעליך לעבור עליהם כדי ללמוד כיצד לסחור במט”ח:

1. למד את יסודות המסחר במט”ח

הבסיס למסחר מקוון במט”ח הוא מכירת מטבע מסוג אחד בתמורה למטבע אחר. המטבע שאתה מוכר נקרא ‘מטבע הבסיס’ והמטבע שאתה קונה נקרא ‘מטבע הצעות מחיר’. כמות מטבע הציטוטים שתקבלו עבור המכירה תלויה בשער החליפין המשתנה כל הזמן, ולמידה להבין את התנועה של שער החליפין הזו היא המפתח ללמוד כיצד לסחור במט”ח. מונח חשוב נוסף הוא ‘עמדה ארוכה’. פירוש ‘מיקום ארוך’ פשוט הוא שאתה קונה את מטבע הבסיס ומוכר את מטבע הצעת המחיר. נהפוך הוא, ‘מיקום קצר’ פירושו שאתה מוכר את מטבע הבסיס וקונה את מטבע הצעת המחיר. אז איך נחליט באיזה צמד מטבעות נסחר? כמות אינסופית של גורמים משפיעה על תנועת המחיר של כל זוג מטבעות. על מנת ללמוד כיצד לסחור בפורקס עלינו להבין לפחות כמה מהגורמים הללו וכיצד הם עשויים להשפיע על המחיר. אחד הגורמים הללו הוא מצב כלכלת המדינה. כאשר כלכלה נחלשת, ערך המטבע שלה נחלש גם ביחס למטבעות אחרים בשוק. אירועים פוליטיים עשויים להשפיע גם על שינוי המחירים. בחירות הקרובות עשויות להגדיל או להקטין את אמונם של אנשים בעתיד הכלכלי של מדינה מסוימת ולכן ישפיע על כוחו של אותו מטבע. עקוב אחר הדיווחים הכלכליים האחרונים כדי לקבל הצצה לזוג מטבעות מסוים ולקבל החלטה חכמה על סמך עובדות.

רשימת מניות המטבעות העיקריים*** שים לב כי סך הנסחר הוא 200%, בשל העובדה שבשוק המט”ח אתה סוחר בצמדי מטבעות

החלק האחרון של היסודות הוא ללמוד כיצד לחשב את הרווחים וההפסדים שלנו. שינויים במחיר הם מדדים המשתמשים בפיפס. צינור אחד הוא עשרת אלפי יחידות. לדוגמא, אם המחיר המקורי היה 5.6930 והמחיר ירד ב -10 פיפס אז המחיר החדש יהיה 5.6920. על מנת להמיר את שינוי ה- pip לרווח או הפסד בפועל, הכפל את השינוי ב- pip בשער החליפין הנוכחי ותקבל את העלייה או הירידה בערך חשבונך. קרא עוד על יסודות המסחר בפורקס

2. פתח חשבון מקוון

כדי לסחור במט”ח באופן מקוון עליך להיות בעל חשבון מקוון פעיל. תיווכים רבים מציעים חשבונות מקוונים וההצטרפות לחשבון הנכון חשובה מאוד. בדוק כמה חלופות לפני שתקבל החלטה תוך התחשבות בגורמים מרכזיים אלה:

  • ניסיון – במסחר בפורקס אונליין, ניסיון חשוב מאוד ובחירת חברה ללא ניסיון מתאים היא סיכון גדול. ראה חברות עם ניסיון תפעולי של 5 שנים ומעלה כבטוחות.
  • תַקָנָה – רוב המדינות מספקות פיקוח ממשלתי והתיווך הטוב ביותר מקיים פיקוח זה ברצון. בדקו מי מפקח על עבודות החברה וודאו כי מדובר בגוף ישר ורציני. כמה גופי פיקוח ידועים הם:

צרפת: Autorité des Marchés Financiers (AMF) שוויץ: נציבות הבנקאות הפדרלית השוויצרית (SFBC) גרמניה: Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFIN) בריטניה: רשות השירותים הפיננסיים (FSA) אוסטרליה: נציבות ניירות ערך האוסטרלית (ASIC) ארצות הברית: National Futures אגודה (NFA)תקנות מט

  • ביקורות – דרך נהדרת ללמוד מה אחרים חושבים על תיווך מסוים היא לקרוא את הביקורות שלה. יש חברות שמפרסמות לעצמם ביקורות מזויפות, לכן קחו זאת בחשבון ונסו להבחין בין ביקורות אמיתיות למזויפות.
  • אתר אינטרנט – השוו את האתרים בין תיווכים שונים. בתיווך מקצועי יהיה אתר פעיל ללא קישורים למבוי סתום ויספק מראה ותחושה מקצועיים.

לאחר שבחרתם בתיווך העונה על צרכיכם, התחילו למלא את הניירת. אתה יכול לבחור בין חשבון אישי לחשבון מנוהל שהוא חשבון שמנוהל על ידי מתווך המט”ח שלך באופן אוטומטי. בדוק את העמלות לפני סגירת העסקה מכיוון שעמלות העברת הכסף מהבנק שלך יכולות להיות גבוהות למדי ועמלות אחרות יכולות לקצץ ברווחים שלך. השלב האחרון הוא להפעיל את חשבונך באמצעות קישור שהמתווך שלך ישלח לך בדואר אלקטרוני. לאחר השלמת שלב זה אתה מוכן להתחיל לסחור במט”ח באופן מקוון.

3. סחר במט”ח באינטרנט

זה הזמן להתחיל לנתח את השוק לקראת ביצוע טרייד ראשון. ישנם שלושה סוגים של ניתוחים המסייעים לנו לקבל החלטה:

  • ניתוח פונדמנטלי הוא ניתוח האירועים הנוכחיים וההתפתחויות הכלכליות שעשויים להשפיע על מחיר זוג מטבעות מסוים. למידה על האירועים העכשוויים ועל מעמדה הכלכלי של מדינה מסוימת היא המפתח לניתוח מסוג זה.
  • ניתוח טכני הוא סוג ניתוח שדורש הבנה טובה של תרשימים וגרפים. בדרך כלל ניתן לקבל את התרשימים המתאימים מהמתווך שלך או דרך קבצים מסוימים פלטפורמות למסחר במט”ח. באמצעות תרשימים אלה אנו מנתחים את תנועות המחירים הקודמות ומשתמשים בהם לחיזוי תנועות המחירים העתידיות.
  • ניתוח סנטימנטלי הוא ניתוח אינטואיטיבי יותר. זה כולל ניחוש, על סמך אינטואיציה מה המחיר יעשה. עם הזמן, סוחרים מנוסים רוכשים את האינטואיציה לדעת אילו עסקאות עשויות להיות רווחיות ואילו לא.

כמות הכסף שתוכלו להשקיע בכל סחר תלויה בפרוטוקולים של המתווך שלכם, אך זכרו, אם אתם משקיעים בצורה חכמה תוכלו להשקיע סכום כסף קטן ועדיין להרוויח בגדול. הנוהג הכללי הוא לא להשקיע יותר מ -2 אחוזים מחשבונך בעסקאות בודדות. שֶׁלְךָ מתווך מט”ח יאפשר לך גם להגביל עסק מסוים למחיר מסוים. הזמנות שוק הן הזמנות שיש לבצע באופן מיידי, במחיר הנוכחי. הזמנות מגבלה הן הזמנות המורות למתווך שלך להיכנס למסחר רק אם המחיר מגיע לרמה מסוימת שבחרת. פקודות עצירה מנחות את המתווך מתי לסגור תפקיד. כאשר המחיר מגיע למחיר הזמנת העצירה שלך, המסחר ייסגר אוטומטית. זכרו, סחר במט”ח ברשת אינו מדע מדויק ויש לצפות לכמה עליות וירידות. דאג להשלים ניתוח מקצועי של השוק, להמציא אסטרטגיה במתקדמים ולעמוד בה ולא משנה מה. אם תעקוב אחר הוראות מפתח אלה, בסופו של דבר תתחיל לראות שהרווחים שלך עולים על ההפסדים שלך יותר ויותר ככל שעובר הזמן. לקריאה נוספת:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map